Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

jazzy

New member
Do użytku wg twoich potrzeb bez względu na to co wybierzesz efekt będzie taki sam. Tzn działać będzie tak samo. Tak naprawdę to wystarczyłaby wersja 1G/8G a i tak efekt będzie nadal taki sam. Więcej pamięci potrzeba jeśli masz zamiar instalować dużo aplikacji i grać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
D

Deleted member 121090

Guest
Czy na playerach np. H96Pro można zaktualizować KODI do najnowszej wersji 17 Krypton?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nowy57

Member
nvidia shield tv - zloty grall jak dla mnie
mam wszystko co potrzebne
KODI w pelni stabline dzialajace
4K
netflix
tidal
napisy do filmow
chromecast
spootify
android 7.0 na pokladzie
w uuj wielka wydajnosc !
gry
 

coobah

Member
Bez reklam
Jeśli Kodi źle współpracuje z układami S912 to zawsze pozostaje jego odpowiednik: SPMC. Ewentualnie apka stworzona na forum freaktab, czyli FTMC. Obie te apki są odpowiednikiem Kodi i świetnie działają na układzie S912.
Wiem, bo mam i korzystam. Aktualnie z FTMC :)
 

buldoggg

Member
Bez reklam
odtwarzacz smartbox do projektora-netflix4k

witam,poszukuje odtwarzacza smartboxa do projektora i jako że jest ich tysiące,proszę o pomoc

filmy z hdd podłączonego pod boxa powinny działać płynnie w rozdzielczości 4k(mam projektor full hd ale upscaling działa i jest lepsza jakość niż niż film fullhd bez przycięć

youtube
netflix(mam subskrypcje za 52zł)-czy w tym przypadku będę widział materiały uhd ? czy tylko fullhd(
playerpl

mója propozycja to ferguson fbox3 lub ferguson fbox 4k (299zł) co o tym sądzicie ?

i najlepiej żeby posiadał dvbt

najlepiej do kwoty 300 zł

dziękuje za pomoc w wyborze
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Mój H96-Pro przyjął aktualizację KODI do wersji 17 Krypton.
Fajna sprawa.

Jeśli Kodi źle współpracuje z układami S912 to zawsze pozostaje jego odpowiednik: SPMC. Ewentualnie apka stworzona na forum freaktab, czyli FTMC. Obie te apki są odpowiednikiem Kodi i świetnie działają na układzie S912.
Wiem, bo mam i korzystam. Aktualnie z FTMC :)

Czy FTMC ma możliwość wypuszczania formatów dźwięku HD w 7.1?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
D

Deleted member 121090

Guest
Jest tu na forum temat o odtwarzaczach audio. Poczytaj. Akurat w tym temacie bardzo łatwo znaleźć coś sporo lepszego.
 

xgrzesx2

New member
Odtwarzacz multimedialny z dyskiem

Posiadam od dawna Xtreamer Sidewinder 2. Chciałbym zakupić jakiś nowszy odtwarzacz (chętnie z 4K) z dyskiem i Wifi. Co możecie polecić ?
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Czy może ktoś testował lub ma wyrobioną opinię na temat odtwarzacza M12:

TV BOX M12 OCTA CORE S912 Android 6 SMART 4K 2/16G

http://allegro.pl/tv-box-m12-octa-core-s912-android-6-smart-4k-2-16g-i6581769519.html

Na zdjęciach prezentuje się super, ma wyświetlacz, zewnętrzną antenę WiFi a w dodatku cena wydaje się bardzo dobra. Niestety nie znalazłem nic na jego temat w sieci.

Szukam coś takiego lub podobnego dla siebie.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Bardzo wygodne, estetyczne są piloty z nowych playerów na Androidzie.
Tylko w porównaniu z pilotem mojego starego Mede8er-a, jednak mniej wygodne w obsłudze playera.
Chcąc wybrać inną ścieżkę dźwiękową, zmienić napisy np. musimy w nich wejść w menu, potem wybrać całą sekwencję kliknięć w poszczególne ikony, żeby to zrobić.
W pilocie dużo większym z bardzo dużą ilością klawiszy funkcyjnych po prostu naciskamy przycisk dedykowany napisom, lub ścieżce audio i już tam jesteśmy.
 
Do góry