Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

mat74

Well-known member
Bez reklam
To mnie zaskoczyłeś- widocznie trafiłem na takie kompilacje, które tego nie umozliwiały.Musze go ponownie pozyczyć.
btw. Zdjęcie jest chyba z november 2022 , tego Firesticka nie było wtedy jeszcze w sprzedaży.

W każdym razie skoro Firestick 4k max 2gen obsługuje gęste formaty to ten Google streamer własciwie nie jest konkurencją nawet dla niego...
 

leszekgd

Active member
Czyli jak działa Atmos z TrueHD to ten firestick jest największym kilerem w kategorii cena/możliwości. W poniedziałek potestuję w domku bo służy mi jako podróżny sprzęt ;)
 

colargor

Member
Specyfikacja dla:

Firecube 3gen

oraz:

Firestick 4k max 2gen

Firestick 4k 2gen

Wyglada na to, ze oba sticki maja taka sama specyfikacje audio.
4k max 2gen ma cpu Mediatek MT8696T a 4k 2gen ma cpu Mediatek MT8696D.
 

Astra1

New member

Colargor możesz dać namiary na Kodi 20.2 Max Gen 2 ?​

Już miałem kupować Nvidia Shield TV Pro ale skoro Firestick 4k max 2gen przepuszcza gęste audio to poco przepłacać.
 

[Tigro]

Member
Jakiego Android Boxa polecilibyście do okolic 200zł, żeby po prostu bez problemu odtwarzał wszystkie popularne formaty, głównie w full hd ale czasem też w 4k + napisy? Jak zawsze tych procesorów jest multum i jestem trochę zagubiony - miałem kiedyś takiego prostego boxa, na którym po prostu było preinstalowane Kodi i odtwarzał wszystko bez zająknięcia z pendrive'a i dokładnie o takie coś mi chodzi. Bez żadnych egzotycznych formatów czy kodeków. W co celować? Coś, co będzie po prostu zabezpieczeniem na wypadek jak telewizor czasem nie chce czegoś odtworzyć albo ma problemy z napisami. Na funkcjach smart mi kompletnie nie zależy, chodzi tylko o obsługę plików po usb :)
 

OkeyBotriX

New member
Witam jestem zainteresowany tym zakupem czy warto kupić ten sprzęt PLAY NOW TV BOX 2, proszę o opinie o ten sprzęt jak ktoś posiada albo jak kiedyś go miał 🔥😀
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy ktoś mógłby sprawdzić czy na Fire stick 4k max 2g , na apce Disneya jest widoczny i wspierany Dolby Atmos ? Niestety od 3 miesięcy na Oled Philips 706 filmy mają w szczegółach 5.1 , a np z Marvela wszystko ma DA i TV i Soundbar nie pokazuje tego , a wcześniej nie było prolemu
 

wilu1975

New member
Witam, szukam odtwarzacza który odtworzy płynnie filmy z Gopro nagrane w jakości 4K 120 fps, oraz zdjęcia w formacie HEIF.

Czy wybrane urządzenia dadzą radę i które polecacie :
1. Dune HD Pro One 8K Plus Odtwarzacz sieciowy 8K AV1 HDR10+ Dolby Vision
2. Ugoos AM8 Streaming Media Player 4GB/32GB w jakości 8K60p Amlogic S928X-J
3. Dune HD Premier 4K Pro

Nie zależy mi na oglądaniu filmów z aplikacji bo mam Apple TV 4K.
Dziękuje z góry za podpowiedzi.
 
Do góry