Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

Bejziczek

Member
Popcorn Hour VTEEN a Deezeer?

Witam
Planuje zakup odtwarzacza multimedialnego i jestem już prawie zdecydowany na Popcorn Hour VTEEN 4K, ale nigdzie nie umiem znaleźć informacji czy odtwarzacz ma zaimpletowaną obsługę Deezeer lub któregoś z podobnych serwisów stremingowych.
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Daj sobie spokój z tym paździerzem,jeden z kolegów na forum chce sprzedać Himedię Q10Pro,napisz do niego/temat o Q10Pro/ to się dogadacie.
 

jasperus

New member
Witam
Panowie od jakiegos czasu korci mnie zmiana odtwarzacza sieciowego. W tej chwili posiadam Dune Smart D1 i musze przyznac ze nic lepszego w zyciu nie mialem. Mysle o upgrade bo chcialbym troche materiau 4k poogladac. Ogolnie zalezy mi zeby odtwarzacz bez zająkniecia z NASa odtwarzal 4K, BD50 z obrazu ISO. Ozywiscie MKV FLAC i wszystko inne co odtworzy Dune. Przydalaby sie obsluga Youtube i jakiegos sewisu muzycznego typu Tidal Deezer czy Spotify. Moge wydac do 1500zl chyba ze bedzie sam sciagal okladki do plyt cd i filmow i przedstawial je ladnie jako kolekcje to zaplace wiecej :)
 
TV nie daje rady - jaki odtwarzacz do ok 350 zł?

Witam!

Posiadam telewizor Panasonic TX-P50ST60 wraz z amplitunerem Onkyo TX-NR636 podłączonym do zestawu 5.1.
Problem jest tego typu, że TV nie daje rady otwierać dużych plików (20GB) z filmami, nie rozpoznaje czasami tych formatów co PC odtwarza bez problemu, a aplikacja YT działa bardzo ociężale.

Myślałem, aby kupić "przystawkę" do 350 zł, którą podłączę do Internetu oraz amplitunera/TV i z której bez problemu będę mógł odtwarzać filmy z dysku zewnętrznego WD Passport Ultra 1TB USB 3.0 z dźwiękiem 5.1 DTS oraz z YT itp.

W oko wpadł mi Xiaomi Mi Box (z Androidem), ale nie wiem dokładnie, którą wersję wybrać.

Czy w tej cenie znajdę coś lepszego co spełni moje wymagania - preferowany Android ?

Pozdrawiam!
 

wucash

Active member
Bez reklam
Krótkie pytanko - potrzebuję kupić box'a z andkiem wyłącznie do netflixa - czy jakiś m8s czy t96n z amlogic s905 oraz 1gb/8gb wystarczy? konkretnie chodzi mi czy 1 gb pamięci do netflixa jest wystarczający żeby działał bez zwiechy.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Witam
Panowie od jakiegos czasu korci mnie zmiana odtwarzacza sieciowego. W tej chwili posiadam Dune Smart D1 i musze przyznac ze nic lepszego w zyciu nie mialem. Mysle o upgrade bo chcialbym troche materiau 4k poogladac.

Jako zadowolony również posiadacz Dune Smart (ale B1) mogę z czystym sumieniem polecić HiMedia Q10Pro. Tak się "przesiadałem" i również pełne zadowolenie. Ma wszystko, o czym wspomniałeś w swoim poście.
 

Filipfek

New member
Hej, zastanawiam się nad kupnem TV boxem i w sumie obecnie w grę wchodzą dwa modele - H96 pro i Minix neo u1.
W sumie szukałem, opinii o H96 tutaj na forum, ale większość użytkowników cały czas czeka na swój model :p Jest w stanie ktoś doradzić, który lepszy i co wybrać? Może inny model? Ten procesor 905 jest lepszy od tego 912?
 
D

Deleted member 121090

Guest
Ten mój H96 pro 13-tego został wysłany z Talina.
Czyli na dniach powinien u mnie być.
 

jazzy

New member
Panowie. Procek 912 na chwile obecna nie ma jeszcze odpowiedniego wsparcia. Zwlasza jesli chodzi o oprogramowanie alternatywne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Sqaza

New member
Odtwarzacz HD (głównie ANIME)

Witam,

Szukam odtwarzacza HD (głównie do odtwarzania filmów i anime na TV [takie zboczenie]). Moja (już) antyczna Ariva 110 powoli nie daje sobie rady.

W przypadku napisów w anime gdy napisy są:
- przesunięte np. w górny róg
- dwa różne dialogi
- dialogi w różnych kolorach
Napisy się zawieszają i trzeba je wybrać od nowa,

Dlatego rozglądam się za odtwarzaczem HD w cenie do 500 zł. powienien:
- odtwarzać .txt
- napisy w .mkv tak jak odtwarzacz w komputerze (czyli różne pozycje na ekranie, kolory, wielkość te wszystkie bajery które zapewnia komp.)

Z góry dziękuje za pomoc
Nie dziękuje za teksty "to nie lepiej na komputerze oglądać" itp.
 

Sqaza

New member
Nastepca Ariva 110

Witam,
Szukam godnego następcy odtwarzacza multimedialnego Ariva HD player 110.
Zależy mi najbardziej na kilku rzeczach:
- cena do 500 zł (lub w tych okolicach),
- odtwarzanie różnych formatów video,
- odtwarzane napisów w najpopularniejszych formatach w tym .txt,
- odtwarzanie napisów w kilku liniach, np. dialogi dwóch osób w różnych kolorach, przetłumaczone ,napisy na np. nazwach przedmiotów (czyli linia dialogu a gdzieś wyżej lub poniżej przetłumaczona nazwa czegoś) Ariva się w tym momencie sypie ,
- odtwarzanie obrazów dysków,
- opcjonalnie odtwarzanie zewnętrznego dvd,
- bardziej zależy mi na video niż na internecie ale wi-fi było by miłym dodatkiem

Z góry dziękuje za pomoc
 

Tom0000

New member
Sqaza, chesz godnego nastepcy to Shield za ponad 2x limit lub himedia za prawie 2x limit. Jesli wystarczy sprzet radzacy sobie dobrze, to kosztowac to bedzie okolo 1/3 limitu na S905 lub S905X pod libreelec.
(Wlasciwie za Twoj budzet za bardzo nie ma co kupic. Pewnie na allegro czy polskim sklepie cos znajdziesz , tylko ze na ali dostaniesz to samo ponad polowe taniej.)
 
Ostatnia edycja:
Odtwarzacz zamiast popcorn hour a300 do kamery oraz plików blue ray

Cześć.Posiadam juz leciwy popcorn hour a 300.Niestety nie potrafi juz sobie poradzic z duzym bitrate choćby z kamery panasonica w 50 klatkach.Przycina filmy po renderze

Szukam kombajna.

poprosze o poradę dziekuje
 
Do góry