Pokaż Fajną Fotkę

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Masz VVV,
Trzeba cie zmotywowac :) Ja tam dupa nie fotograf ale watek trzeba utrzymac. Zreszta moje foty sa z telefonu a nie aparatu wiec...
Poza tym przyznam sie ze odkad zrobilem sobie korekcje oczu a mialem wade 4.8 i 3.7 i zaczelo mi siejuz nawet "babrac" w oczach (nigdy okularow praktycznie nie nosilem) to teraz ja piernicze.... nie ten swiat i nie te kolory. Masakra. Jakie to nieziemskie uczucie gdy czlowiek cale zycie widzi swiat "niewyraznie" i nagle zwroca mu wzrok.

Dzisiejsza wycieczka :)
Jak ktos zgadnie co to za wieza (tzn. na jakiej gorze) stawiam piwo.

 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Kurna.... jak wam sie udalo tak szybko odgadnac. Mialem nadzieje ze bedzie trudniej tym bardziej ze od okolo 2 tygodni jest dopiero udostepniona (wybudowali nowa).
No i w sumie wydawalo mi sie malo popularna ta wieza, ciezko do niej trafic a samochodem nie dojedziesz. Bardziej obstawialem ze bedziecie zgadywac ze to wiezyca :)

No nic gratulacje.

Ps. mozecie wyslac PW z adresem to wam wysle piwko regionalne z okolicznego browaru :p
 

AKI

Member
Zachodniopomorskie :)
 

Attachments

  • RXS02813 res.jpg
    RXS02813 res.jpg
    247,2 KB · Wyś: 16

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Daj spokój; mi wystarczy piwko wirtualne, dla zabawy.
Kiedyś jedna puszka wystrzeliła mi w bagażniku.
Domyślcie się, ile było sprzątania... :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wszyscy juz po zniwach a ja jeszcze mecze, drugi kombajn juz na wykonczeniu codziennie 8 godzin remontuje a 3 godziny kosze (trzeciego kombajna juz nie mam) . Chyba czas pierdyknac to rolnictwo, bo do szczescia mi ono nie potrzebne.

A tu taka ciekawostka, ze wsi beda wiedziec co to, ale ci z miasta juz niekoniecznie :)

Co to jest?

 

rabit

Active member
Bez reklam
Kiedyś mieliśmy tego dość dużo koło domu, ale gdy babcia dowiedziała się od innej babci, :) że to niby szkodliwa roślina dla zdrowia, to od razu wszystkie wyrzuciła. :) A jaka jest prawda, to pewnie na innym forum trza by zapytać...
 
Do góry