podłączenie laptopa

Rucia1

New member
Wczoraj doszła przesyłka, podłączyłam. Najpierw zachwyt działa. Ale jak włączyłam dla porównania ten sam kawałek na CA 752 BD i prze NuForce to przepaść. Dzwięk jest płaski, brak przestrzeni, nie jest to jakość CD jak opisują w testach. Szkoda bo jeśli chodzi o łączność radiową to jest ok.
 

Bebol

New member
:? Najmocniej przepraszam w takim razie.... Jak jest dramat to oddaj i tyle. Ja jestem zadowolony, z tym, że jak pisałem, mój cały sprzęt nie kosztuje tyle co twój odtwarzacz :) Stąd pewnie spora różnica. A co puszczałaś z lapka?
 

Rucia1

New member
nie musisz przepraszać :) po prostu oddam i tyle. Nic się nie stało, jestem tylko rozczarowana dźwiękiem po testach jakie czytałam na net.
 

Bebol

New member
Tidal HIFI? CD z lapka puszczałas?

W sumie to jestem na siebie trochę zły, bo zdaje się, że NAD dac byłby lepszy z tego względu, że ma wyjsćie coax... Wtedy byłby tylko transportem... a gral by przetwornik w BLU.... No ale odpadł ze względu na cenę.. A ja się skubnełem już po twoim zakupie..
 
Ostatnia edycja:

Rucia1

New member
Tidal premium hifi, a cd równocześnie z bluray ten sam kawałek. Połączenie radiowe jest ok, fajna sprawa bez kabli. Różnica w jakości brzmienia nieakceptowalna dla mnie. Przetestowałem i jednak spróbuję podpiąć laptopa przez odtwarzacz jako DAC.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
 

Bebol

New member
Mi ten sposób też bardzo pasuje, tylko mało jest sprzętów tego typu (żeby był większy wybór, lepsza jakość dźwięku itd.). Bo funkcjonalność jest super. Żadnych kabli, aplikacji pilotów itd.

Jeśłi nie chcesz NAD DAC, to w sumie pozostaje tylko opcja po kablu.
 

Rucia1

New member
Jeszcze dzisiaj potestuje pliki flac przez nuforce i przez bluray. Może to jednak jakość Tidal ma tu znaczenie. Jeśli chodzi o nad nie słyszałam go, musiałabym znowu testować.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry