podłączenie laptopa

Oczywiście że da radę, dac-iem będzie Cambridge.
Jak chcesz pozbyć się kabli to polecam Nad Dac2.
Z drugiej strony czemu Cambridge a nie Oppo105D?
Wtedy zwykły kabelek usb by wystarczył, cena Oppo
w Angli prawie taka sama jak Cambridga w Polsce.
 

Bebol

New member
Z tym Oppo to chyba jakaś pomyłka. W Polsce kosztuje ok 7000zł....a w Anglii kosztuje 900zł?? (tyle mniej więcej kosztuje CA Dac magic 100). Jak tak, to sam chętnie kupię :) Z bezprzewodowych tematów Nad Dac 2 może być sensowny. Ja korzystam z Nu force Air Dac i też daje rade do Spotify.
Jest też HK Omni Adapt, ale nie wiem, czy ma już apkę na kompy. Jak kupowałem sprzęt jeszcze nie miał.
 
Z tym Oppo to chyba jakaś pomyłka. W Polsce kosztuje ok 7000zł....a w Anglii kosztuje 900zł?? (tyle mniej więcej kosztuje CA Dac magic 100). Jak tak, to sam chętnie kupię :) Z bezprzewodowych tematów Nad Dac 2 może być sensowny. Ja korzystam z Nu force Air Dac i też daje rade do Spotify.
Jest też HK Omni Adapt, ale nie wiem, czy ma już apkę na kompy. Jak kupowałem sprzęt jeszcze nie miał.

Nie rozumie o co ci chodzi. Ruci wydał ok.5500 na Cambridge audio 752 bd , dorzucił by jeszcze z 500 pln i miałby Oppo 105D , wtedy nie było by problemu.
 

Bebol

New member
Nie przesadzaj że nie rozumiesz;-) Ja pisałem o dac 100, a ty o 752 Bd. Teraz wszystko jest jasne. Nie skleiłem do czego "pijesz" pisząc "czemu cambridge a nie oppo 105D". Co do reszty masz rację.

Nu force Air dac ma dwie opcje do wyboru. Jabłko (iTX) lub PC (uTX) tak jak mam. Także spoko da rade.
 

Rucia1

New member
Zastanawiam się też nad arcam rblink. Może ktoś z was ma lub miał

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
 

Bebol

New member
Ten arcam rblink to jest po bluetooth. Będzie trzeba parować urządzenie z laptopem. Warto się upewnić, czy laptop będzie dobrze współpracował (ja kiedyś miałem problem z innym urządzeniem). Pamiętam, że był też jakiś myk z kodakami Aptx? Chyba anie każdy laptop je ma?? Ja w każdym razie wybrałem inne rozwiązanie (Nad DAC 2 działa chyba na podobnych zasadach-radiowo), bez żadnych kombinacji, wpinasz do lapka i gra. O dźwięku się nie wypowiadam (dla mnie okej), bo mój cały sprzęt nie kosztuje tyle co wasze odtwarzacze :smile:
 

Bebol

New member
No kosztuje wyjściowo ok 1100zł. Jeśli potrzebujesz sprzęt głownie do Spotify, to spokojnie Nu force to ogarnie (16/48 vs NAD 24/96). Puszczałem pliki FLAC też działają (downsampling) NU force Kosztuje ok 650zł. Jest parę recenzji tego sprzętu, poczytaj, może się przekonasz. Ja nie namawiam na siłę.
 
Ostatnia edycja:
Fakt,ten Nad jest drogi,poszukaj w sieci może trafisz na okazję kupna pierwszej wersji Nad USB dac1 do Tidala wystarczy,Spotify nie ma co sobie głowy zawracać, nie tak jakość.
 

Bebol

New member
Tidala Hi-Fi. bo zwykły to raczej jeden pies co Spotify. Nad dac 1 (16/48) raczej ciężko kupić, no chyba że jakaś używka się trafi. Sam go szukałem swego czasu.
 

Bebol

New member
W sumie nie testowałem, słabo słychać w drugim pokoju ;-) W jakiejś recenzji czytałem, że nie było problemu. Jak nie zapomnę, to przy najbliższym słuchaniu zrobię sobie spacer po mieszkaniu i dam znać.
 

Bebol

New member
Mam nadzieję, że spełni oczekiwania. Szkoda w ogóle, że jest tak mało urządzeń tego typu na rynku. Dla mnie jest to genialne rozwiązanie jako alternatywa dla streamerów.
 
Do góry