Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kupiłem właśnie czarnego, jak dla mnie lipton.
Myślałem, że na żywo będzie lepiej się prezentował, a tu taka bida z nędzą.
Jednak bialo czarny najlepiej wygląda, ten to jak pieść do nosa.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
2 miechy.
[youtube]pY86drmNdV8[/youtube]

Swoją drogą,widzę spory wysyp zapasowych kopii gier pod FW 9.0 na PS4 ;)
Jeden z hakerów łamiących zabezpieczenie,twierdzi,że exploit powinien działać także z PS5...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To od Kamińskiego, ja (raczej) nie zamierzam tego ogrywać, już dosyć mam też dziecinady na konsolach, właśnie dlatego poszedłem z 10 lat w porządne PC.
Teraz ogrywam Hong Kong Massacre i ciężko jest, ale dobra, ponoć to ci sami, od tej strzelaniny z fizyką w garażu. Na takie gry czekam, a nie jakieś kolorowe frędzle.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Po prostu nie lubisz sanboxów i otwartych światów, tak jak ja nie lubię wyścigów. Po co dorabiać do tego na siłę inne argumenty ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
już dosyć mam też dziecinady na konsolach

Mi na razie pozwalają grać maksymalnie w PEGI12,ale widziałem u kolegi Horizona :D
Silent-strike.gif


Po prostu nie lubisz sanboxów i otwartych światów

Ty tak serio ? :D
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ty tak serio ? :D

Źle to zabrzmiało, wiadomo, że sandbox = otwarty świat. Miałem na myśli to, że nawet trochę bardziej otwarty świat jak chociażby w nowym Halo drażni Armaniego. Zaraz przyjdzie i powie, że Halo to legenda. Nie powinni dodawać gimbazowego otwartego świata, nawet w małym stopniu ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kamiński jak Autobot, sam stawia tezy i sobie odpowiada ; )
Raz, że lubię otwarty świat, ale nie do końca mi pasuje wpychanie go na siłę do każdej produkcji (które go mieć nie muszą), dwa - to co Tobie dziś się podoba, ja mam już dawno za sobą, bo właśnie z takich gier słyną konsole. Ty się cieszysz dziecinnymi grami i przeżywasz drugą młodość, ja już znudzony tą oranżerią, szukam bardziej gier opartych mniej, lub więcej na realiżmie. Nic do Horizona nie mam, to będzie dobra gra, ale gdyby zamiast tej dziewczynki, pojawił się jakiś najemnik zrzucony do dżungli, a misją główną byłoby odbicie zakładników z posiadłości jakiegoś Barona, to już składałbym preordera ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
U mnie z grami,jest trochę jak z filmami i zdarza się,że te kierowane do młodszych,są lepsze od tych dla dorosłych... ;)

Ponoć ma być jakiś nowy tryb "Carmageddon" :niewiem::D
[youtube]IgOITfZC2LQ[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
. Nic do Horizona nie mam, to będzie dobra gra, ale gdyby zamiast tej dziewczynki, pojawił się jakiś najemnik zrzucony do dżungli, a misją główną byłoby odbicie zakładników z posiadłości jakiegoś Barona, to już składałbym preordera ; )

No mnie właśnie urzekło w Horizonie właśnie fabuła. Jest mega świetna, wyjątkowa, powiew świeżości. A nie wkoło to samo.
Grafika, oprawa muzyczna..... jak dla mnie Top od The TOP. gierka tak dopracowana i napisana jak Wiedzmin 3.

Ja nie lubię wyścigów i horrorów. O ile NFS Black List jest super, tak te Forzy i inne ścigaczki po torze to dla mnie bez sensu.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Kamiński jak Autobot, sam stawia tezy i sobie odpowiada ; )
Raz, że lubię otwarty świat, ale nie do końca mi pasuje wpychanie go na siłę do każdej produkcji (które go mieć nie muszą), dwa - to co Tobie dziś się podoba, ja mam już dawno za sobą, bo właśnie z takich gier słyną konsole. Ty się cieszysz dziecinnymi grami i przeżywasz drugą młodość, ja już znudzony tą oranżerią, szukam bardziej gier opartych mniej, lub więcej na realiżmie. Nic do Horizona nie mam, to będzie dobra gra, ale gdyby zamiast tej dziewczynki, pojawił się jakiś najemnik zrzucony do dżungli, a misją główną byłoby odbicie zakładników z posiadłości jakiegoś Barona, to już składałbym preordera ; )
Przyszedł znudzony Armani. To już było, tamto już znam, a ogrywa każdego CoDa jaki wyjdzie od 15 lat. Co rok to samo :E
Podasz jakieś przykłady gier takich jak Horizon, które to tak bardzo Cie znudziły w przeszłości. Chętnie ogram ;)
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
No mnie właśnie urzekło w Horizonie właśnie fabuła. Jest mega świetna, wyjątkowa, powiew świeżości. A nie wkoło to samo.

Grafika, oprawa muzyczna..... jak dla mnie Top od The TOP. gierka tak dopracowana i napisana jak Wiedzmin 3.



Ja nie lubię wyścigów i horrorów. O ile NFS Black List jest super, tak te Forzy i inne ścigaczki po torze to dla mnie bez sensu.
Armani Wieśka też nie trawi, jedna z lepszych produkcji na rynku, ale nie, bo już się znudził "takimi" grami. Kiedy to takich właśnie gier nigdy wcześniej nie było. Nie wiem kiedy je ogrywał? ;D

Mam podobne zdanie co do Horizona. Gra jest świetna w każdej płaszczyźnie, podobnie jak Wiesiek.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To już był "next gen", tu była zabawa ; ) :

Bruce-Lee-Datasoft-1984-Atari-8-bit-Xtreme-Retro.png


Armani Wieśka też nie trawi, jedna z lepszych produkcji na rynku, ale nie, bo już się znudził "takimi" grami

Nie podniecaj się tak ; )
W upie mam Twojego wieśka i opinie "rynku", tak samo, jak Ty wyścigi.
Dla Lola "bez sensu", tak jak dla mnie jakaś Manga. Co kto lubi.
Ja spędziłem tysiące godziń w wyścigach offline/online i żadna fabuła nie dała mi tylu wrażeń.
Proste? Proste. Czego nie kumasz. Świat wieśka mnie nie porwał, nie moja bajka, przecież nie bronię Ci ganiać za kurami na koniu.

Ty generalnie nie rozumiesz co się do Ciebie pisze od lat i jak zmieniają się oczekiwania niektórych graczy po latach spędzonych w konsolach, Horizon jest grą stricte konsolową i super, cud, miód orzeszki, tak jak Crash, czy Mario, mimo, że nie mają nic ze sobą wspólnego, podobnie jest z GOD - gry które lubię, ale ja już nie czekam.
Gry "za" kolorowe, osadzone w odrealnionym świecie. Jest też różnica pomiędzy grą Alien Isolation, a takim Horizonem, mimo, że jedno i drugie z rzeczywistością nie ma nic wspólnego, a ja zdecydowanie wybieram świat Aliena. Podobnie jest z TLOU, Uncharted czy DeathStrandin, te jak najbardziej mi podeszły.
Od czasów znudzenia graniem konsolowym, bardziej mnie interesowały zapowiedzi gier pokroju Star Citizen, a nie Ratchet. Tak jak SpinTires, a nie jakiś NFS, podobnie było z ETS2, czy zamiast AceCombat, MSF2020.
Nie wspominając już o SimCity.

Jak nie widzisz tu pewnej zależności względem oczekiwań, to już nie moja brożka.

Zresztą o czym my tu gadamy, jak dla Ciebie online, to gimbaza, a dla mnie zupełny inny poziom rozgrywki i spotkanie ze znajomymi. W CODa się wpada na chwilę, pogadać i zmierzyć z żywym przeciwnikiem, a nie jakimś zbugowanym paralitykiem. Singiel jest tylko dodatkiem - jak jest dobry, to się ogrywa i zapomina, a o gniotach którymi się podniecałeś, nawet nie wspomina (Vanguard).
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Nudny się robisz. Szczególnie z tym pisaniem jaki to z Ciebie ogrywacz :D Teraz się poprawiasz, racja lubię gry fabularne, ale nie wciskaj tu kitu, że podobają mi się dlatego, że zacząłem grać na konsoli 3 lata temu. Nie ma porównania gier z tych generacji do Twoich super gier sprzed nastu lat. Kumasz czacze?
Nie kumasz, więc wytłumaczę. Nie chodzi o to jakie gry lubisz, a jakie nie. Masz taki dziwny styl, że jak coś tobie nie podchodzi to musisz to jechać ze wszystkich sił "gry dla dzieci" "gonienie kur" itd. Tak bardzo upłycasz te produkcję, że aż ciężko uwierzyć, że tyle lat siedzisz w temacie gier. Takie dissy bardziej pasują do laika, który gra w Fife i CoDa co roku. Oh wait... ;D
Tylko o to mi chodzi, jak dalej nie rozumiesz to kończ temat, bo się nie dogadamy i możesz iść grać w gejowe ścigałki ;) ;)

P. S. To ostatnie to podobne szablonowanie do twojego, piszę to, bo możesz nie załapać analogii.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
możesz iść grać w gejowe ścigałki ;) ;)

Skoro mamy "ogrywacza", to znajdzie się też miejsca dla "nooba", ale nie przejmuj się Kamiński, przyjdzie i na Ciebie czas znudzenia, a z płaczu jak rozkapryszona dziewczynka - bo ktoś, gdzieś Ci obraził ulubioną grę, kiedyś wyrośniesz. Oby ; )

Podsumowując, bo dawno nie miałem poczucia tak straconego czasu.
Tak, nabijam się z Wieśka i dobrze mi z tym, a Twoje uczucia mam zwyczajnie w upie ; )
Nigdzie też nie napisałem, że gra jest zła, a tym bardziej nie napisałem tego o Horizonie.
Twierdze jedynie, że ja, stary ogrywacz, który nie kończy gier, a żyje jedynie CODem, Fifą online i żelkami, nie ma specjalnie ochoty na świat i otaczające środowisko który towarzyszy tej konkretnej grze. Ni mniej, ni więcej, ale jak się trafi za 50zł, to pewnie kupię.
Nigdzie też nie napisałem, że poziom zaawansowania produkcji z obecnej generacji, jest odzwierciedleniem gier sprzed dwóch dekad, bo to byłby absurd jakim cechuje się Twoja logika, ale pewne zależności konsolowe ciągną się jak glut od lat.

Nie "dissuj" mnie już, bo koń Ci padnie na zawał ze śmiechu i nie będziesz miał na czym ganiać za kurami po oborze ; )

Dla mnie EOT (?)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Widzę, że kompletnie nie załapałeś w czym problem tylko brniesz w swoje dodając do tego wyimaginowane tezy. Żyj w swojej bańce złudnej zajebistości dalej. Nie będę cię z niej wyciągał ;)
 
Do góry