POMOCY w szybkim wyborze telewizora 55 cali do 6000zł

racuh

Banned
I tu jest ten problem że "podobno" mają wyjść w drugiej połowie grudnia ale....nigdy nic nie wiadomo, może będzie tak przekładane jak premiera Panasonica CX750, a tyle to czasu nie mam :p

za dużo też nie jest napisane ;p dalej nic o nim nie wiem :D czy w ogóle jest juz dostępny? czy to model na 2016r?
 

kacper-24

New member
no ja tym bardziej :D mam czas do wtorku ;p po co proponować coś o czym jeszcze nic nie wiadomo? jak kota w worku... co by nie było teraz produkują takie "szajsy", że bez rzetelnej relacji i wiedzy nie ma co kupować ...
 

heniumon

New member
Chetnie korzystam z wiedzy kikiego Thomoson A9 ma bardzo dobre parametry obrazu poza jednym mankamentem.Grzeje gorna listwa ekranu zchowuje się jak radiator. Poza tym parametry matrycy sa doskonałe Mam dwa lata Philipsa model 47 7108 maksymalnu pobór 113 W obraz doskonały oby tak dalej na razie nie narzekam,.Kupić telewizor spełniający oczekiwanie jest trudno zależy od klasy TV ,Sharp trzeba jeszcze poczekać maja ciekawe chyba własne matryce czwórki pikseli.
 

kacper-24

New member
Chetnie korzystam z wiedzy kikiego Thomoson A9 ma bardzo dobre parametry obrazu poza jednym mankamentem.Grzeje gorna listwa ekranu zchowuje się jak radiator. Poza tym parametry matrycy sa doskonałe Mam dwa lata Philipsa model 47 7108 maksymalnu pobór 113 W obraz doskonały oby tak dalej na razie nie narzekam,.Kupić telewizor spełniający oczekiwanie jest trudno zależy od klasy TV ,Sharp trzeba jeszcze poczekać maja ciekawe chyba własne matryce czwórki pikseli.

O thomsonie nic nie wiem bo żadnego nigdy nie posiadałem ale o philipsach mogę napisać książkę "dramat" dostałem mnóstwo dodatkowych siwych włosów przez tego producenta. Zaczynając od beznadziejnego telewizora po beznadziejny serwis do systemu który nadawał się chyba do "pegazusa". Pierwszy mój philips to 55pfl7008k/12, obraz jak na tamte czasy moim zdaniem jeden z lepszych dokładniej kolory i na tym by się skończyły zalety... już tu o tym pisałem... reszta jest na poziomie najtańszej mantry. Nie chcę się rozpisywać ... po niecałym roku na szczęście zepsuł się trzykrotnie i w zamian dostałem drugi Philips 55pfs7509 i zaczęła się następna gehenna. Niby trochę poprawili ale dalej te same przycinki i ciągłe resetowanie. Czy to jest sprzęt za 6000zł ze śreniej półki czy sprzęt za niecały 1000zł? bo ja więcej niż 1000zł za nie bym nie dał. To jest moja opinia po dwóch latach używania tej beznadziejnej marki i nigdy w życiu nie kupie telewizora tej marki. Mam sokowirówkę philipsa i działa bez za zarzutu i na takich sprzętach powinni się skupić. Teraz wybieram kolejny sprzęt i na bank nie kupie nic dopóki nie będę wiedział o nim sporo... i nie chodzi tu o pieprze.... producentów bo próbują wcisnąć wszystko byleby zwrócił im się chociaż koszt produkcji tylko o rzetelnej wiedzy użytkowników... tyle w tym temacie...
 

racuh

Banned
Jeżeli mamy brać po uwagę stabilność i niezawodność to nie zostaje nam nic innego jak Panasonic CX680, CX700, CXE720 i Samsung JU7000 z tego widzę to każdy LED ma te same problemy, nad nierówną matrycą się nie zapanuje, ale wieszanie się i resety jest niedopuszczalne.

O thomsonie nic nie wiem bo żadnego nigdy nie posiadałem ale o philipsach mogę napisać książkę "dramat" dostałem mnóstwo dodatkowych siwych włosów przez tego producenta. Zaczynając od beznadziejnego telewizora po beznadziejny serwis do systemu który nadawał się chyba do "pegazusa". Pierwszy mój philips to 55pfl7008k/12, obraz jak na tamte czasy moim zdaniem jeden z lepszych dokładniej kolory i na tym by się skończyły zalety... już tu o tym pisałem... reszta jest na poziomie najtańszej mantry. Nie chcę się rozpisywać ... po niecałym roku na szczęście zepsuł się trzykrotnie i w zamian dostałem drugi Philips 55pfs7509 i zaczęła się następna gehenna. Niby trochę poprawili ale dalej te same przycinki i ciągłe resetowanie. Czy to jest sprzęt za 6000zł ze śreniej półki czy sprzęt za niecały 1000zł? bo ja więcej niż 1000zł za nie bym nie dał. To jest moja opinia po dwóch latach używania tej beznadziejnej marki i nigdy w życiu nie kupie telewizora tej marki. Mam sokowirówkę philipsa i działa bez za zarzutu i na takich sprzętach powinni się skupić. Teraz wybieram kolejny sprzęt i na bank nie kupie nic dopóki nie będę wiedział o nim sporo... i nie chodzi tu o pieprze.... producentów bo próbują wcisnąć wszystko byleby zwrócił im się chociaż koszt produkcji tylko o rzetelnej wiedzy użytkowników... tyle w tym temacie...
 

kacper-24

New member
Jeżeli mamy brać po uwagę stabilność i niezawodność to nie zostaje nam nic innego jak Panasonic CX680, CX700, CXE720 i Samsung JU7000 z tego widzę to każdy LED ma te same problemy, nad nierówną matrycą się nie zapanuje, ale wieszanie się i resety jest niedopuszczalne.

dokładnie i chyba nic lepszego czyt. niezawodnego w tej chwili nie znajdziemy. Jeszcze mam parę dni, więc będę szukał informacji na ich temat do samego końca ;) dzięki za pomoc :)
 

kacper-24

New member
przez pierwsze parę miesięcy było w miarę ok. Dało się to przeżyć ale z czasem było coraz gorzej jak wcześniej pisałem i zależy to pewnie od systemu. Możliwe, że się zapychał. Nie ma co mówić philips dobrze wie, że wypuszcza wielkie g... próbuje to później naprawiać przez aktualizacje pare razy w miesiacu i nic to nie daje, a nawet pogarsza sprawę. Nikt mi nie wmówi, że tak nie jest. Przeżyłem to na własnej skurze, a że sprzęt musi się sprzedać to chyba oczywista sprawa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips wyprodukował 10.000.000 telewizorów i co ja się Twój zepsuł to już mają zamykać fabrykę. Człowieku to jest tylko sprzęt. A co Ty jesteś idealny ?
Mam Philipsa w domu i jestem bardzo zadowolony i nic mi nie zrobisz...
 

kacper-24

New member
Philips wyprodukował 10.000.000 telewizorów i co ja się Twój zepsuł to już mają zamykać fabrykę. Człowieku to jest tylko sprzęt. A co ty jesteś idealny ?

nie będę się z tobą wykłócał... rozumiem, że je sprzedajesz i musisz je wychwalać pod niebiosa ale ja miałem dwa modele, każdy po około roku czasu i wiem jaki to "szit" przez to znalazłem mnóstwo osób które miały te same problemy i inne z innymi modelami tego producenta. Ja skończyłem już z tym producentem jeżeli chodzi o telewizory i również skończyłem ten temat (rozmowy o philipsach). Nie mam zamiaru do niego wracać bo ten temat jest o kupnie nowego TV oprócz philipsów jak wymieniłem w pierwszym poście. Dwa modele, dwa do du.. . To mi wystarczy, a jak ktoś chce kupić to niech kupuje ja mogę tylko ostrzec. Proszę nie pisać tu o tych produktach bo temat skończony...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A ja miałem już pięć modeli i do moich potrzeb były super.
Na Sharpa też pisali głupoty podobne najwięcej Ci co ich nie widzieli, a kto ma Sharpa te wie jak gra.
Na Panasonica przez lata również wiele głupot - potem ustawiali się w kolejce.
Mój Philips obecny gra znakomicie i wymienię na nowy PUS8601 jak tylko wejdzie. I możesz pisać co Ci się podoba . I pewnie najwięcej będziesz miał do powiedzenia mimo że go na oczy nie będziesz widział.

Nowe modele Sharpa też będą extra. W klasie cenowej Hitachi podbijają rynek, Oledy LG jak się poprawią jeszcze też będą kosmiczną jakością.
Zawsze komuś ma prawo coś się nie podobać.
Jeden lubo rosół a inny go nie nawidzi.
 

kacper-24

New member
prosiłem żeby nie pisać tu o tych produktach. Tak jak pisałem wyżej, rozumiem że je sprzedajesz i wychwalasz. Tą resztę którą wymieniłeś pewnie też masz w ofercie. Super, bardzo mnie to cieszy ale ten temat jest o czymś innym. Chętnie przekonałbym się i zobaczył jaki bedzie ten nowy sharp ale ja już nie kupuje kota w worku. Gratulacje za umiejętność jasnowidzenia... tylko pozazdrościć... . Dziękuję za propozycję ale philipsów podziękuje i nie skorzystam. Resztę chętnie sprawdzę.
 

kacper-24

New member
Mam nadzieje, że już skończyły się reklamy i można wrócić do tematu ;)
więc znalazłem jeszcze coś takiego Panasonic TX-55CX700E : Test complet i wygląda to całkiem przyzwoicie. Ma ktoś jakąś wiedzę na temat tego TV? może miał ktoś z nim do czynienia? Ma 3D co mnie cieszy :)
 
Ostatnia edycja:

kacper-24

New member
dzięki pomocnym radom od forumowiczów i użytkowników co niektórych modeli nad którymi się zastanawiałem (za co bardzo dziękuję), po przeczytaniu mnóstwa opinii, recenzji i testów w większości na zagranicznych forach bo na naszych jest za dużo sponsorowanych testów i opinii, wybrałem samsunga eu55ju7000. Mam nadzieje, że wybór będzie w końcu trafiony ;). Telewizor nie jest bez wad ale czytałem dużo i wiem, że praktycznie w tej chwili TV bez wad nie istnieje. Z tego co wyczytałem telewizor jest dobrze wykonany, ma bardzo dobry obraz i kolory, system jeden z lepszych, brak "zacinek" ponoć jedyny większy minus to rozjaśnienie przy dwóch narożnikach ale w tym modelu niby nie jest to tak widoczne i denerwujące, a jak wiadomo na tą dolegliwość cierpią praktycznie wszystkie tele lcd z tej półki cenowej. W tej chwili szukam jak najlepszej oferty i w tym tygodniu postaram się go kupić. Napiszę tu pierwsze wrażenia, a z dłuższego użytkowania również opiszę tylko co oczywiste w późniejszym czasie. Jak ktoś będzie się zastanawiał nad tym modelem to niech zadaje pytania, tutaj lub w wiadomości prywatnej. Chętnie odpiszę i podzielę się informacjami o tym TV.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc w wyborze :)
 
Ostatnia edycja:

dick89

New member
Witam, daj znać po zakupie Samsunga JU7000. Też przymierzam się do zakupu i między innymi mam na oku ten model.

Powiedz mi ma ten model PiP 2 ? Oglądanie 2 programów na raz w 2 oknach ?

Jeśli już będziesz miał ten TV to zapodaj mu jakiś meczyk w HD i powiedz jaki efekt

Z góry dzięki !
 
Do góry