Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kamyk,
Nie Armani wrócił, bo tu zawsze był, a Kamiński przyszedł i trolluje swoim wysublimowanym humorem i co gorsza merytoryką na poziomie 15-sto latka.
Pożartować można, a nawet trzeba, ale ileż można w kółko wałkować te same "żarciki". Zluzuj gacie, bo w tym msc. nie mam czasu na 3 stronicowe dyskusje o upie marynie. Mówiąc wprost, nie chce mi się z Tobą gadać ; )
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Kamyk,
Nie Armani wrócił, bo tu zawsze był, a Kamiński przyszedł i trolluje swoim wysublimowanym humorem i co gorsza merytoryką na poziomie 15-sto latka.
Pożartować można, a nawet trzeba, ale ileż można w kółko wałkować te same "żarciki". Zluzuj gacie, bo w tym msc. nie mam czasu na 3 stronicowe dyskusje o upie marynie. Mówiąc wprost, nie chce mi się z Tobą gadać ; )

Armi,

A jednak nie możesz się oprzeć i gadasz ;D

Jakbym stąd poszedł to jedyne co by tu było to filmiki z YT, które wkleja bot Piramida :D A tak włodarze HDTV rzucają groszem i ruch się zagęszcza do trzech osób, a od święta Seizo pomiędzy kolejnymi platynami nawet zajrzy.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
a od święta Seizo pomiędzy kolejnymi platynami nawet zajrzy.

Czasami patrzę w co tam sobie pykacie :D

EjzQSL8X0AE4AxM
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Się śmiej, kumpel opowiadał, że raz musiał wyjść z pokoju gdy widział jak jego żona ogrywała Horizona na najniższym poziomie trudności i zamiast używać łuku i atakować czułe miejsca to po prostu biła największe roboty dzidą po nogach :D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Armani zanim przeczytasz dalej to pamiętaj o aplikacji:




Piramida zerknij na te widoczki. Zdjęcia wykonane w trybie foto - jakość. Niestety podobno w trybie wydajności nie ma tak dobrze. Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądało, ale dla mnie spokojnie wystarczy poziom pierwszego Horizona, bo jak się wkręcę to grafika jest drugorzędna.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Dziwna akcja z tym update do PS5. Najpierw gra instalowała się z płyty + netu około 90GB, potem wyskoczyło info czy chce bezpłatny update wersji do PS5 i... sciaga osobną grę o wadze prawie 100GB. Ciekawe czy będzie można usunąć wersję PS4 potem?

Edit:
Można usunąć wersję PS4
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armani zanim przeczytasz dalej to pamiętaj o aplikacji

To Twój prezent walentynkowy, a jak Ci zostało, to trzymaj na Folda, online, gta, cody i inne farmazony które ciągniesz w każdym jednym wątku jak smród w gaciach.
Ps. Czego nie zrozumiałeś, że nie chce mi się z Tobą gadać?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
:grin:
169936_kto-sie-czubi.jpg


Piramida zerknij na te widoczki. Zdjęcia wykonane w trybie foto - jakość. Niestety podobno w trybie wydajności nie ma tak dobrze. Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądało, ale dla mnie spokojnie wystarczy poziom pierwszego Horizona, bo jak się wkręcę to grafika jest drugorzędna.

Grubo to wygląda.
Aloy też się chyba przytyło,musisz z nią pobiegać ;)
 
Do góry