Pioneer G8

darek_k

New member
Ciekawy post na angielskim forum omawiający różnice w połączeniu sygnału z DVD po HDMI dla sygnałów

576i
img3446aj7.th.jpg


576p
img3441cn1.th.jpg



tu post
http://www.avforums.com/forums/showpost.php?p=5238113&postcount=3153

tu cały wątek
http://www.avforums.com/forums/showthread.php?t=544315&page=211
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Oj ! Chyba zaskoczyłem kanałem TVN 24 ?????????

Ten kanał daje popalić plazmom i chyba miałem rację, bo nikt nie odpisał czy testował Pioneera na tym kanale a może po prostu się wszyscy bali ??????? Pozdrawiam :) :) :)
Ps. Tutaj tylko LCD da radę / chyba / !!!!!!!!!!!!!!
 

jtd

New member
Bez reklam
Musio1968 napisał:
Ten kanał daje popalić plazmom i chyba miałem rację, bo nikt nie odpisał czy testował Pioneera na tym kanale a może po prostu się wszyscy bali ??????? Pozdrawiam :) :) :)
Ps. Tutaj tylko LCD da radę / chyba / !!!!!!!!!!!!!!
Musio ile ty masz lat, ze takie bzdury piszesz ?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Musio1968 napisał:
Ten kanał daje popalić plazmom i chyba miałem rację, bo nikt nie odpisał czy testował Pioneera na tym kanale a może po prostu się wszyscy bali ??????? Pozdrawiam :) :) :)
Ps. Tutaj tylko LCD da radę / chyba / !!!!!!!!!!!!!!

Proponuję dokładnie przeczytać test...
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Kiki - masz rację ale ... !!!!!!!!!!!

Jak słusznie zauważyłes przy plazmach jest ważna higena więc nie można obojętnie traktować problemu " duszków " itd. Może niektórzy myślą że to nie problem ale przy wydanych kilku lub kilkunastu tysiącach na plazmę zawsze należy uważać na tą " dolegliwość " !!! Chyba że Pioneer jest pierwszym producentem plazm na świecie który uporał się z tym problemem w 100% !!!!!!!!!!!! Pozdrawiam :) :) :)
Ps. Gratulacje dla AS-a za zakup Pioneera i dzięki za pierwsze wrażenia !!!!!
 

-AS-

New member
Dzięki Musio.

Użytkuję ten panel już pare dni, dalej nie widziałem nawet śladu wypalania lub podwidoków. Wygląda na to, że po prostu ten problem nie istnieje w tych ekranach, co mnie niezmiernie cieszy.

Pozdrawiam ;)
 

jtd

New member
Bez reklam
AS - pilot pionka jest moze podswietlany? I powiedz tez cos o dzialaniu tego czujnika optycznego, zmieniajacego parametry wzgledem oswietlenia w pokoju. Widzisz jak parametry same sie zmieniaja, czy moze wylaczyles ta funkcje ?
 

-AS-

New member
Nie, tą funkcje mam włączoną. Przydaje mi się, ponieważ czasami gdy słońce pada mi bezpośrednio w okna, w moim living roomie jest dość jasno. Nie widać zmieniających się parametrów, zmienia się obraz. Pdp automatycznie dostosowuje jasność obrazu do jasności pomieszczenia, gdy ta opcja jest włączona.

Pilot niestety nie jest podświetlany. Jedyne co się świeci w pilocie to malutka czerwona dioda, jak nacisniesz jakikolwiek przycisk. Pilot jest dość duży, dość ciężki, cały czarny, matowy.
 

jtd

New member
Bez reklam
Dzieki, a wracajac jeszcze do tych sourandowych glosnikow, sa bardzo dobre, ale daja namiastke zestawu 5.1, slychac jakis dzwiek z tylu od tv, czy to tylko reklamowe mowy, ze taki jest efekt, a jest tylko lepsze stereo ?
 

-AS-

New member
Jak włączysz SRS, dźwięk jest lekko przestrzenny, ale nie można tego porównać z zestawem 5.1. Jednak nie spodziewałem się, że sam telewizor zastąpi mi wrażenia jakie daje prawdziwy zestaw 5.1. Dźwięk jest bardzo czysty nawet jak podgłośnisz mocno, a naprawde da się wziąć głośno. Wydaję mi się, że nie zawiedziesz sie dźwiękiem, ja się nie zawiodłem.

Pozdrawiam
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Pytanie do AS-a ???

Czy możesz dać więcej zdjęć nowego Pioneera / obraz / i ogólnie jak wygląda na tle pokoju bo z reguły testy są robione w sklepach i nie daje to wyobrażenia jak ten SUPER sprzęt wygląda w salonie / pokoju / !!!! Pozdrawiam :) :) :)
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Podziękowania dla Darka-ka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzięki za zdjęcia !!!!!!! Wygląda super !!!!!!!!!!!! Na pewno goście patrzą i brakuje im słów !!!!!!! Może w przyszłości u mnie będzie podobnie !!!! Pozdrawiam :) :) :)
 

-AS-

New member
Witam,

chciałem wkleić dziś zdjęcia ale wyglądają one okropnie. Nie ważne jak ustawiam aparat, zawsze jest ten sam problem:
Na jasnych kolorach na zdjęciach widać linie, których nie ma na ekranie. Nie mogę się ich pozbyć. czy ktoś ma jakieś rady jak powinienem ustawic aparat (Olympus uD600), który praktycznie większość opcji ma automatycznych, aby zdjęcie wychodziły bez tych okropnych linii. Proszę o pomoc, a wkleję zdjęcia. Inaczej nie ma to sensu.
 

arosek22

New member
Popróbuj z róznych katów
Popróbuj z lampą (tylko żeby nie wyszły odblaski)
Poprubuj z wiekszej odległości i na zoomie
Włącz pełen manual (jeżeli ten aparat taki posiada) i wyprubój kilka przesłon - niekoniecznie poprawnych
Zrób zdjecie na automacie - może to najprostrze rozwiazanie :)

Nic wiecej mi nie przychodzi do głowy ;)
 

-AS-

New member
Dam przykład o co mi chodzi, będzie łatwiej.

Linie, które widać na tle śniegu i nieba nie istnieją na TV. Dokładnie coś takiego mam na każdym zdjęciu, nie ważne jakie ustawienia daję na aparacie

 
Do góry