Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No niezły,a teraz mam chyba ochotę na coś bardziej mrocznego ;)

Ten Armanig to się nigdy nie zmieni :grin:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To jest ten Stellar Blade, co wuje z Sony ocenzurowali?
Widziałem i już szukałem dema, może bym nawet kupił, ale po cenzurze mogą mnie cmoknąć. Ponoć jest sposób z płytą i odłączeniem neta.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig,bierzesz Black Mytha na PS5 albo PC ?
Data premiery na Xboxa została opóźniona.
Co ciekawe,pierwszy filmik na tym kanale wrzucono 20 sierpnia 2020 r.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A co to za jakieś stworki znowu... ; )
Teraz to czekam na nowego COD'a, a to co zrobili z obecnym (kreskówkowa grafika i cuda na kiju), to już zwiastuje upadek serii. Mam nadzieje, ze nie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Chyba mam gdzieś jeszcze pokazówkę ;)
Ogólnie,wychodzi coraz mniej gierek,które w dniu premiery są zarezerwowane wyłącznie dla Playstation.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z napędem,wyjdzie ze 4k.
Ciekawe,co pokaże Xbox w najbliższych latach i jak długo PS będzie miało lepszą grafikę ?
 

emporioa

Member
Miałem kupować na premierę, ale taka kasa i bez napędu to żart :D Zresztą nie odpalałem konsoli od sam nie wiem ile czasu. Mam do ogrania DLC do Horizona i Cyberpunka, ale nie mam weny. Chyba opchnę konsole i poczekam aż się nazbiera fajnych gier i kupię nowego Xa i może kiedyś Pro.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Miałem kupować na premierę, ale taka kasa i bez napędu to żart :D Zresztą nie odpalałem konsoli od sam nie wiem ile czasu. Mam do ogrania DLC do Horizona i Cyberpunka, ale nie mam weny. Chyba opchnę konsole i poczekam aż się nazbiera fajnych gier i kupię nowego Xa i może kiedyś Pro.
Ale podobno zamówiłeś dwie palety limitek :grin:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
GYZrOv3WIAAyn-Q.jpeg


DLC do Tsushimy ;)
 
Do góry