PQ3000 czy PQ6000

tvardy

New member
Po blisko roku użytkowania modelu 42PQ3000 skuszę się na moją opinię o tym sprzęcie. Tv podłączony jest z dekoderem U-ciekaj P-uki C-zas od niespełna miesiąca również z kanałami HD oglądając ostatnie TOP Trendy przełączałem między kanałem analogowym a HD i porównywałem obraz szczególnie patrzałem na te ekrany które były z tyłu.Ekrany, które w tym czasie były czerwone na analogu wyglądały jak jedna wielka czerwona ściana w HD widać było wyraźnie, jak ta ściana składa się z małych czerwonych punktów świetlnych. Fakt, że jakość nadawanych programów tych analogowych to żadna jakość wręcz totalna porażka(a dekoder niby cyfrowy). Próbowałem różnych ustawień i konfiguracji takich które mi pasowały(cały czas używam oszczędzania na max). Faktem są ślady które zostają po wyświetlanych logach ale zawsze po pewnym czasie znikają ale mi to zupełnie nie przeszkadza. Tv używam do grania na PS3 obraz jest super. Jak wiele osób pisało, że ekran to lustro, Tv stoi frontem do okien i jakoś mi to nie przeszkadza bo ja się nie wpatruję w odbicia które są tylko w obraz (trzeba po prostu skupić wzrok na oglądaniu ) a gdy zbyt mocno świeci słońce opuszczam rolety i jest OK. Mógłbym przyczepić się do paru rzeczy ale nie ma to żadnego sensu gdyż wybierając ten TV porównywałem go z wieloma innymi TV i wybrałem ten i to jest naprawdę dobry wybór wiem jedno, że wolę plazmę od LCD.
 
Do góry