Pilot RMC30D1P2

janpat_1970

Member
Bez reklam
Mam to samo. Myślę że w Twoim D7000 powinno się udać. Tą aplikacje do powiadamiania o smsach miałem zainstalowaną ale samoczynnie włączała mi wifi w telefonie i ją usunąłem, ostatnio zmieniłem room w galaxy na 2.3.5 (XXJVT) i prawdę mówiąc nie sprawdzałem jak się na tej wersji sprawuje.
 

weksla

New member
Bez reklam
,Dual tv niestety nie działa. Myślę że trzeba mieć galaxy s 2
Ja mam u siebie android 2.3.3

Jak możesz to sprawdź czy działa dual na andku 2.3.5
 
Ostatnia edycja:

Evitare

New member
ODP z Samsung w sprawie nowej wersji softu
Dziękujemy za kontakt z Centrum Obsługi Klienta Samsung.
Uprzejmie prosimy o nie odpowiadanie na ten email, gdyż bezpośrednia
odpowiedź zwrotna nie dotrze do naszych konsultantów.
W przypadku dalszej korespondencji prosimy o ponowne użycie formularza
kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej: New URL, w
zakładce ‘kontakt z nami’.

Szanowny Kliencie
W imieniu firmy Samsung, serdecznie dziękujemy za kontakt.
W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować:

Firma Samsung nie podaje dokładnej daty wprowadzenia nowych wersji
oprogramowania. Proszę o cierpliwość i wgranie nowej wersji firmawe po
pojawieniu się na naszej stronie SAMSUNG - laptopy, telefony komórkowe, aparaty cyfrowe, telewizory
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
A czy ktoś znalazł specyfikacje tego pilota na polskiej stronie samsunga? Ja nie znalazłem. Więc gdzie ma się znaleźć ta aktualizacja? Wydaje mi się że odpisali w ten sposób bo sami nie wiedzieli co odpisać.
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
,Dual tv niestety nie działa. Myślę że trzeba mieć galaxy s 2
Ja mam u siebie android 2.3.3

Jak możesz to sprawdź czy działa dual na andku 2.3.5

Nie udało mi się uruchomić dual tv ale to raczej wina mojego tv. Udało mi się uruchomić HUB Smart na telefonie i muszę powiedzieć że działa fajnie. TV komunikuje się z telefonem bo mogę przeglądać w nim aplikacje które są w TV. Wyszukiwanie też działa. Jak tak by działał nasz pilot to już by było fajnie.:)
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
Jak masz zainstalowany w telefonie Samsung.Smart.View.2.3.2.Modded.Android.apk to po włączeniu pilota włącz w nim HUB Smart. U mnie pojawiły się te same aplikacje co w telewizorze.
 

weksla

New member
Bez reklam
Mam zainstalowany ten program jednak po włączeniu pilota mam tylko:
- Tv Remote;
Game remote;
Manual

Tylko 3 funkcje i nic poza tym:(
No trudno
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
Zgadza się. Ja też. I po włączeniu TV Remote, wybraniu Full a następnie Smart HUB pojawia się na górze Normal i Smart. Smart to aplikacje.
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
No u siebie nie włączałem ale sprawdzę dziś koniecznie czy też tak jest.:)

Sprawdziłem. Na każdej aplikacji wraca do menu pilota bo potrzebne sterowanie. Działa OK.
 
Ostatnia edycja:

weksla

New member
Bez reklam
Dzisiaj otrzymałem nową gazetke promocyjną media express i w niej nadal jest dodawany do tv ten pilot, mało tego piszą rzeczy których ja nie mogę uruchomić, może mają zamiar wspierać ten sprzęt?

20111121150858.jpg


20111121150909.jpg


Powiedzcie proszę czy to prawda że da się oglądać tv przy wyłączonym telewizorze? U mnie nawet nie może się połączyć z tv jak jest wyłączony, ale może coś źle robię.
 
Ostatnia edycja:

PiasQ

New member
Pojechali po bandzie z tym opisem :D. Wbudowany tuner w pilocie, który odbiera sygnał po WiFi tak? Ale niby skąd? Ma wbudowaną antenę TV? A może TV, mimo, że jest wyłączony to przekazuje po WiFi sygnał z anteny (co jest niemożliwe, bo na standby pobiera mniej niż 1W)?
 

shyha

New member
Ja mam Galaxy S2 i telewizor (z tym niby super pilotem w komplecie) lada dzień zawiśnie na ścianie to dam znać jak współpracują oba te urządzenia z TV.
 

janpat_1970

Member
Bez reklam
Fajnie. Czekamy na opinie. Może założymy "Klub Wątpliwych Entuzjastów RMC30D1P2"?;-)
Ja już swojego odłożyłem do pudełka. Leży i czeka na nowy soft. Tylko coś sie obawiam że się nie doczeka.:niewiem:
 
Do góry