Pioneer G9

asoz

New member
Ale ja nie czuję się oszukany. Czuję wrecz, że dałem świetne pienądze za tą jakość. A jeśli ty czujesz się zadowolony bo zaoszczędziłeś kupując coś wg ciebie równie dobrego - co jest absurdem - za mniejszą kasę, to cięszę się, że się cieszysz.
Jtd, ja kibicuje Pioneer'owi. Jakoś zraziłem się do Sony, od czasu kiedy zobaczyłem 46X3500 i Pioneer'a 5080XA jednego dnia z dobrego sygnału. Od tego czasu mówie żadnego LCD i żadnego Sony.
 
Ostatnia edycja:

-AS-

New member
RheeTCT napisał:
To nie mój problem - nie ja wywaliłem kupę kasy na Kuro i teraz muszę zaciekle bronić tej decyzji.

Nikt by nie bronił swojej decyzji, gdybyś Ty i inni jej nie atakowali - proste i logiczne. Wybaczcie, że ten post zabrzmi trochę zgryźliwie, ale mam czasami wrażenie, że przez niktórych przemawia zazdrość. Nie mam zamiaru nikogo oceniać, ale mam już trochę dość czytania w kolejnym wątku na temat tego, jacy to ludzie, którzy kupili Kuro popełnili błąd i jacy są nierozważni.

Za przeproszeniem, ale co to kogo obchodzi? Czy ja biegam po forum i analizuje kto co kupił i po co, czy wydał za dużo czy za mało? Tak, jak próbowałem udowodnić wcześniej - jest to sprawa indywidualna i zaglądanie komuś do kieszeni i analizowanie jego strategii finansowych oraz wydatków, jest - delikatnie mówiąc - nie na miejscu.

Jeżeli kogoś stać, aby kupić TV za -naście tysięcy, to jest jego sprawa. Czy jak ktoś sobie kupi Ferrari, to będziecie za nim biegać i mu opowiadać, jakim to jest idiotą, bo mógł sobie kupić Mercedesa i na tym zaoszczędzić kupę kasy (a też będzie w stanie dostać się z miejsca A do B)? To jest każdego prywatna decyzja. Nie podoba się Pioneer? To napiszcie do niego petycję, że żądacie, aby wycofał swoje TV z rynku, ale zostawcie ludzi, którzy wydali swoje ciężko zarobione pieniądze w spokoju i pozwólcie im cieszyć się z zakupu, a nie zmuszcie ich, aby na każdym kroku pisali 'dlaczego tyle wydali' i udowadniali Wam, że nie są idiotami, że tak zrobili.

Cieszycie się z własnych TV? Bardzo dobrze, pozwólcie innym cieszyć się z ich. Jeżeli jesteście w stanie powiedzieć tyle złego na Pioneera i ich TV, to wyobraźcie sobie ile można powiedzieć złego na temat Waszych TV. Po co ta wojna na forum - Pioneer kontra świat? Wyluzujcie :???:

Pozdrawiam
 

asoz

New member
-AS- napisał:
Wybaczcie, że ten post zabrzmi trochę zgryźliwie, ale mam czasami wrażenie, że przez niktórych przemawia zazdrość.

As wydaje mi się, że uderzyłeś w czuły punkt. Ale zgadzam się z tą wypowiedzią od W do kropki.

Jtd także ma racje. Pioneer jest drogi ale jest też dobry. Jakby był tani byłby napewno gorszy.
 

trade

Klub HDTV.com.pl
vip
Ręce opadają. Widzę, że na tym forum nic się nie zmieni ale nie tracę nadziei.
Zacznę od tego, że -AS- albo czyta co drugi post albo pomija zupełnie moje wypowiedzi albo należy do klanu Pioneera. Tu nie chodzi (przynajmniej mi) o to czy posiadacze Pioneera dobrze zrobili kupując go bo co mnie to obchodzi. Chodzi mi o ich doradcze wypowiedzi i o moja sytuację. Jaka ona jest?

Planuję kupić plazmę i od kilku tygodni zastanawiam się jaką. Na początku miało to być 42'' ale zwiększyłem budżet i teraz jest to 50''. Maksymalnie zdecydowałem się przeznaczyć na TV ok 10k. Aktualnie posiadam CRT marki Philips i nie jestem spaczony jeszcze żadną technologią ani marka (Philipsa raczej nie kupie) więc na moją decyzję złożą się jedynie obiektywne parametry jak jakość i cena.

Po co siedzę na tym forum? Z dwu powodów. Dla testów oraz dla Waszych opinii na temat telewizorów których kupno rozważam. I problem tkwi w tym drugim. Od jakiegoś czasu po cichu zastanawiam się nad Pioneerem chociaż jest to dla mnie drogi TV i sięga górnych granic moich funduszy przeznaczonych na telewizor. I to co robicie Wy fanatycy Pioneera zniechęca mnie tylko do tej marki, bo jeśli wziąć te Wasze (mam na myśli fanów Pioneera) wypowiedzi, które tu wygłaszacie to sprowadzają się one jedynie do : "Pioneery są najlepsze na świecie i inni im do pięt nie dorastają". Tworzycie wrażenie, że Pioneer jest najlepszy tylko dlatego, że to Pioneer (testy kiki'ego są tu jakimś konkretem jedynie). Po drugie przez takie wypowiedzi podważacie swoją wiarygodność bo kiedy widzę, że ktoś w dziesięciu postach zachwyca sie Pioneerem bez żadnych konkretów i zaciekle przekonuje siebie i innych że to najlepszy TV na świecie to sorry ale kiedy przyjdzie pytanie o wadę danego tv to Jego ocena będzie niewiarygodna a dla niektórych fałszywa. O obiektywizm i rozsądek w ocenach Was proszę bo Wasze uczucia i miłość do marki nie pomagają innym w decyzjach gdyż TV nie kupuje się w pakiecie z uczuciami do niego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sprawa wcale nie jest taka prosta. Otóż ostatnio jeden z użytkowników forum absolutnie zachwycony jakością Nowego Pioneera / to kolejny płaski model tego klienta/ zadzwonił i powiedział wiesz teraz jak ja - neutralny- napiszę że sporo widziałem i naprawdę jestem zachwycony nowa jakością i w Sd i w HD, to inni inaczej spojrzą na ten model.
Ja mu na to - zrobiłem kilka tysięcy prezentacji , widziałem setki może tysiące różnych telewizorów i tak mało kto wierzy że mimo doświadczenia chce się z kimś podzielić najwyższą radością i zaproponować komuś więcej radości niż sam oczekuje.
Każdy sam wybiera i kupuje telewizor . I nikt nie zamierza zabierać komuś jego woli.
Decyzja jak zawsze należy do Ciebie.
I raczej nie licz na to że jeśli podzielisz się swoją nadzwyczajną radością to znajdziesz uznanie za dobre checi . Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie widział Twoje ukryte intencje :(
 

RheeTCT

New member
do -AS-

Jak napisał trade chyba nie czytasz naszych postów.Ja nie atakowałem niczyich decyzji.Ja tylko reaguję na ciągłe ochy i achy na temat Pioneerów.Staram się tylko o zachowanie równowagi w przyrodzie.Być może dzięki temu kilka osób zastanowi się głębiej nad dokonaniem wyboru.Bo kiedy tylko zupełnie "zielony" forumowicz zada pytanie,jaki powinien kupić tv,to zaraz mu podpowiadają "życzliwi",że tylko Kuro.Tymczasem ten tv jest tak naprawdę potrzebny nielicznym.
Za przeproszeniem czy ja biegam po forum i analizuję co kto kupił?NIE, bo nic mi do tego,ale są osoby które kupiły i czują najwyraźniej potrzebę przekonywania wszystkich wokół,że to jedyna słuszna decyzja.Ponieważ jestem innego zdania ,to je wygłaszam i tyle.Robię to nie z powodu krytyki czyichś decyzji,tylko dla tych którzy jeszcze decyzji nie podjęli.Zresztą sam jeszcze decyzji nie podjąłem i wcale nie wykluczam zakupu Pioneera.
Powtarzam po raz kolejny: Kuro jest świetne,ale ma swoje wady(głównie cena).Są inne tv o zbliżonej jakosci obrazu mające inne wady.Każdy musi wybrać sam,ale powinien mieć maksimum informacji i zapoznać się z różnymi poglądami.
Jeszcze raz powtórzę : to nie ja atakuję.Zawzięcie atakują entuzjaści Kuro i to z taką determinacją,że powoduje to różne domysły.
p.s.
Jeśli masz wątpliwości to przejrzyj tylko ten wątek ze 3-4 strony wstecz.Moje wypowiedzi są tylko krótką,zwykle jednozdaniową reakcją,a nie atakiem.Jak widać to nie ja mam "problem" ,w który chciałeś mnie "ubrać".
 
Ostatnia edycja:

-AS-

New member
RheeTCT napisał:
Ja tylko reaguję na ciągłe ochy i achy na temat Pioneerów.
A nie przyszło Ci do głowy, że może ludzie wydaję te ciągłe 'achy i ochy', bo są zadowoleni? Przeszkadza Ci to?

Ponieważ jestem innego zdania ,to je wygłaszam i tyle.Robię to nie z powodu krytyki czyichś decyzji,tylko dla tych którzy jeszcze decyzji nie podjęli.
Pozwól ludziom wyciągać wnioski samodzielnie. Ludzie mają swój rozum i nie potrzebują 'forumowego adwokata'. Nie każdy czytając o tym, że ktoś jest zadowolony ze swojego wyboru, będzie w tym szukał podtekstów.

Zresztą sam jeszcze decyzji nie podjąłem i wcale nie wykluczam zakupu Pioneera.
Proponuje wrócić to tej rozmowy po Twoim zakupie.

Powtarzam po raz kolejny: Kuro jest świetne,ale ma swoje wady(głównie cena).
D'oh! A możesz mi łaskawie powiedzieć co wad nie ma? Oczywiście, że Kuro ma wady, to nie jest ósmy cud świata i nigdy tak nie twierdziłem.

Są inne tv o zbliżonej jakosci obrazu mające inne wady. Każdy musi wybrać sam,ale powinien mieć maksimum informacji i zapoznać się z różnymi poglądami.
To ja mam wrażenie, że Ty nie czytasz moich postów. Chcesz informacji na temat Kuro mogę Ci je dać, chcesz poznać moje poglądy - wystarczy zapytać. Problem w tkwi w tym, że jeżeli napiszę, że moim zdaniem to dobry TV i jestem zadowolony, to Ty napiszesz coś takiego:

RheeTCT napisał:
To nie mój problem - nie ja wywaliłem kupę kasy na Kuro i teraz muszę zaciekle bronić tej decyzji.
Nikt nie broni swoich decyzji. Jeżeli ludzie piszą, że to jest dobry TV, to dlaczego im nie wierzysz? Dlaczego szukasz podtestów i spisków? Ciesz się ich szczęściem, pogratuluj im, a rób swoje. Jeżeli myślisz, że Kuro nie jest dla Ciebie, to kup coś innego. Nie musisz biegać po wątkach i pisać, że ludzie tylko dlatego piszą, że to dobry TV, bo bronią swojej decyzji, aby niby 'pomóc niezdecydowanym'.

Jeszcze raz powtórzę : to nie ja atakuję.Zawzięcie atakują entuzjaści Kuro i to z taką determinacją,że powoduje to różne domysły.
p.s.
Jeśli masz wątpliwości to przejrzyj tylko ten wątek ze 3-4 strony wstecz.Moje wypowiedzi są tylko krótką,zwykle jednozdaniową reakcją,a nie atakiem.Jak widać to nie ja mam "problem" ,w który chciałeś mnie "ubrać".
Faktycznie, ręce opadają. Ja nie mam zamiaru nikogo, do niczego przekonywać, mało mnie obchodzi co kto myśli na temat tego czy tamtego TV. Mam po prostu dość tej nagonki na ludzi, którzy sobie kupili ten TV.

trade napisał:
Ręce opadają. Widzę, że na tym forum nic się nie zmieni ale nie tracę nadziei.
Zacznę od tego, że -AS- albo czyta co drugi post albo pomija zupełnie moje wypowiedzi albo należy do klanu Pioneera.
Do czego należę? Zaraz chyba spadne z krzesła.

Tu nie chodzi (przynajmniej mi) o to czy posiadacze Pioneera dobrze zrobili kupując go bo co mnie to obchodzi. Chodzi mi o ich doradcze wypowiedzi i o moja sytuację.
Ile masz doradczych wypowiedzi w wątku o 8G. Czego chcesz więcej? Co ludzie mają pisać, jak za każdym razem jak ktoś napisze, że to dobry TV, znajdzie sie pięciu takich, którzy napiszą, że widzieli ten TV w sklepie i jest on do bani, a właściciele tylko tak piszą, bo wydali na niego dużo pieniędzy.

Nie dało Wam do myślenia fakt, że bardzo mało owych właścicieli skarży się na Kuro? Czy myślicie, że wszyscy redukują swój dysonans poznawczy, należą do 'klanu Pioneera' i kłamią na forum, że TV jest dobry po czym myślą 'po co ja kupiłem ten TV, on jest beznadziejny'?

Planuję kupić plazmę i od kilku tygodni zastanawiam się jaką. Na początku miało to być 42'' ale zwiększyłem budżet i teraz jest to 50''. Maksymalnie zdecydowałem się przeznaczyć na TV ok 10k. Aktualnie posiadam CRT marki Philips i nie jestem spaczony jeszcze żadną technologią ani marka (Philipsa raczej nie kupie) więc na moją decyzję złożą się jedynie obiektywne parametry jak jakość i cena.

Tak samo jak powyżej, proponuję powrócić do tej dyskuji po Twoim zakupie.

Po co siedzę na tym forum? Z dwu powodów. Dla testów oraz dla Waszych opinii na temat telewizorów których kupno rozważam. I problem tkwi w tym drugim. Od jakiegoś czasu po cichu zastanawiam się nad Pioneerem chociaż jest to dla mnie drogi TV i sięga górnych granic moich funduszy przeznaczonych na telewizor. I to co robicie Wy fanatycy Pioneera zniechęca mnie tylko do tej marki, bo jeśli wziąć te Wasze (mam na myśli fanów Pioneera) wypowiedzi, które tu wygłaszacie to sprowadzają się one jedynie do : "Pioneery są najlepsze na świecie i inni im do pięt nie dorastają". Tworzycie wrażenie, że Pioneer jest najlepszy tylko dlatego, że to Pioneer (testy kiki'ego są tu jakimś konkretem jedynie). Po drugie przez takie wypowiedzi podważacie swoją wiarygodność bo kiedy widzę, że ktoś w dziesięciu postach zachwyca sie Pioneerem bez żadnych konkretów i zaciekle przekonuje siebie i innych że to najlepszy TV na świecie to sorry ale kiedy przyjdzie pytanie o wadę danego tv to Jego ocena będzie niewiarygodna a dla niektórych fałszywa. O obiektywizm i rozsądek w ocenach Was proszę bo Wasze uczucia i miłość do marki nie pomagają innym w decyzjach gdyż TV nie kupuje się w pakiecie z uczuciami do niego.
Nie wiem co Ty rozumiesz przez 'opinie', ale ja właśnie postrzegam ludzkie opinie jako to, co opisałeś. Czy mam przez to rozumieć, że oczekujesz, iż ludzię będą wygłaszali opinie, jakie chcesz usłyszeć/przeczytać? Jeżeli ktoś piszę, że 'Kuro jest najlepsze na świecie', to jest to jego opinia, a Ty powienieneś to uszanować. Oczywiście możesz się z tym nie zgodzić, ale uszanowac powinieneś.

Nie wiem czy mnie zaliczasz również do fanatyków Pioneera, ale pewnie tak. Bardzo prosiłbym jednak o wstrzymanie się od osobistych wycieczek. Przeczytaj sobie mój pierwszy post w tej dzisiejszej dyskusji na spokojnie, a zobaczysz, że starałem się uspokoić sytuację w obiektywny sposób i dlatego stałem się łatwym celem do ataków.

Apeluje jeszcze raz - proszę wziąć nerwy na wstrzymanie.

Zostawiam Was z opinią, która powinna dać Wam do myślenia. Kiki jest osobą znaną na forum i, mam wrażenie, szanowaną (na pewno bardziej niż ja, czy inny z 'fanatyków') :

kiki napisał:
I raczej nie licz na to że jeśli podzielisz się swoją nadzwyczajną radością to znajdziesz uznanie za dobre checi . Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie widział Twoje ukryte intencje :(
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
trade napisał:
(...)
I to co robicie Wy fanatycy Pioneera zniechęca mnie tylko do tej marki, bo jeśli wziąć te Wasze (mam na myśli fanów Pioneera) wypowiedzi, które tu wygłaszacie to sprowadzają się one jedynie do : "Pioneery są najlepsze na świecie i inni im do pięt nie dorastają". Tworzycie wrażenie, że Pioneer jest najlepszy tylko dlatego, że to Pioneer (testy kiki'ego są tu jakimś konkretem jedynie). Po drugie przez takie wypowiedzi podważacie swoją wiarygodność bo kiedy widzę, że ktoś w dziesięciu postach zachwyca sie Pioneerem bez żadnych konkretów i zaciekle przekonuje siebie i innych że to najlepszy TV na świecie to sorry ale kiedy przyjdzie pytanie o wadę danego tv to Jego ocena będzie niewiarygodna a dla niektórych fałszywa. O obiektywizm i rozsądek w ocenach Was proszę bo Wasze uczucia i miłość do marki nie pomagają innym w decyzjach gdyż TV nie kupuje się w pakiecie z uczuciami do niego.

Wybacz ale straszne brednie wypisujesz.

Wielokrotnie opisywałem swój wybór opisując prezentację, która miała u mnie miejsce to raz.
Nikt nikomu na ślepo nie każe kupować Pioneera to dwa.
Po trzecie zawsze zachęcam do prezentacji żeby przekonać się na własne oczy - niech tym jednym z trzech będzie KURO i każdy sam się przekona co i jak.

A co do tego, że Pioneer jest najlepszy pod względem obrazu to jest fakt - świadczą o tym wyniki testów na całym świecie.
Z czym tu dyskutować?

Pozdrawiam braci z klanu :mrgreen: :mrgreen:
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Masta_J napisał:
A dlaczego nie?

Ekran to ekran. Te były podobnej wielkości więc uważam porównanie za zasadne.
Nie interesuje mnie co jest w środku tylko interesuje mnie obraz i cena.
Pisząc o małej sensowności porównań Pioneera do droższych LCD miałem na myśli to, że aby LCD zagrał dobrze, musi kosztować. Dlatego argument, że LCD kosztujący sporo więcej od Pioneera nie zagrał tak dobrze, jak on, nie jest najszczęśliwsze. Lepiej porównywać ze sobą plazmy. Łatwiej się wówczas odnieść do ich ceny.

Wracając do Wielkiego Sporu (z premedytacją z wielkich liter). Na każdym podforum dotyczącym danej marki znajdziemy bardzo zadowolonych użytkowników. I nierzadko są to oceny graniczące z Och i Ach. :) Czy to oznacza, że ich wybór był najlepszy z możliwych? Niekoniecznie. Ale jest najlepszy dla nich.

Pisanie, że Pioneerowi nic do pięt nie dorasta jest, za przeproszeniem, wyrazem pychy. Z drugiej strony udowadnianie, że Pioneer niczym się nie wyróżnia jest bezzasadne. Dlatego warto stonować trochę wypowiedzi.

Ja najwyraźniej nie jestem wideofilem, skoro nie widziałem wyraźnyxh różnic między Pioneerem, a sąsiednimi plazmami różnych producentów. Oczywiście, warunki sklepowe. Z pewnością urzekłby mnie czernią, ale jak już wiele razy wspominałem, dokonałem innego wyboru.

Kupiłem Samsunga PS42A451. Decyzja kompromisowa, nie przeczę. Ale gdy wczoraj obejrzałem sobie film "Zimne piekło", gdzie jest całe mnóstwo pięknych widoków północnych rubieży Kanady, byłem pod wrażeniem. Skóra naturalna, niebo naturalne, szczegółówość na wysokim poziomie (dobrze wydane DVD), a zorza polarna przecudowna. Najprawdopodobniej na Pioneerze byłoby lepiej. Ale czy ja mam kilka plazm w domu? Nie. Mam jedną.

Kupując sprzęt audio też dokonałem kompromisowego rozwiązania. (Denon 2106 + Dali Concept 5.1). Wiem, że są lepsze rozwiązania, ale w tej cenie mało co zagra lepiej. Podobnie jest z Moim Samsungiem. W tej klasie i za te pieniądze mało co zagra lepiej.

Pozwolę sobie wziąć w obronę kolegę AS. Rzadko zdarzają się osoby potrafiące tak bezstronnie i rzeczowo pisać o swoich poglądach i dokonywanych wyborach. Za przykład niech posłuży jego wypowiedź, gdy napisałem, że kupiłem Samsunga.

-AS- napisał:
ArtS, gratuluje i mam nadzieję, że będziesz zadowolony. Przynajmniej proces decyzji i zastanawiania się masz już za sobą
k.gif

Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo radości z nowego nabytku

Dlatego nie zapisywałbym go do jakiegoś klanu Pioneera. Długo się wahałem i sam poważnie myślałem o Pioneerze. Nie wnikając już w powody, podjąłem inną decyzję. Jestem usatysfakcjonowany.

ArtS :)
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
No to wychodzi na to, że jestem pyszny ;)

Warunki sklepowe nijak się mają do domowych.
Tylko po porównaniu w domu można coś sądować.
A w domu z kolei nie ma możliwości porónwać wszystkiego.

Pozdrawiam,
 

RheeTCT

New member
do ASa i Masta_J

No nie.Z tymi facetami naprawdę jest coś nie tak.
Czy Wy w ogóle rozumiecie co czytacie.Dyskusje z Wami nie mają najmniejszego sensu,jesteście naprawdę jak członkowie jakiejś sekty.
AS- odwaliłes kawał roboty,szkoda że tak bezsensownej.Nawet mi się nie chce wdawać w szczegółowe repliki,to nie ma sensu.
 
Ostatnia edycja:

asoz

New member
50 wokół Ciebie to sami idioci a ty jeden jesteś normalny :hihi:

Wiesz zachowujesz się jakbyś miał jakieś kompleksy.
 

trade

Klub HDTV.com.pl
vip
-AS- napisał:
Ile masz doradczych wypowiedzi w wątku o 8G. Czego chcesz więcej? Co ludzie mają pisać, jak za każdym razem jak ktoś napisze, że to dobry TV, znajdzie sie pięciu takich, którzy napiszą, że widzieli ten TV w sklepie i jest on do bani, a właściciele tylko tak piszą, bo wydali na niego dużo pieniędzy.
I tym użytkownikom jestem wdzięczny bo ich opinie odnoszą się do rzeczywistości. Piszą, że im sie podoba to i tamto dlatego i dlatego. Bez znaczenia czy piszą dobrze czy źle jest to wartościowe.
-AS- napisał:
Tak samo jak powyżej, proponuję powrócić do tej dyskuji po Twoim zakupie.
Ja uczestniczę w rozmowie aby kupić TV a nie kupuje aby dyskutować. Coś tu odwróciłeś.
-AS- napisał:
Nie wiem co Ty rozumiesz przez 'opinie', ale ja właśnie postrzegam ludzkie opinie jako to, co opisałeś. Czy mam przez to rozumieć, że oczekujesz, iż ludzię będą wygłaszali opinie, jakie chcesz usłyszeć/przeczytać? Jeżeli ktoś piszę, że 'Kuro jest najlepsze na świecie', to jest to jego opinia, a Ty powienieneś to uszanować. Oczywiście możesz się z tym nie zgodzić, ale uszanowac powinieneś.
Tylko co ona wnosi? Jak się do niej odnieść? Ale nie ważne mogę przyjąć taką wypowiedź i wtedy wiem, że dany użytkownik jest zadowolony z TV. Tylko co jeśli w tej czy innej formie powtarza to w każdym wątku po kilka razy?
"Kuro jest najlepszy na świecie"
"Inne TV nie dorastają Kuro do pięt"
"Pozostałe TV nie umywają się do Kuro"
Czy różna treść wypływa z tych wypowiedzi? Moim zdaniem nie. Więc jeśli ktoś je wszystkie pisze to jak to nazwać? Nabijaniem postów? Próbą przekonania siebie o wartości TV? Czy wreszcie fanatyzmem?

-AS- napisał:
Nie wiem czy mnie zaliczasz również do fanatyków Pioneera, ale pewnie tak. Bardzo prosiłbym jednak o wstrzymanie się od osobistych wycieczek. Przeczytaj sobie mój pierwszy post w tej dzisiejszej dyskusji na spokojnie, a zobaczysz, że starałem się uspokoić sytuację w obiektywny sposób i dlatego stałem się łatwym celem do ataków.
Moje opinie nie były formułowane do konkretnej osoby lecz opisałem pewną grupę. Nie napisałem kogo w niej widzę ale jeżeli czujesz się jej członkiem to już Twoja ocena nie moja. Zresztą zanim zaczniesz poprawiać innych zwróć uwagę na własne słowa.
-AS- napisał:
Wybaczcie, że ten post zabrzmi trochę zgryźliwie, ale mam czasami wrażenie, że przez niktórych przemawia zazdrość.
Moralność Kalego?
Czyli jak się napisze słowo wybaczcie na początku to potem już można oceniać co przemawia przez innych?
 

RheeTCT

New member
do asoz

Czy to do mnie?Znowu zaczepka.
No dobra to odpowiem - kompleksy niektórzy leczą kupując to co najdroższe.
 
Ostatnia edycja:

asoz

New member
Albo ty leczysz swoje bo nie stać Cie na Pioneer'a, i wmówiłeś sobie, że Ci co go kupują to nie mądźy ludzie bo za 30% taniej można mieć sprzęt 20% gorszy. Żałosne.

ALe na tym kończe bo mnie poniesie i jeszcze powiem coś czego wcale bym nie chciał.

Zaczepka ?! Kto pierwszy zaczął mówić, że coś z nami nie tak.
 
Ostatnia edycja:
Do góry