Pilot w AV Onkyo Tx-SR304E

Pierun

New member
Przelaczylem teraz na A i dalej to samo - po zresetowaniu amplitunera tez to samo. Wysokie tony obcielo mi nagle i teraz nie wiem czy sie spalily glosniki bo ewidentnie w obydwu wysokich tonow nie ma (mozna to sprawdzic poprostu przystawieniem do glosnika ucha) czy jednak cos jest nie tak z ustawieniami, moje glosniki to - HTS 700 (zestaw) mam nadzieje ze nie bede musial reklamowac :(
 

TheArt

New member
Wiecie gdzie da sie nabyc to cacko madre rc-651m lub RC591m, bo widze tylko w cenach od 150 do 180zl! Wy kupowaliscie za 70-80. Ewentualnie dokupie od kogos, jesli to mozliwe.
 
Ostatnia edycja:

krebs1976

New member
Rc-709M Onkyo do odbioru Panasonica TX- P42X10Y.

Witaj!
Potrzebuje informacji jak zaprogramować pilota Rc-709M Onkyo do odbioru Panasonica TX- P42X10Y.
Pozdrawiam Radek




robboj napisał:
resetowanie pilota :
nacisnij i przytrzymaj przycisk REMOTE MODE(RECEIVER),naciskajac jednoczesnie przycisk (L NIGHT) przez 3 sekundy
zaswieci sie przycisk (RECEIVER)
nacisnij ponownie przycisk (RECEIVER)
przycisk (RECEIVER) zamiga dwukrotnie, co oznacza, ze pilot zostal zresetowany

programowanie pilota :

nacisnij i przytrzymaj przycisk REMOTE CONTROL, dla ktorego chcesz dokonac ustawienia, naciskajac jednoczesnie przez 3 sekundy przycisk (DISPLAY)
uzyj przyciskow numerycznych i wprowadz czterocyfrowy kod zdalnego sterowania

kody
sa podane w instrukcji ampiltunera (przynajmniej w moim 504 sa)
podajcie na jaki sprzet i jakiej marki chcecie zaprogramowac swoje piloty to podam Wam kody (niestety jest ich sporo - 10 stron instrukcji, wiec raczej nie moge ich tu wszystkich napisac)
 

Maaaaaarek

New member
Podłączę się do tematu z moim pytaniem.

Chodzi o pilota, którego standardowo dostałem z Onkyo TX-SR607. Problem polega na tym, że od niedawna mam dekoder kablówki firmy Kaon (obrandowany przez Aster). Przedstem mialem inny dekoder tez Kaon i nie bylo problemu z ustawieniem w pilocie kodu i sterowania urzadzeniem za pomoca pilota Onkyo. Teraz problem jest bo kod ten juz nie dziala w ogole.

I teraz moje pytanie. Co robic w takiej sytuacji?! Testowac kazdy kod z instrukcji i a noz ktorys zacznie dzialac prawidlowo? Jest jakas mozliwosc nauczenia pilota nowych kodów?

Ratujcie, bo mam juz 3 rozne piloty i strasznie mnie to irytuje...
 

Maaaaaarek

New member
Dodam jeszcze, ze model tego pilota to: RC-738M

Myślicie, że da się cos z nim zrobic? czy lepiej kupic jakiegos "uczącego się" pilota?

Nie wiecie czy sa juz jakies piloty "uczące się" Onkyo, ktore standardowo obsluguja także ampli z najnowszej serii x07?
 

timbot

New member
Bez reklam
jedynyy uczacy sie onky jaki znam to rc-591m (http://www.ceneo.pl/219350), ale to troche staroć.... w każdym razie obsłuje wzmacniacze tx-sr304 i 518, ale ht-r518 to jest seria xx6 (jak wzmak 506) poniżej serii xx7, więc nic bym sobie nie ucinał że będzie też z 607 działać...
dodano - właściwie żadnych nowych "guzików" nowe ample nie mają, więc może i ten starć by działał. Właściwie to rc-591m był dodawny standardowo do wysokich ampli jeszcze sprzed seri x04, a skoro działa z x04 i x06, to może by i działał z x07....
 
Ostatnia edycja:

Maaaaaarek

New member
Kurcze, troche dużo tych "chyba" :)

To moze w takim razie macie do polecenia jakis fajny programowalny pilot do ampli, projektora i dekodera hd ktory mozna by kupic w rozsadnych pieniadzach i mialby fajny design?
 

leevin

New member
Witam...!
A orientuje się może czy RC-735M da się zaprogramować …?
wydaję się być programowalny, ale obsługuje chyba tylko sprzęt Onkyo
Kody które podajecie składają się z czterech cyfr a do niego trzeba wklepać pięć cyferek :confused:

Pozdro…

p.s znalazłem jakieś kody ale nie cykają
 
Ostatnia edycja:

timbot

New member
Bez reklam
NakatePL napisał:
Mógłby mi ktoś podać kody do telewizorów Toshiby.Mam ampli
Onkyo TX-SR506

z góry dzięki
jaki pilot?
sprobuj: 10060,10093,10145,10150,10154, 10156, 10166, 10650, 10845, 11145, 11156, 11256, 111265, 11356, 11656, 11704
 

timbot

New member
Bez reklam
leevin napisał:
Witam...!
A orientuje się może czy RC-735M da się zaprogramować …?
wydaję się być programowalny, ale obsługuje chyba tylko sprzęt Onkyo
....
pewności nie mam, ale piloty z 304 nie były programowalne.... więc moze i z 307 tez są tylko do onkyo.... Lektura instrukcji powinna to rozwiać...
 

krebs1976

New member
Onkyo- Panasonic

Każdy coś od siebie a mój wątek zanikł i nikt mi nic nie podpowiedział.
Może jedna ktoś, coś wie???


krebs1976 napisał:
Witaj!
Potrzebuje informacji jak zaprogramować pilota Rc-709M Onkyo do odbioru Panasonica TX- P42X10Y.
Pozdrawiam Radek
 

kajmaks

New member
pilot z tx-sr 507 a ferguson fx7600

Witam

A udało się komuś zaprogramować pilot z tx-sr507 (rc-737M) pod tuner satelitarny Ferguson fx7600 ? Niestey kody podane w instrukcji nie działają
Może komuś się udało - możecie podać pomóc?

Z góry dziękuję
P@wel
 
Do góry