Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

kuba378

Active member
Armani, Kamińska braliście pod uwagę możliwość udziału w Fame MMA?
Piramida, jak by co, to podjadę po Ciebie, będziemy kibicować, stawiam browary (dla Ciebie oczywiście bezalkoholowe, żeby nie było) :D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Chętnie, ale musiałbym trochę kilogramów zbić. Narazie masę robię.
P. S. Armani gardzi MMA. Boks jest jedynym słusznym sportem walki. Reszta jest dla dzieci :D
784b9b934bfad15a0e8caf0334dd9c80.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armani, Kamińska braliście pod uwagę możliwość udziału w Fame MMA?
Piramida, jak by co, to podjadę po Ciebie, będziemy kibicować, stawiam browary (dla Ciebie oczywiście bezalkoholowe, żeby nie było) :D


Dobra,tylko weź Mustanga,jak ostatnio :grin:


dd7d829052d31a2dd8cc8f50015f3ea2.jpg



Myślę,że znalazłoby się trochę wspólnych gierek Armanisia i Kamusia :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kamiński dostał warunek, albo dodrepcze na klaczy, albo oldskulowo bęcki pod bramą, z bramy zrezygnował i obsłał już zbroje, ale dla fejmu na gale dojedzie. Skończy w naturalnym środowisku :D

4aiH.gif
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tego nie wiedziałem ;) ale kilkanaście razy jeździłem na koniu (takim z czterema kopytami :D).Mega sprawa.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś moimi ulubionymi grami na PC,były FPS-y,wyścigi i strategie.
Teraz na konsoli,nadal gram w wyścigi (lepiej na padzie) i FPS-y (gorzej na padzie)...
Doszły też gry z widoku 3-osoby,ale odeszły strategie...
[youtube]NLCRLK2JUoA[/youtube]
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Panowie co tu się dzieje? :D

Też żałuję braku RTSów. Mój ulubiony gatunek gier. Do tego grałem w nie online i to setki godzin. Potem spotkaliśmy się ekipą na World Cyber Games 2007. Fajnie było poznać ludzi z którymi się grało i rozmawiało na TeamSpeaku. Armani nie uwierzy :D

Armani z tym online dla gimbazy to wiesz, że tylko na przekór pisałem. Nie mam na to czasu żeby grać "na poważnie". . Zresztą pisałem ostatnio, że na emeryturze pewnie wrócę do online. Grałem z bracikiem chociażby wczoraj na Split Screenie. Graliśmy też online w CoDa i było spoko. Przypomniały mi się stare czasy gdy z kumplami po LAN i nie tylko grało się w CoD 1 czy CoD 2. Jak zbierzesz drużynę do jakiegoś CoD to daj znać. Specjalnie się zaloguje, włączę aimbota i skopie Ci dupsko :D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Odpal, zobacz grafikę, zgiń kilka razy i sprzedaj :D A tak na poważnie to gra jest dużo trudniejsza od Demon's Solus i bardziej frustrująca. Tutaj nawet nie ma zapisu:D
Nieźle :D Nie kręci mnie jednak taki klimat. Ostatnio sprawdziłem tylko GTA, odpaliłem Forze na 5 minut i to tyle na ten rok. Teraz czekam na HZD2, Stalkera i update do Cyberpunka, żeby z nim ruszyć.
 
Do góry