Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kończą mi się multiplatformówki na X'a ;)
Rozważałem,aby poczekać już na Prosiaka,ale to jeszcze sporo czasu...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zastanawiałem się co tu ograć najpierw i Spider oraz Ratchet też były brane pod uwagę,ale myślę,że Horizon + GT do popykania od czasu do czasu,będą spoko.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ratchet... zrobiłem typowego Armaniego, ale nie żałuję bo dla samego sprawdzenia grafiki i szczegółowość warto było ja wziąć.
Sam mam Cyberpunk do ogrania, ale jakoś nie mogę się za to zabrać. Zbyt ładna pogoda i zbyt dużo pivovarów mam w okolicy :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig właśnie mało gra i zapomniał,że czasami trzeba podładować :D
Wiele osób narzeka na te pady...
Jak padł ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Fakt, pokatowalem go trochę na jednej gierce - 3-4 dni, ale kurna bez przesady, to jest pad do grania, a nie do łechtania. Praktycznie nowy pad. Lewa gałka załącza skręt w lewo mimo, że gałka stoi w miejscu, trzeba nim lekko ruszyć i chwilę działa normalnie, ale nie da się z niego już korzystać jak ustawa przewiduje.
Co do ładowania, to już osobny temat.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Te grubsze tytuły niech już zostawia na PRO, bez tych żenujacych kompromisów z wyborem grafiki. W ogóle nie rozumiem tej polityki, jakiś wtórny telefon Samsunga czy iPhona który praktycznie niczym się nie różni od poprzednika kosztuje 5k i ludzie to kupują, a konsola "ledwo" 2.5-3k która na dzień dobry już kastruje i nie ma startu do mocniejszych PC. Jakby nie mogli od razu wrzucić wymaxowanej wersji za 5k z mocniejszcym GPU czy większym HDD.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No te pierwsze Plejaki trochę kosztowały...

Polish-20220730-110848781.png
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No nie wiem, jakoś mniej czułem jak dziś, pomijając fakt, że gry były po kilka zł na cdr, a nie po 300zł ; )
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No ba, to dzięki giełdom i piratom całe pokolenia mogły grać i cieszyć sie rozrywką jak w cywilizowanych krajach, a ceny piratów byly adekwatne do ówczesnej biedy. Chwała im za to ; )

Btw. Co jest nie tak z tym RDR2 i HDR, wyprane kolory, za to bez HDR ciut lepiej, ale i tak tyłka nie urywa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry