Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

Tomek969

Member
Amazon Fire Cube Gen.3 - mam aktualnie podpiete poprzez WiFi do punktu AP Ubiquiti U7 Pro poprzez Mikrotik RB5009 i chodzi jak burza w porownaniu z kablowym zlaczem RJ45 gdzie jednak materialy UHD przycinalo. W tym tygodniu bede mail jeszcze AP Zyxel NWA130BE i pez potestuje jak z tym AP to chodzi.
 

Tomek969

Member
Na AP Zyxel NWA130BE po wlaczeniu tylko radia na 6Ghz, Amazon Fire Cube Gen3. bez problemu obsluguje ta czestotliwosc.
Troche ten panel sterowania AP Zyxela (Nebula) jest prymitywny w porownaniu z Ubiquiti ale dziala.
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tylko sideloading. Polecam MappleSign :) U mnie na iPad i zona na iphone uzywamy od ponad roku.
Mozesz instalowac appki z poza sklepu ;)
 

Mirek_Gra

Member
Witam. Jestem obecnie posiadaczem odtwarzacza HIMEDIA Q10 Pro. Przez ładnych parę lat spełniał swoje zadanie bardzo dobrze do filmów, zdjęć i audio. Wewnątrz ma wmontowany dysk twardy SATA (cicha i zimna seria green 5400 obr/min) o pojemności 8TB. Pomimo tego, że jest zadbany, już zaczyna czasami nie obsługiwać niektórych formatów plików. Czas na następcę. Zna ktoś godnego następcę? Taki (oczywiście z kieszenią na mój HDD na SATA) na Androidzie (może też Androidzie TV) z pełną obsługa Netflix. Max, itp, czyli certyfikowany przez Google. Takie sprzęty zawsze kupuję uwzględniając porady społeczności. Czy zostaje samemu budować? Bardzo dziękuje za każdą pomoc :)
 
Do góry