Pilot RC602 S do wyszukiwania głosowego TCL i Thomson.

dinar

New member
Czy tego pilota głosowego trzeba co dziennie ''parować'' czy jest jakaś opcja zapamiętania.TV wyłączam pilotem na noc a rano od nowa parowanie.
 

dinar

New member
Działa cały czas.

Jak co dziennie używam to działa ale jak na drugi dzień to znowu ''parowanie'' dodam że nie mam szybkiego uruchamiania tylko normalne po włączeniu tv android kręci się ze 3 min za nim obraz pojawi sie.Miałem kiedyś włączenie szybkie ale coś nie było OK.
 

kuba.wroc

New member
Czy można kupić gdzieś ten pilot w cenie lepszej niż na ceneo tj. 150pln? Nie jest to chyba zbyt popularny produkt, chyba tylko jeden sklep go oferuje..
 

marcinx1

New member
Witam wszystkich!
Pilot spełnia swoje funkcje, jednak ostatnio myli mi przyciski (zamienia zmianę kanałów ze zmianą źródła). Próbowałem sparować go na nowo, ale mogłem dalej go używać, a po ponownym sparowaniu (android wykrył go jako klawiaturę) sytuacja nie uległa zmianie. Oczywiście próbowałem wyciągać baterię, ale to też nic nie dało.

Czy ktoś miał podobną sytuację z tym pilotem? Czy może mieć na to wpływ częste zawieszenia się androida?
 

Maciej43

New member
Pytanie następujące - pilot działał bez zarzutu - fakt kilka razy domagał się parowania z TV teraz jednak nie reaguje na polecenia głosowe - pojawia się ikona mikrofonu na dolnym pasku (który z resztą nie znika) i zero reakcji.
Dodatkowo tak jak do tej pory po uruchomieniu smart TV przez przycisk home pojawiała się strona główna teraz wygląda tak jakby TV "pamiętał " ostatni odtwarzany materiał , a do trony głównej ciężko lub wcale nie można się dostać.
Jakieś pomysły?
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Pytanie następujące - pilot działał bez zarzutu - fakt kilka razy domagał się parowania z TV teraz jednak nie reaguje na polecenia głosowe - pojawia się ikona mikrofonu na dolnym pasku (który z resztą nie znika) i zero reakcji.
Dodatkowo tak jak do tej pory po uruchomieniu smart TV przez przycisk home pojawiała się strona główna teraz wygląda tak jakby TV "pamiętał " ostatni odtwarzany materiał , a do trony głównej ciężko lub wcale nie można się dostać.
Jakieś pomysły?

To wina androida trzeba czekać na poprawki masz 8 tak ?
 

piotrekb84

New member
Problem z częstym parowaniem pilota (opcji wyszukiwania głosowego) ma ktoś jakiś pomysł ?

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
 

tekkno100

New member
Czy Air mouse z tego pilota powinien dzialac na każdym TCLu z Androidem? Kupilem ten pilot wczoraj, sparowalem, niby wszystko OK, wyszukiwanie glosowe dziala, ale Air Mouse nie. Kursor sie nie pojawia. Telewizor TCL 32S615 z Androidem 9.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Nie wiem jaka jest plaforma sprzętowa w Twoim tv.
Po pierwsze - air mouse działa jeśli pilot jest sparowany przez bluetooth.
Po drugie - działa na platformie Mediatek, w dużych tv była używana 2017-2018. Były jakieś informacje, że niekoniecznie wszystko zadziała przy platformie realtek.
 

tekkno100

New member
Tak, pilot sparowany przez blutooth. Po parowaniu mam piękny komunikat , ze mozna teraz uzywac funkcji głosowych i air mouse. Dziala tylko wyszukiw.głosowe.
Telewizor jest z tych malych z 2020r wiec pewnie Realtek 32S615.
Pisalem do TCLa przed godziną , to odpisali, ze wylaczyli funkcje air mouse w nowych tv. Dedukuję, ze chodzi albo o nowa wersje androida, albo ogolnie o nowe telewizory z 2019/2020.
Ciekawe jest to, ze jak podpinam do tego TCLa (dongle usb wifi) pilota airmouse z klawiatura kupionego do Xiaomi MiBoxa na aliexpresie, to air mouse z tego pilota dziala. Nie dziala natomiast na tym chinskim pilocie wyszukiwanie glosowe. Na MiBoxie i air mouse wysz.głos. dziala.
 
Do góry