Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Od lat powtarzam, że porządna dziewczyna ; )
Fajnie za to wygląda True Lies z Arnim, jest tu jakiś upscal, ale finalnie wygląda to więcej jak dobrze, czuć klimat 90-tych. Najlepsze od 1h:20min, Jamie Lee Curtis też zdrowa ; )
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Szanowni znawcy Kodi, prośba o pomoc. Czy istnieje możliwość odzyskania w Fen (po reinstalacji Kodi) danych z wyszukiwania seriali i filmów? Miałem tam (i tylko tam) sporą listę, ale Kodi się "przewrócił", a dwa backupy, którymi dysponuję okazały się chyba uszkodzone, bowiem po ich wczytaniu Kodi zawiesza się na startowym Logo i nic się nie da z tym zrobić. Zrobiłem czystą instalację i konfigurację, ale bardzo mi tych danych z wyszukiwania w Fen brakuje. Może przez opcję zaawansowanego backupu da się coś wyciągnąć z backupów, którymi dysponuję? Lub jakiś inny sposób.
 

andrzeej

Member
Titan bingie mod jak wrzenia z użytkowania. Skórka bardzo ładna podoba mi sie, aczkolwiek w moim przypadku strasznie zamula mi kodi (alfa 21) na urządzeniu nvidia shield 2019. Na zwykłej skórce eustachy
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szanowni znawcy Kodi, prośba o pomoc. Czy istnieje możliwość odzyskania w Fen (po reinstalacji Kodi) danych z wyszukiwania seriali i filmów? Miałem tam (i tylko tam) sporą listę, ale Kodi się "przewrócił", a dwa backupy, którymi dysponuję okazały się chyba uszkodzone, bowiem po ich wczytaniu Kodi zawiesza się na startowym Logo i nic się nie da z tym zrobić. Zrobiłem czystą instalację i konfigurację, ale bardzo mi tych danych z wyszukiwania w Fen brakuje. Może przez opcję zaawansowanego backupu da się coś wyciągnąć z backupów, którymi dysponuję? Lub jakiś inny sposób.
Istnieje taka możliwość o ile przy konfiguracji wtyczki backup włączyłeś opcje zaznaczoną na czerwono 😉 (która standardowo jest wyłączona)
Sprawdź folder backup czy jest w nim folder addon data...
 

Attachments

  • Screenshot_20231229_190718.jpg
    Screenshot_20231229_190718.jpg
    256,6 KB · Wyś: 25

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Istnieje taka możliwość o ile przy konfiguracji wtyczki backup włączyłeś opcje zaznaczoną na czerwono 😉 (która standardowo jest wyłączona)
Sprawdź folder backup czy jest w nim folder addon data...
Tak, miałem zaznaczone. Dzięki za podpowiedź. Rozumiem, że nadpisze mi dane wszystkich dodatków, które mam zainstalowane w obecnej wersji Kodi, tak? Może zrobię najpierw eksperyment na osobnej instalacji.
 

ludwickik

Member
WItam,
Używam Kodi od lat na Windowsie. Może bym wypróbował tego FEN bo nie trzeba wcześniej ściągać plików.
Z tym że mam podstawowe pytanie - czy to działa z zewnętrznym odtwarzaczem Windows Media Player Classic? Kodi normalnie działa bez problemu.
Taki odtwarzacz jest mi potrzebny abym mogł mapować tony HDR do projektora z MadVr.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli masz ustawione przekierowanie odtwarzania w Kodi na zewnętrzny player,to źródło odtwarzanego materiału nie ma znaczenia.Pytanie tylko,czy korzystasz z aktualnej wersji Kodi ? Bo FEN na starciach nie będzie działał.
 
Do góry