Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobrze Ci,ja jeszcze jadę na CRT-ku ;)
Polish-20210901-235100989.png
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Celem jest wydanie next-genowej wersji Cyberpunk 2077 pod koniec tego roku. Jednocześnie, pamiętając o lekcjach, jakie wyciągnęliśmy w ciągu ostatniego roku i biorąc pod uwagę, że ten projekt wciąż pozostaje w fazie rozwoju, nie możemy z całkowitą pewnością powiedzieć, że harmonogram produkcji nie ulegnie zmianie

W przypadku Wiedźmina 3 sytuacja jest nieco inna, ponieważ zajmuje się tym zewnętrzny zespół, którym jest Saber Interactive - firma, z którą współpracowaliśmy już wcześniej przy Switchu, a także przy aktualizacjach w przeszłości. Podobnie jak w przypadku Cyberpunk 2077, naszym celem jest wydanie tej gry jeszcze pod koniec 2021 roku. Jednak, podobnie, proces rozwoju trwa i nie możemy być absolutnie przekonani, że harmonogram wydania nie ulegnie zmianie


Dobrze,że pod koniec roku będę miał w co grać (o ile nie poprzekładają) ;)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Pewnie i tak się nie wyrobią.

Od 1h gram w DLC do Ghost of Tsushima. Kurde zapomniałem co i jak :D Masakra jakaś z tym wydawaniem dodatków rok po premierze.

Edit:
Ulepszenia do pada robią mega robotę. Naciąganie łuku na tych aktywnych triggersch jest zajebiste.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
U mnie Cyberpunk już czeka na Xie. Wyjdzie next gen to wtedy przejdę :D Teraz GoT ogram i potem akurat FC wyjdzie. W końcu coś się zaczyna dziać na rynku gier, bo posucha straszna była dla mnie.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
GTA nic nie wniesie, ciężko to nazwać pozamiataniem. Fajnie, że je odświeżają, może przejdę jeszcze raz, ale wolałbym GTA 6, a nie to samo w innej oprawie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ogrywałem GTA5 na PS3, potem na PS4, następnie na PC, a teraz na PS5 i za każdym razem coś wnosiło, także, teraz nie dość, że ponownie coś wniesie, to dodatkowo pozamiata - graficznie (mam nadzieję). Nie grasz online, to nie zrozumiesz.
Zobaczymy jak ten FC6, chociaż bardziej liczę na Halo.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak będę chciał mieć fabule, to sobie odpale dobry film ;)
W grze po za fabuła, chce mieć jeszcze przyjemność ze sterowania, a jak skopią model celowania tak jak w którejś poprzedniej, to będzie dokładnie tak jak piszesz. Zobacz The Way Out, przeszedlem z bólem, mimo, że sam pomysł genialny (mimo, że mocno okrojony), ale sterowanie, to już tragedia. Gdyby za grę zabrało się Naughty to byłaby perełka. Podobnie jest z COD, tam całą robotę robi perfekcyjnie dopracowany model sterowania, bez tego byłaby jedna wielka kupa. Jak FC6 będzie ok, to kończę.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To się nie dogadamy. Znam przynajmniej kilkanaście tytułów które oscylują w granicach 2h seansu i biją na głowę większość gier w które grałem (fabułą). Nie ma co porównywać, granie jest rozciągnięte w czasie, w filmie skumulowane do ok. 2h. Jak jest fabuła ok, to można grać i czerpać radochę, ale w większości to flaki z olejem pod gimbazę. Dlatego piszę o samym sterowaniu, musi być przyjazne i tak gra ma płynąć, a nie męczyć.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:
Do góry