Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A mówiłem, żebyś zaaplikował... nie posłuchałeś i znowu żale wylewasz.

Ja? Dobre. Ja Ci tylko (wywołany) odpowiadam cyber frustracie na ten Twój antyspołeczny upust żałosnego trollingu.
Ps. Pamiętaj, że wiem gdzie mieszkasz i dla mnie żaden problem zaglądnąć przy okazji i spuścić Ci lanie ... w Coda : D
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Dziwna akcja z tym update do PS5. Najpierw gra instalowała się z płyty + netu około 90GB, potem wyskoczyło info czy chce bezpłatny update wersji do PS5 i... sciaga osobną grę o wadze prawie 100GB. Ciekawe czy będzie można usunąć wersję PS4 potem?

Edit:
Można usunąć wersję PS4
Tak to niestety działa, że te updaty to pobranie cyfrowej pełnej wersji na PS5. Tą na PS4 można później odinstalować, ale do uruchomienia pobranej gry cyfrowej każdorazowo musisz mieć płytę w napędzie :)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
[youtube]-fzqLBqzYX8[/youtube]

Prolog za mną. Nie będę pisał o grafice, bo wiadomo już z filmów, że jest topowa. Trzeba też pochwalić soundtrack, który buduje klimat i dźwięk 3d. Gram na słuchawkach i poraz pierwszy w grze czuje taką głębie. Fakt, że poraz pierwszy też podłączyłem słuchawki do pada, a wcześniej tylko przez BT do TV. Już tak więcej nie będę robił, bo jest przepaść w dźwięku. Ogólnie jest grubo pod każdym względem :D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Na starych Sony WH-1000XM2. 3D Audio od Sony działa podobno bez znaczenia na słuchawki. Chciałem wziąć na próbę te dedykowane, ale po podłączeniu tych moich wątpię, żeby dedykowane grały lepiej.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobre słuchaweczki,to fajna sprawa,szczególnie późnym wieczorem.

Ciekawe,czy podskoczy GT7 ? ;)
"GRID Legends dostępny będzie od 22 lutego z 10-godzinnym bezpłatnym okresem próbnym zarezerwowanym dla subskrybentów EA Play i/lub Xbox Game Pass Ultimate".

:-D
https://youtu.be/QPhGB5xSMyI?t=592
 
Ostatnia edycja:

Tvmania

New member
Bez reklam
Panowie potrzebuje od was pilnej pomocy mam problem mam ps5 podłączam sluchawki pod pad dulasense Sluchawki są firmy hyperx i po podłączeniu jak gram doslownie max może 5 min wyłącza mi się tv automatycznie i znow musze go włączyć o co tu chodzi? Mega mnie to drażni zaznacze ze na earc mam podłączony soundbara i jeśli dzwiek leci z soundbara nic mi sie automatycznie nie wyłącza. Proszę was o pomoc z gory dziękuję.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Panowie potrzebuje od was pilnej pomocy mam problem mam ps5 podłączam sluchawki pod pad dulasense Sluchawki są firmy hyperx i po podłączeniu jak gram doslownie max może 5 min wyłącza mi się tv automatycznie i znow musze go włączyć o co tu chodzi? Mega mnie to drażni zaznacze ze na earc mam podłączony soundbara i jeśli dzwiek leci z soundbara nic mi sie automatycznie nie wyłącza. Proszę was o pomoc z gory dziękuję.
Sounbar się pewnie wyłącza bo jest nieużywany i "zabiera" ze sobą TV. Zmień ustawienia w opcjach związanych z HDMI CEC.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Armani już sprawdza :D

189754f0d312559ae878.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To kopia recenzencka.
Dziś możesz sprawdzić nowego Grida i ulepszone Assetto Corsa Competizione.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Przejechałem 3 trasy w nowym Gridzie,no i tyłka nie urywa.
Ciekawy jestem tego Gran Turismo,oraz jak wypadnie przy nim nowa Forza Motorsport ;)

Kaminskakl,a jak tam Horizon,bo coś mało piszesz ? Trafiła się dobra oferta i sprzedałeś ? :-D
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Przejechałem 3 trasy w nowym Gridzie,no i tyłka nie urywa.
Ciekawy jestem tego Gran Turismo,oraz jak wypadnie przy nim nowa Forza Motorsport ;)

Kaminskakl,a jak tam Horizon,bo coś mało piszesz ? Trafiła się dobra oferta i sprzedałeś ? :-D
Teraz jest popyt na amplitunery, a nie gry i konsole :D

Nie pisze nic, bo gram sobie w wolnej chwili. Im dalej tym lepiej. Dostałem to czego oczekiwałem od tej gry.
 
Do góry