Popcorn Hour A-200

Nic nie szkodzi ja juz się zdecydowałem i zakupiłem w między czasie DS111.
Tak tylko dla porównania prędkość jaką ja uzyskuje to 40 000-50 000 KB/s po kablu a po WIFI 4 000 KB/S. Zabawa mnie dopiero czeka ;-)
 

awakeman

New member
Czy odtwarzał już ktoś filmy 3D z tego urządzenia? Przejrzałem cały ten temat i jest tylko jeden post na temat filmów 3D... Może ktoś napisać coś więcej na ten temat? Z góry dzięki.
 

lidi

New member
mam prośbe - czy ktoś z posiadaczy móglby ściągnąć ten plik i sprawdzić czy player go gra? jest to plik audio .dts - bardzo mi zależy bo bedzie to decydowało czy kupić (waga to tylko 22 mega)
W popcorn C200 poszło bez najmniejszych problemów nawet z pena. AMP pokazał sygnał DST 96/24. Basu w tym nagraniu było aż za dużo (słuchałem na słuchawkach)
 

jgx

New member
Bez reklam
W popcorn C200 poszło bez najmniejszych problemów nawet z pena. AMP pokazał sygnał DST 96/24. Basu w tym nagraniu było aż za dużo (słuchałem na słuchawkach)
dzięki - jestem pod wrażeniem, mój WD Live tego nie potrafi - czas na zakupy - jak ktoś ma do sprzedania w dobrej cenie prosze na priv
 

lidi

New member
Uważaj na allegro. Tam jest gość, który naprawiane popcorny sprzedaje. Warto prześwietlać, pytać, prosić o faktury zakupu itp. Mojego Popcorna C200 kupiłem za 800zł.
 

claudio

Member
Z tego co poczytalem na necie to wyszlo iz A200 to jest najlepszy player do 650zł.
Martwi tylko iz ostatnia aktualizacja oprogramowania byla chyba w maju..Czyzby juz odtwarzacz nie byl wspomagany?


EDIT:

Mam jeszcze pytanie do posiadaczy Popcorna A200. Czy mieliscie jakies problemy z odtwarzaniem plikow w formacie .MKV ??

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

warper

New member
Jak już ktoś napisał nawet w pierwszym poście jak już przejdziesz męczarnie z dyskiem (o ile trafisz akurat na ten ktory działa) sformatujesz do ext3 (bo na NTFS nie instaluje się NMT Apps), ockniesz sie ze nie masz linuksa aby obsłużyć dysk który wcześniej sformatowałeś i nie wrzucisz za jednym zamachem 160 gb materialu i będziesz musial zrezygnowac albo wgrać wszystko w ok 24h przez sieć WiFi lub z pendriva 4gb latajac od kompa do kompa. Jak już wszystko zgrasz okaze sie ze 160 gb to za duzo zeby przetrawił to MNJ(uckebox - czy jakos tak)w rozsadnym czasie. Po drodze okaże się że większość plikow rmvb jest do wyzucenia (owszem ktos napisze ze oooo ODTWARZA ale kR@&$^#a nikt nie napisze ze jak juz włączysz to za każdym razem po stopie popcorn sie resetuje TAK za kazdym razem, oczywiscie MNJ nie widzi tych plikow i nie da info o filmie) nie wiem jak jest w innych odtwarzaczach ale chyba tego mogę polecić zgredziałemu programiście który jara się że moze napisać i zapuścić sobie skryp do odtwarzacza po czym pogadac z kolegami na forum. Jak ktoś chce obejrzeć film odsyłam do kina.

Masakra multimedialny to urządzenie to ma wygląd.
No to czekam na baty....
 

aqua39

New member
Co do przegladania zasobow A200 z komputera to:
w popcornie trzeba wpisac nazwe grupy roboczej by byla taka sama jak w komputerze oraz ustawic haslo dostepu do popcorna.
Jesli chodzi o napisy to widzi srt. Program do przerabiania z txt to np. Subtitle workshop.
 

claudio

Member
Zakupilem Popcorna Hour A-200..

Mialem pare filmow w formacie .mkv(rowniez SBS 3D) i na Vu+DUo nie startowaly, na PS3 tez nie, na VT30 nie wspominajac...
Zaktualizowalem sobie Popcorna wlaczam po sieci WLAN i filmy smigaja jak ta lala..cos pieknego.
DTS, DD wszystko fajnie dziala. Plynne odtwarzanie, przewijanie(szczegolnie przez USB). Jednym slowem..jak narazie jest bardzo zadowolony.
O to wlasnie mi chodzilo :)
 

ol_pi

New member
Witam
Od niedawna stałem się posiadaczem A210 (Przesiadka z Manty HDD1000).
Ogólnie z zamiany jestem zadowolony. Mam jednak problem z WiFi. Od dawna używam Routera TP LINK i do tej pory wszystkie urządzenia komunikują się i działają bez problemu, wszystkie poza kukurydzą. Po LAN'ie jest OK a WLAN po kilku minutach zaczyna zwalniać, przestaje widzieć otoczenie sieciowe, nawet radio internetowe z niskim bitratem zaczyna przerywać:neutral:.
Kartę WN 150 testuję teraz w pracy i jest wszystko ok. Nie ma problemów z przesyłaniem (mkv 720p przez sieć oglądam bez problemu). Komputer z xp i access point TP LINK.
Czy coś źle mam ustawione w kukurydzy? Rozumiem, że szału z prędkościami poWiFi nie będzie ale płytka z mp3 (ok 70MB) kopiuje się ok 25minut jeśli nie zerwie połączenia.
Czy ktoś się już spotkał z takim problemem?
 

Jawosz

Member
Z tego co poczytalem na necie to wyszlo iz A200 to jest najlepszy player do 650zł.
Martwi tylko iz ostatnia aktualizacja oprogramowania byla chyba w maju..Czyzby juz odtwarzacz nie byl wspomagany?


EDIT:

Mam jeszcze pytanie do posiadaczy Popcorna A200. Czy mieliscie jakies problemy z odtwarzaniem plikow w formacie .MKV ??

Pozdrawiam

Fakt z aktualizacją nie śpieszą się za bardzo - ale jest to spowodowane wypuszczeniem A300.
A co do odtwarzania - to nie znalazłem pliku ktorego ten player by nie odtworzył
 

claudio

Member
Musze przyznac ze jestem zadowolony z Popcorna A200.
Ja kolega wczesniej wspomnial. Wkoncu niemam problemow z odtwarzaniem filmow :) Odtwarza wszystko co mu podsunalem(przedewszystkim filmy w formacie .MKV kolo 10GB).

Czyta z pendrive'a w formacie NTFS praktycznie wszystko. O to mi wlasnie chodzilo. Troche kasy zaplacilem ale przynajmniej niema juz problemow z odtwarzaniem filmow. Dzwiek DTS tez bez problemu idzie :)
Nawet po sieci prosto z komputera mozna odtwarzac filmy. Ja tam wole z pena bo wtedy jest plynne przewijanie :p
 

AIRhead

New member
Problem z aplikacjami NMT Popcorn a200

Witam!

Niedawno zakupiłem dysk (3,5" 1TB) do mojej kukurydzy (a200 w obudowie a210). Zrobiłem upgrade do najnowszego firmwaru i zainstalowałem najnowszą wersje aplikacji NMT na nowym dysku. Wszystkie te operacje zakończyły się bez jakichkolwiek problemów. Po wejściu w ustawienia>aplikacje nmt wszystkie usługi są zatrzymane i nie mogę ich wystartować, a na górze jest informacja: "Nie można zlokalizować dysku/zasobu z mediami. Proszę podłączyć zasób lub określić go w Instalatorze Aplikacji NMT." Oczywiście przeprowadzałem operacje konfiguracji mediów, ale nie przyniosło to rezultatu. Player resetowałem do fabrycznych, instalacje (firmwaru i aplikacji NMT) powtarzałem kilkakrotnie, zarówno przez internet jak i przez usb. Jak podłączam player do kompa (usb) dysk jest widoczny.
Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.
 

Tupac1234

New member
popcorn hour A-210 Transmission wolne transfery pomocy

Witam wszystkich jestem nieszczęśliwym posiadaczem tego sprzętu którego kupiłem wczoraj ...

A więc tak pytania:
1- miałem problemy jak uruchomić te ustrojstwo Transmission nigdzie nie ma dokładnego opisu co i jak??
Czy może ktoś podać opis instalacji wszystkich klientów Torrent??

2- uruchomiłem Transmission przez http ściąga pliki ale max 200KB/s a moje łącze to 2000KB/s ?
powiem że mam otwarte porty w routerze dla Transmission bo utorrent ściąga na tych samych plikach max prędkością łącza

3 Jak sprawdzić jaki mam Transmission?? bo nigdzie nie umiem tego znaleźć

4 i czy każdy ma problem z siecią jak ja jak ustawiłem monualnie to jest ale też przy każdym nowym uruchomieniu się traci i trzeba kombinować jeszcze raz żeby zaskoczyła nie wspomnę że sieć 1Gbit to jakaś bujda i nie idzie jej uruchomić !!

5 i dlaczego pisze że ściąga od perów a nie od sedów???gdzie są sedy???

proszę o odp i pozdrawiam
 
Do góry