Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie tak jak napisałeś. Do tego funkcjonalność i obsługa BOXa.
Ale oczywiście każdy wybiera to co lubi i mu pasuje.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Ja miałem Zidoo X10. Bardzo dobry sprzęt. Teraz zmieniłem na Zidoo Z10 Pro i jest jeszcze lepiej. Obsługuje praktycznie wszystko. Do tego obsługa Dolby Vision i oczywiście HDR, HDR10+. Wejście na dysk wewnętrzny HDD 3.5 cala do 14TB.

Tańsza alternatywa To Zidoo Z9X - praktycznie to samo, tylko bez wejścia na dysk.
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
@mareskor
pc to jeszcze większe kompromisy, htpc to można było robić 5 10lat? temu a nie teraz...
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Ja miałem Zidoo X10. Bardzo dobry sprzęt. Teraz zmieniłem na Zidoo Z10 Pro i jest jeszcze lepiej. Obsługuje praktycznie wszystko. Do tego obsługa Dolby Vision i oczywiście HDR, HDR10+. Wejście na dysk wewnętrzny HDD 3.5 cala do 14TB.

Tańsza alternatywa To Zidoo Z9X - praktycznie to samo, tylko bez wejścia na dysk.

podoba mi sie podejscie zidoo do aktualizacji - co pare m-cy nowa wersja, od paru lat.
Patrze wlasnie Zidoo Z9X z China, mozna z rabatem za ok 800zl nabyc, taniej min. 300-400 zl niz w PL. Oby tylko na VAT i clo nie trafilo, heh
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
podoba mi sie podejscie zidoo do aktualizacji - co pare m-cy nowa wersja, od paru lat.
Patrze wlasnie Zidoo Z9X z China, mozna z rabatem za ok 800zl nabyc, taniej min. 300-400 zl niz w PL. Oby tylko na VAT i clo nie trafilo, heh


Dokładnie, aktualizacje dość częste, także dla starszych urządzeń. Ja jestem z Zidoo bardzo zadowolony. Odtwarza wszelkiej maści plik audio-video. Wszystkie najnowsze dekodery. Mocny procesor, odtwarza plik video z bardzo wysokim bitrate.
https://jell.yfish.us/
400 mbps bez żadnego problemu.



Co do opłat kupując na Ali. Cło to może nie, ale VAT na dzisiaj prawdopodobny. Trzeba szukać przesyłki priority line.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Ali dalem dla przykladu. Kupilem ok 4 szt. (kazda osobno) w gearbest czy innym sklepie, bangood chyba,, zawsze bylo taaniej niz na Ali. Nigdy cla ani VATu nie zaplacilem :) I jakies 300 zl na szt. zarobilem
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Drosophilia, ja Ciebie rozumiem i się zgadzam. Chociaż Gearbest to mi ostatnio podpadł jak kupowałem latarkę Convoy S2+ (swoją droga mała, ale moc jest).
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Dokładnie, aktualizacje dość częste, także dla starszych urządzeń. Ja jestem z Zidoo bardzo zadowolony. Odtwarza wszelkiej maści plik audio-video. Wszystkie najnowsze dekodery. Mocny procesor, odtwarza plik video z bardzo wysokim bitrate.
https://jell.yfish.us/
400 mbps bez żadnego problemu.



Co do opłat kupując na Ali. Cło to może nie, ale VAT na dzisiaj prawdopodobny. Trzeba szukać przesyłki priority line.
, fjnie. Zeby u mn9

400 mbps, fajnie! U mnie tylko vectra z max 150 :-(. Juz 300 by mnie zadowolilo :)
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
400 mbps to chodziło mi o bitrate plików video. Co do prędkości internetu to 150 jest OK. Chociaż tak jak napisałeś 300mbps jeszcze lepiej. Ja mam teraz po ostatnim przedłużeniu umowy 600mbps z Multimedia, teraz to też Vectra.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Moze kiedys sie doczekam tych 300 Mb/s... Ale mieszkam w malym miasteczku i nie oplaca im sie inwestowac w infrastrukture
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
400 mbps to chodziło mi o bitrate plików video. Co do prędkości internetu to 150 jest OK. Chociaż tak jak napisałeś 300mbps jeszcze lepiej. Ja mam teraz po ostatnim przedłużeniu umowy 600mbps z Multimedia, teraz to też Vectra.


sciagne sobie z linku z testu, ktory wyslales pare plikow i sprawdze ile moj ZX9S wyciagnie :)
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Dokładnie, aktualizacje dość częste, także dla starszych urządzeń. Ja jestem z Zidoo bardzo zadowolony. Odtwarza wszelkiej maści plik audio-video. Wszystkie najnowsze dekodery. Mocny procesor, odtwarza plik video z bardzo wysokim bitrate.
https://jell.yfish.us/
400 mbps bez żadnego problemu.



Co do opłat kupując na Ali. Cło to może nie, ale VAT na dzisiaj prawdopodobny. Trzeba szukać przesyłki priority line.


te filmiki sa z dzwiekiem? Dzialaja plynnie od poczatku do konca U Ciebie?
U mnie bez dzwieku i zrywa na 2 sek. obraz, pozniej jest, bardzo woln animcja, za wolna.

4 Pliki, 200, 250, 300, 400mbps wzialem, odtwarzane z dysku zewn HD toshiby usb 3,0
 
Do góry