Pokaż Fajną Fotkę

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tacy ludzie musza czuc sie chyba samotnie w takich domach. Bo co tam robic?

Jedynymi uzytkownikami takich domow to obsluga, sprzataczki itp.
Ladnie to wyglada ale jakos tak "ciasniej = przyjemniej". xD
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To ja chce się czuć baaardzo samotny, szybko zagospodaruje sobie czas salką kinową min. 50m2, siłownią, gralnią, basenem, garażem na kilka aut, warsztatem, jacuzzi, grillem z prawdziwego zdarzenia z barem, no i pokojem uciech ; ) Dajta spokój, chałupy jak marzenie.

Fakt jest taki, że w małym mieszkaniu wszyscy są na kupie i siłą rzeczy są bliżej siebie, w gratisie mamy jeszcze dobry kontakt z sąsiadami, no na pewno ma to swój urok psia jego mać ; )

W jednym filmie co Piruś wkleił jest dom Dana Bilzeriana, czyli największego imprezowicza ; )
Zapewne jest baaardzo samotny :D

[youtube]uWydzMQwdF0[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
To ja chce się czuć baaardzo samotny, szybko zagospodaruje sobie czas salką kinową min. 50m2, siłownią, gralnią, basenem, garażem na kilka aut, warsztatem, jacuzzi, grillem z prawdziwego zdarzenia z barem, no i pokojem uciech ; ) Dajta spokój, chałupy jak marzenie.

Fakt jest taki, że w małym mieszkaniu wszyscy są na kupie i siłą rzeczy są bliżej siebie, w gratisie mamy jeszcze dobry kontakt z sąsiadami, no na pewno ma to swój urok psia jego mać ; )

W jednym filmie co Piruś wkleił jest dom Dana Bilzeriana, czyli największego imprezowicza ; )
Zapewne jest baaardzo samotny :D

[youtube]uWydzMQwdF0[/youtube]


Ooo patrz. Juz duzo mi do tego kolesia nie brakuje.
Taka brode mam juz prawie zapuszczona :) :p:p

ciii nie wolno sie chwalic. xD

Arminig to twoje? Tys z Krakowa. Niby na bogato ale troche bieda xD

[youtube]9QwBk2MXf7s[/youtube]
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Tak swoją drogą okrešlenie "milioner" nie jedno ma imię. Otóż wg zachodnich standardów, to ktoś kto zarabia milion+ miesięcznie! W Polsce przyjęto, że rocznie. Jednak w mowie potocznej zazwyczaj ma się na myśli kogoś kto ma majątek warty więcej niż milion. To chyba świadczy o tym, że jesteśmy jeszcze ubogim społeczeństwem.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dodaj to jego jeszcze rodzaj waluty w ktorej czlowiek "zyje" i juz calkiem inne rozumowanie wyjdzie.
Miec milion dolarow, milion zlotowek czy milion rubli :)

Zawsze moge spelnic swoje marzenie zostania milionerem. Wystarczy ze wyprowadze sie do Rosji xD
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Tak swoją drogą okrešlenie "milioner" nie jedno ma imię. Otóż wg zachodnich standardów, to ktoś kto zarabia milion+ miesięcznie! W Polsce przyjęto, że rocznie. Jednak w mowie potocznej zazwyczaj ma się na myśli kogoś kto ma majątek warty więcej niż milion. To chyba świadczy o tym, że jesteśmy jeszcze ubogim społeczeństwem.
Jak dostanę mieszkanie po babci w centrum Warszawy to będę odrazu półmilionerem? :D
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Ponownie Park w Gdańsku Oliwie :)

Oliwa-Park-999.jpg
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Ostatnia edycja:
Do góry