Pioneer 919

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
AVR255 juz od dawna nie pstryka, a serwis radzi sobie z pechową serią. Zmieniam teraz stereo w chacie na kino, jednak przy ukochanych milusińskich więcej się tego używa i wybiorą AVR255. AVR260 jest trochę za drogi.
 

gorylla

New member
Bez reklam
Nie wydaje mi się, abym zadał Ci niewłaściwe pytanie, żebyś miał podstawę odpowiedzieć tak jakoś, powiedzmy, infantylnie. Po prostu pomyślałem, że jako gość dobrze obsłuchany, możesz wymagać od SWOJEGO sprzętu więcej, niż poziom w przedziale "średni standard".

Nie wiem czy np. ja, gdybym zasmakował w dźwiękach sprzętu z wyższych półek, to przełknąłbym w domu sprzęt niższych lotów. Bo dla mnie, jako wychowanego jeszcze na wieży-szufladzie Diory i kolumnach Mildton i praktycznie nic poza tym, dźwięk z HK255 i kolumn np. MABR byłby zapewne nie lada przeżyciem. Ale dla Ciebie chyba niekoniecznie.

Pozdr. i Wesołych Świąt! Myślę, że w najbliższym roku zrobimy mały "deal", bo już mam spore ciśnienie ;)
 

marecki6

New member
Bez reklam
grzeje sie nie bardziej od innych chociaz zapewne jest chlodniejszy od onkyo sadzac po postach na forum w ktorych pisza ludzie o tym ze na ampli onkyo mozna jajka smazyc :) jest zwyczajnie cieply i tyle
 

korzi

Member
A moze mi ktos powiedzieć czy w tym Pionku działa tryb "stand by" ?
To znaczy, czy przepuszcza dźwięk do TV w tym trybie ?
Bo nie chce np. wiadomości słuchać na 5.1 ? ablo bawic sie w ciagłe przełączanie kabli ?
 

marecki6

New member
Bez reklam
ampli nie przepuszcza sygnalu w standby ale nie oznacza to ze wiadomosci musisz sluchac w 5.1-wystarczy wybrac tryb stereo lub np. ff.surround wide dzialajacy na przednich kolumnach lub druga opcja to jest podlaczyc tuner bezposrednio do tv a dzwiek kablem optycznym do ampli i masz wtedy wybor puscic dzwiek albo z tv albo przez kino
 
Ostatnia edycja:

marecki6

New member
Bez reklam
hdmi-hdmi... na pilocie masz klawisz "home menu" , jezeli nie bedzie ci sie chcialo wyswietlic to zresetuj pilota ( trzymasz wcisniety przycik "remote setup" az dioda pilota mrugnie 2 razy a pozniej wciskasz 9,8,1 i dioda mrugnie 4 razy)
 
Do góry