Platforma cyfrowa nowej generacji staruje w Polsce

Status
Zamknięty.

emisiu

Member
sewan napisał:
ITI jednak nie pierwsze...;)

"
tp_strzalka2.gif
TP jako pierwsza w Polsce oferuje wideo na żądanie Multipakiet tp - nowa, multimedialna usługa Telekomunikacji Polskiej, rusza 16 października. Multipakiet tp, to usługa zintegrowana (triple play), która łączy telewizję, internet i usługi telefoniczne, a także po raz pierwszy w Polsce usługę wideo na życzenie, czyli wirtualną wypożyczalnię filmów i programów telewizyjnych bez wychodzenia z domu. Z multimedialnej usługi mogą korzystać klienci z Warszawy, Poznania, Krakowa, Gdańska, Wrocławia i Katowic. <ciach...>

Ale się ruszyło, no no.......:cool:
Mam w rodzinie kogoś kto to testował w Waw-ie - ocena była w sumie jednoznaczna: jedno wielkie totalne G....! Będąc wysoce "zadowolonym", ów testujący zaproponował nawet nową nazwę dla usługi - Trypel Play TP ;)
 

jokers

New member
Obawiam sie, że nie zobaczymy na zywo konferencji w TVN24 o godzinie 12 w swietle wydazen ktore sie dzieja w naszym panstwie (PIS-Samoobrona) :(
Znajac zycie to na 12 ktoras partia oglosi konferencje prasowa i konferencja ITI Neovision bedzie musiala byc przesunieta gdyz TVN24 jest telewizja informacyjna a nie reklamowa i polityka moze byc wazniejsza.
Aby nie bo chce konferencje nagrac sobie.
 

arsenal

Moderator
VIP
Smartek napisał:
Nawet tak nie mowcie, bo o 12 musze wyjsc z domu i bedzie sie nagrywalo..

Te kaczki zawsze wszystko zepsuc musza?
Nie nagrasz z tv to obejrzysz na Google Video. Napewno ktoś to tam umieści.

jokers napisał:
Obawiam sie, że nie zobaczymy na zywo konferencji w TVN24 o godzinie 12 w swietle wydazen ktore sie dzieja w naszym panstwie (PIS-Samoobrona)
Czym tu się smucić. jeden piątek a tyle dobrych wiadomości można się spodziewać:p:p:p
 

daniel1602

New member
arsenal napisał:
Nie nagrasz z tv to obejrzysz na Google Video. Napewno ktoś to tam umieści.

Czym tu się smucić. jeden piątek a tyle dobrych wiadomości można się spodziewać:p:p:p
Arsenal a ty się nie smucisz ze cię nie ma na tej konferencji ?? Miałeś przecież zaproszenie ?? Jedziesz??:hmm:
 

jokers

New member
grygiel napisał:
Mam dziwne przeczucie że full opcja będzie ponad 200zł na miesąc , obym się mylił:twisted:

Jak tak bedzie to wielu z nas, nawet tych super napalonych niewezmie takiej oferty.
Zauwazcie ze nowa platforme mozna porownac tylko do oferty Polsatu i z ta oferta mozna porownywac sie cenowo a nie z Cyfra+, to ze nowa platforma bedzie miala lepszy tuner i HDTV to jeszcze nie wszystko bo i na HDTV moze byc marnej jakosci oferta.
Na VOD prawdopodobnie ma byc duzo produkcji TVN czyli Niania, Taniec z gwiazdami itp i oferta zobacz tydzien wczesniej niz jest w TV wiec nieliczmy tez na to ze wszystko to bedzie super produkcja na dysku.
Wg mnie cena powinna byc w wersji podstawowej porownywalna do oferty Polsatu plus oplata za VOD.
Calosc na poczatku max 100 zl miesiecznie, dopiero pozniej w ramach zwiekszania oferty mozna myslec o zwiekszaniu ceny.
Zauwazcie ze ceny nigdy nie spadaja tylko rosna, jezeli na poczatku bedzie 200 zl to za rok ma byc 300 zl ? Niewpadajmy w paranoje.
 

EMEM

New member
Do tej pory nie wróżyłem z fusów

ale dziś też sie zabawię. Jeśli ITI ma się łatwo wbić w ten rynek to:

- cena za full pakiet nie większa niz 149 zł
- cena za pakiet minimum nie większa niż 29 zł

Cena za dekoder zależna od okresu umowy i wybranego pakietu.
Czyli ceny jak u konkurencji ale jakość lepsza.

Intuicja mi jesnak mówi że full pakiet może byc droższy...
Jeszcze 1,5 godz i się przekonamy.
 

Grzegorz

New member
Promocje przeważnie zawierają w sobie kruczki finansowe bądź jakościowe, w te drugie raczej w tym wypadku nie wierze a w te pierwsze bardziej.
Póki co jestem w stanie podołać finansowo z abonamentem do 150PLN miesięcznie, jeżeli będzie drożej to dla mnie dojpa.
 

autorus

New member
Komisja śledcza do spraw banków niezgodna z konstytucją, tyle dobrych wiadomości juz dawno nie słyszałem. A jeszcze przecież najleprze przed nami. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry