Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Myślałem o trochę bardziej prostej metodzie i przez fona,ale zostańmy na razie przy tej ;)
Odpaliłem Jdownloader2 na kompie,zalogowałem się tam do Wrzucaj i RD,ale nie widzę opcji podania chmury RD jako miejsce pobierania...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czyli w menadżer połączeń ? ;)

Widzę,że w Plusie bangla archiwum w MTV 80 i 90s ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Przyśniło mi się,że chodziło Ci o ustawienia w Kodi,a nie w JD2 :grin:
Najlepiej by było,gdyby dało radę to streamować,bo np. przez FanFilm z Rapideo,XT7,czy TB7 jest to możliwe,tyle,że tam nakładają jakieś śmieszne limity.
Swoją drogą,widzę,że jest możliwość generowania linków z Wrzucaj i Wplik ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A gdzie tam się zmieniało w Shieldzie miejsce pobierania prosto z neta ?
Niektóre programy coś średnio działają i trochę zakatowałem wewnętrzną pamięć ;)
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Miejsca pobierania nie ustawia się w Shield tylko w danej aplikacji .
Wyłącz animacje w ustawieniach programowych-Shield naprawdę dostaje wtedy kopa.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To ja mam to wyłączone, powierzchnia, granice układu, i układ od lewej do prawej, bo rozumiem, że o to chodzi?
Chyba, że chodzi o te jeszcze niżej, czyli skala animacji, przejścia i dlugośc animacji. Tutaj mam 1x. To może to wyłączyć?
Edit: Wyłączone, faktycznie szybciej chodzi. Ma to wpływ na coś więcej, po za samą szybkością poruszania się po menu?
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Znasz coś sprawdzonego ?
U mnie np. w "Downloader" pojawia się info o niemożliwości zmiany

Nie mam.Downloader twierdzi,że brak możliwości zmiany miejsca pobierania wynika z ograniczeń androida.Z innymi programami może być to samo.Jak duży plik chcesz pobrać ?
Ja mam pendrive 128GB sformatowany jako pamięć wewnętrzna ,czyli mogę swobodnie ściągnąć 100GB a potem przerzucić na zewnętrzny dysk.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
ES File Explorer APK/Ustawienia/Ustawienia katalogów/Ścieżka pobierania... tylko musiałem to robić trochę na czuja ;)
 
Do góry