Platforma cyfrowa nowej generacji staruje w Polsce

Status
Zamknięty.

puz

New member
Witam. Od pewnego czasu przyglądam się waszej dyskusji i mam jedną uwagę. Chyba nikt nie zauważył, że Cyfra w swojej gazecie reklamuje wprowadzenie niektórych programów w formacie HD jeszcze jesienią. Dzwoniłem do nich i rzeczywiscie jest to prawda, ale jeszcze nie chcą podawać szczegółów. I jeszcze jedno, nie napalajcie się na ITI, bo nie wiadomo jeszcze co tak do konca z tego wyniknie i w jakiej będzie cenie. Pożyjemy zobaczymy.
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Nie wiem jak wam ale mnie sie juz zaczynaja śnić po nocach tunery iti. Chyba czas sie przebadać ;) . No ale jeszce tylko dzis i wszystko bedzie jasne: jaka cena abonamentu, czy tuner bedzie gratis, jaka oferta programowa no i kiedy ruszą na dobre.
 

sewan

New member
Sorry za kontunuowanie off-topic, ale wydaje mi się to ważne.:D

"Forum" jest jak najbardziej odmienne - niedowiarkom proponuje lekturę słownika ortograficznego.:p
W języku polskim nieodmienne są tylko nazwy własne pochodzące z języka obcego (np. właśnie wspomniane jacuzzi)

A wracając do meritum - atmosfera jest coraz gorętsza - a jutro będzie wszystko jasne....:cool:
Ja czekam z niecierpliwością.....
Oby nie było :cry:
 

sewan

New member
ITI jednak nie pierwsze...;)

"
tp_strzalka2.gif
TP jako pierwsza w Polsce oferuje wideo na żądanie Multipakiet tp - nowa, multimedialna usługa Telekomunikacji Polskiej, rusza 16 października. Multipakiet tp, to usługa zintegrowana (triple play), która łączy telewizję, internet i usługi telefoniczne, a także po raz pierwszy w Polsce usługę wideo na życzenie, czyli wirtualną wypożyczalnię filmów i programów telewizyjnych bez wychodzenia z domu. Z multimedialnej usługi mogą korzystać klienci z Warszawy, Poznania, Krakowa, Gdańska, Wrocławia i Katowic.
"Poprzez dostawienie oferty telewizyjnej, czy wideo na żądanie, możemy zaoferować klientowi nie tylko spakietyzowaną ofertę odpowiadającą jego potrzebom, ale także zachować przychody telekomu" - powiedziała na wczorajszej (19.09) konferencji prasowej Kornelia Mathea, dyrektor Dywizji Usług dla Domu.
Usługę wideo na życzenie TP wprowadzi 23 września. Będzie ona integralną częścią videostrady tp oraz multipakietu tp. Za korzystanie z usługi, TP nie będzie pobierać dodatkowego abonamentu. Opłata za obejrzenie wybranego programu będzie ściągana ze specjalnego konta, które będzie można doładować za pomocą karty - zdrapki lub dzwoniąc na numer 0-300 900 100. W ofercie wirtualnej wypożyczalni oprócz filmów (w cenach od 1 do 12 zł) znajdą się również programy sportowe, muzyczne i programy dla dzieci.
Multipakiet tp to połączenie 3 usług działających w oparciu o livebox tp: telewizji w jakości DVD z 20 kanałami w ofercie podstawowej (na koniec roku będzie ponad 30 kanałów) i możliwością dokupienia pakietu CYFRY+ (75 kanałów telewizyjnych), bezprzewodowego dostępu do internetu ADSL o prędkości 512 kb/s lub 1024 kb/s, z którego można korzystać jednocześnie na kilku komputerach oraz telefonii internetowej VoIP. Koszt multipakietu tp, w zależności od opcji, jest od 12 do ponad 40% niższy, niż w przypadku kupowania usług oddzielnie. "

Ale się ruszyło, no no.......:cool:
 

Smartek

New member
No to czekamy na jutrzejsza konferencje.

Do tych, ktorzy nie beda mogli jej obejrzec i nagrac:
Moge to nagrac na DVD i ewentualnie skompresowac do XviDa (najpierw bede musial sie tego nauczyc, temat jest mi zupelnie obcy) i udostepnic np. via torrent. Mam dosc szybkie lacze, wiec nie powinno byc problemu.
Ktos chetny?

Pozdrawiam

-edit-
Powyzsza informacje mozna przeczytac takze na www.telewizjanowejgeneracji.pl
 

torsen

New member
puz napisał:
Witam. Od pewnego czasu przyglądam się waszej dyskusji i mam jedną uwagę. Chyba nikt nie zauważył, że Cyfra w swojej gazecie reklamuje wprowadzenie niektórych programów w formacie HD jeszcze jesienią. Dzwoniłem do nich i rzeczywiscie jest to prawda, ale jeszcze nie chcą podawać szczegółów. I jeszcze jedno, nie napalajcie się na ITI, bo nie wiadomo jeszcze co tak do konca z tego wyniknie i w jakiej będzie cenie. Pożyjemy zobaczymy.

Nikt sie nie podnieca HD w C+, bo nie ma czym. To sa zapowiedzi w stylu jak zwykle - propaganda, ze juz pracuja, juz organizuja itd. - beda puszczac sporadycznie z laski tak jak obecnie w 16/9. Wiec wole "napalac" sie na ITI niz na C+!
 

jax

New member
Cytat:
Napisał puz
Witam. Od pewnego czasu przyglądam się waszej dyskusji i mam jedną uwagę. Chyba nikt nie zauważył, że Cyfra w swojej gazecie reklamuje wprowadzenie niektórych programów w formacie HD jeszcze jesienią. Dzwoniłem do nich i rzeczywiscie jest to prawda, ale jeszcze nie chcą podawać szczegółów. I jeszcze jedno, nie napalajcie się na ITI, bo nie wiadomo jeszcze co tak do konca z tego wyniknie i w jakiej będzie cenie. Pożyjemy zobaczymy.


Nikt sie nie podnieca HD w C+, bo nie ma czym. To sa zapowiedzi w stylu jak zwykle - propaganda, ze juz pracuja, juz organizuja itd. - beda puszczac sporadycznie z laski tak jak obecnie w 16/9. Wiec wole "napalac" sie na ITI niz na C+!

Widać że propaganda działa , to jest straszne. C+ pozbyłem sie na szczeście w zeszłym roku.
Też czekam na ITI, Aster poleci w kosmos bez topgear'a. Buce dali w zamian dwa razy szybszy internet na uspokojenie, tylko na co mi on jak internet mam od innego dostawcy.
 
Ostatnia edycja:

Tomek Koko

New member
Bez reklam
jax napisał:
Widać że propaganda działa , to jest straszne. C+ pozbyłem sie na szczeście w zeszłym roku.
Też czekam na ITI, Aster poleci w kosmos bez topgear'a. Buce dali w zamian dwa razy szybszy internet na uspokojenie, tylko na co mi on jak internet mam od innego dostawcy.
Hammond miał wypadek wiec top gear juz nie bedzie taki jak był.:(
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Grzegorz napisał:
Chomik się rozwalił??

sorki za OT ale lubie krasnala a nic nie wiem o jego wypadku :?, córcia się zmartwi, to jej ulubiony prezenter TopGear.
Niestety dzis pobijał rekord prędkosci samochodem z napedem odrzutowym i sie rozbił.Stan cięzki ale stabilny.
P.S. Sorki ze tak z innej beczki i nie na temat.
 
Ostatnia edycja:

dnc

Moderator
VIP
Panowie nie schodzcie z tematu głównego. Rozumiem, że sprawy językowe są Wam polonistom bliskie i każdy miał doskonałe oceny z "Języka polskiego" w szkole, ale to nie jest miejsce na takie dywagacje!

A chomik się wygrzebie z tego wypadku. Kawał chłopa z niego :cool: . Angole są wytrzymali!!!
 

ein

New member
Pamietajcie

jutro odbiorniki o 12 nastawione na TVN24. Oby nie zabili cenami za abo :) Technikalia juz znamy i jest wiecej niz dobrze
 

puz

New member
Cytat:
[napisał jax]Widać że propaganda działa , to jest straszne. C+ pozbyłem sie na szczeście w zeszłym roku.


To co do tej pory przedstawia ITI to niestety też na razie propaganda. Ale żeby było jasne nie bronie Cyfry. Wcześniej Cyfra nawet nie reklamowała, że będzie nadawać w HD i na pewno ITI to na nich wymusiło.
Pozbyłeś się Cyfry i co teraz ogłądasz?. Chyba nikt nie twierdzi, że w Polsce jest jakaś lepsza platforma. Ja na pewno dla paru meczów w HD nie przesiądę sie na nową platformę.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry