Platforma cyfrowa nowej generacji staruje w Polsce

Status
Zamknięty.

cles

New member
Panowie nie kłóćcie się. Wiadomości są rewelacyjne. Wyjdze że full pakiet będzie poniżej 100pln. Moi drodzy... proszę muzykę....
( w tle marsz żałobny )
.. a teraz zdejmijmy czapki z głów nad trupem Cyfry + :mrgreen:
 

Falubaz

New member
"Wybraliśmy prostą nazwę »n«, która jednocześnie ma symbolizować prostą obsługę i przystępność całego produktu" – powiedział na konferencji prasowej Maciej Sojka, prezes ITI Neovision.
"W oczywisty sposób litera ta nawiązuje również do marek grupy ITI takich jak TVN czy Onet" - powiedział Sojka.

Na spotkaniu po raz pierwszy zostało zaprezentowane logo, oferta programowa, możliwości dekoderów nbox HDTV, funkcjonalności elektronicznego przewodnika po programach, a także ceny pakietów i aktywacji dekoderów. Podczas prezentacji oferty programowej ujawniono zostały nazwy kanałów dostępnych w telewizji nowej generacji. W ofercie znajdzie się m.in.: 9 nowych na rynku kanałów telewizyjnych (Baby TV, nsport, TVN Lingua, Discovery Historia, Discovery HD, Comedy Central, Wojna i Pokój, nowy kanał filmowy, którego nazwa zostanie ujawniona wkrótce oraz nowy kanał dla dzieci).

Trzy programy nadawane będą w standardzie HD - autorski kanał sportowy nsport, Discovery HD i hollywoodzki kanał filmowy. Nowością będzie też kanał Discovery Historia, który powstaje przy współpracy programowej z TVN.

Kanały pogrupowane są w 7 pakietów tematycznych ("informacja i rozrywka", "style moda muzyka", "dzieci", "cinemax", "sport i motoryzacja", "kultura nauka świat" oraz "hity filmowe").

Pakiet "informacja i rozrywka", który zawiera najchętniej oglądane polskie i zagraniczne programy popularne i informacyjne (w tym m.in.: TVN, TVN24 i ponad 200 innych kanałów z całego świata), oferowany będzie wszystkim klientom bezpłatnie. Pozostałe pakiety dostępne będą w cenach 10 i 16 PLN.

W prezentacji poświęconej obsłudze urządzenia pokazano m.in. obsługę EPG (elektroniczny przewodnik po programach), który dostarcza informacje o kanałach, ułatwia nawigację i ma możliwość modyfikowania ustawień pod kątem indywidualnych potrzeb widza. Dekodery do odbioru telewizji "n" dostępne będą w dwóch wersjach: bez i z dyskiem twardym o pojemności 250 GB. Oba umożliwiają odbiór programów w jakości HD i dźwięku przestrzennym. Urządzenie z twardym dyskiem ponadto nagrywa programy i pozwala na korzystanie z usługi wideo na żądanie.
 

szpigiel9

New member
piszcie coś o kanałach

Wiecie coś dokładniej o cenach i pakietach to napiszcie bo wyp....le ten telewizor z tymi politykami ale na czym bym oglądał iti szkoda że od 12 października . Jeżeli będzie 102 zł tak jak piszecie to cyfra zwija manatki
 

depesz

Member
nawet nie 102 zł, bo z rozpędu liczyłem 7 pakietów, a doczytałem, że jeden z nich jest bezpłatny! czyli MAXYMALNIE 96 zł! Ale na 100% mniej bo mają być pakiety też po 10 zł - niech tylko jeden bedzie po dychę to cena FULL wynosi maksymalnie 90 zł!
 

daniel1602

New member
depesz napisał:
nawet nie 102 zł, bo z rozpędu liczyłem 7 pakietów, a doczytałem, że jeden z nich jest bezpłatny! czyli MAXYMALNIE 96 zł! Ale na 100% mniej bo mają być pakiety też po 10 zł - niech tylko jeden bedzie po dychę to cena FULL wynosi maksymalnie 90 zł!
REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

gregorp

New member
Powiem tak:
Nie spieszyłbym bym się za bardzo z hurra optymizmem.
Tak naprawdę to dowiemy sie dokłądnie co i jak jak zobaczymy relacje na żywo, ewentualnie jak "nasi" wrócą z konferencji a już tak dokładnie jak będziemy siedzieli w punkcie sprzedaży i mieli umowę przed nosem.

Wtedy jak to wszystko co narazie jest doniesienami z "frontu" okaże si.ę prawdą możęmy myśleć o grzebaniu C+.

Pozatym myślę że C+ jeszcze nie złożyła broni i dalej ma w swoich łapkach mocne argument w postaci kilku kluczowych wydarzeń sportowych i filmowych.

Czas pokaże.

Ja w każdym bądz razie nie rezygnuję narazie z C+ a jeżli "n" okaże się taka fajna jak móiąi taka tania jak mówią to będe miał dwie platformy ;-))
 

JaCkyLL

New member
jak ktos napisal wyzej ceny za poszczegolne pakiety tematyczne bedą sie wahac miedzy 12 a 16 pln. do tego "informacja i rozrywka" bedzie za free.
chyba cyfra i polsat musi sie postarac by znakomita wiekszosc userow nie przeszla do nowej "ENKI" :)

pozdrowionka
 

_siwy_

New member
To znaczy że jak nie wykupisz żadnego pakietu to bedzie za free?? Pewnie bedzie jeszcze wynajem dekodera, bo jakoś nie chce mi się wierzyć.
 

JaCkyLL

New member
_siwy_ napisał:
To znaczy że jak nie wykupisz żadnego pakietu to bedzie za free?? Pewnie bedzie jeszcze wynajem dekodera, bo jakoś nie chce mi się wierzyć.

... nie no ... mysle ze za dekoder trzeba bedzie wylozyc pare zlotych, ale to chyba wszyscy spodziewają sie takiej sytuacji. i tak jesli bedzie jak zapowiadają powinno byc fajnie - oby tylko w miare uplywu czasu nie zmienilo sie za wiele :)
 

chocio

New member
autorus napisał:
Niby tak ale pamiętajcie ze czekamy na VOD, czyli następne 40zł/mies.
No i ciekawe czy w informacyjnych jest 1,2,3 TVP?

Autorus:confused:

Jeśli nie uwzględnią 1,2,3 TVP, to scenariusz większości "migracji" może być taki, że pozostaniemy nadal przy dotychczasowej TV (cyfra, polsat...), ew. przechodząc na tańsze pakiety, a dodatkowo weźmiemy "n" TV (wybrane pakiety).
 

daniel1602

New member
Mam wizje na onecie :) Jest lepiej niż piszecie . Jest TVP i TVP sport
cena za dekoder bez dysku 99 zł a z dyskiem 449 rewelacja :)
Numer do centrum można dzwonić 0801 0 555555
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry