Pierwszy test telewizora LCD firmy Samsung UE55D8000.

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
odezwał sie znawca od siedmiu bolesci

Na forach tez pisza ze seria D ma lepsza jakosc obrazu, choc nie jest pozbawiony innych wad

Twoj C8000 tez ma sporo wad a local dimming tez nie jest bez wad z poswiata dookoła wygaszanych stref ( wiem bo miałem UE40C8000

Kazdy ma prawo miec swoje zdanie
 

techniec

New member
HDTV_Fan nie kompromituj sie ty znawco bzdety mnie twoje irytuja twoje gadki że d 8000 ma lepszy obraz niz c 8000 mozesz dzieciom w piaskownicy powiedziec jedno ci powiem zaden samsung przez najblizsze lata nie bedzie lepszy niz c 8000 to jest pierwszy sztandarowy lcd samsunga gdzie postawiono na jakość obrazu i żaden gówniany d 8000 nie ma szans w jakosci obrazu ale wy wszyscy musicie sie przekonań naocznie zobaczycie jak wam mina zwiednie po testach widziałem juz na ocznie nie polecamczas pokaże zobaczymy kto ma racje.

^typowy polaczek, on ma i jego jest najlepsze. Nie przyjmie do wiadomosci ze ktos moze miec cos lepszego:)
 

topido

New member
Witam.

Dzwoniąc na infolinię firmy Samsung, otrzymałem odpowiedź:
- nie można przeglądać internetu (dowolnych stron);
- pilot "zwykły" bez możliwości podglądania obrazu i wprowadzania tekstu;
- tunery wbudowane T- pozostałych nie mogą potwierdzić;
- kamera internetowa do telewizora będzie dostępna później;

Na koniec Pan z infolinii powiedział: "Proszę nie sugerować się stroną internetową."

Czy dysponuje, ktoś z Was informacjami jaka jest rzeczywista specyfikacja oraz jakie jest wyposażenie tego modelu?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
HDTV_Fan nie kompromituj sie ty znawco bzdety mnie twoje irytuja twoje gadki że d 8000 ma lepszy obraz niz c 8000 mozesz dzieciom w piaskownicy powiedziec jedno ci powiem zaden samsung przez najblizsze lata nie bedzie lepszy niz c 8000 to jest pierwszy sztandarowy lcd samsunga gdzie postawiono na jakość obrazu i żaden gówniany d 8000 nie ma szans w jakosci obrazu ale wy wszyscy musicie sie przekonań naocznie zobaczycie jak wam mina zwiednie po testach widziałem juz na ocznie nie polecamczas pokaże zobaczymy kto ma racje.

Witam kolego cosik nerwowo podchodzisz do tematu czemu poprostu nie mozesz uszanowac ze komus lepiej sie podoba d 7000 czy d 8000 jak c 8000 .... nie bardzo potrafie zrozumiec takich ludzi poniewaz ja szanuje zarowno i ciebie ( twoj wybor jak i kolegi wybor HDTV FAN ) kazdy ma prawo do swojego zdania i nie trzeba nikomu ublizac.... wiesz sa takie forum gdzie jak bys napisal o swoim samsungu to by cie wysmiali bo uwazaja ze wszytskie samsungi i lg to jednow ielkie g.... tak jak posiadacze passatow ktorzy tez twierdza ze ich samochody sa najlepsze na swiecie ..... to chyba nie o to chodzi , ktos stworzyl to forum zeby wymieniac sie spostrzezeniami a nie nawzajem sie obrazac. A prawda jest taka ze samsung nawet jakby byl najlepszy to i tak nigdy nie wygra eisy bo eise wygra philips, ktory jeszcze nawet nie wyszedl z hali produkcyjnej w danym roku ale wiadomo ze i tak wygra i wszyscy zwolennicy philipsa beda takie opinie o samsungu mowic ze uszy by ci opadly. A dobrze i ty i ja wiem ze tak nie jest bo samsungi z roku na rok sa naprawde dobrymi tv wiec bez sensu mowic ze jedno cos jest dobre i w sumie najlepsze a inne to zle i w sumie dziadostwo - nie uwazasz?
;Lolek
 

tokland

New member
Panowie czy nie zastanawia was fakt że najnowszy tv samsunga na stronie Niemieckiej samsunga jest duzo tanszy od rówiesnika c 8000 samsung 55 d 8000 jest tańszy duzo od wersji 55 c 8000 wydaje sie ze samsug własnie tam ustawił tymi cenami klase sprzetu nie zawsze nowszy oznacza lepszy a tym wypadku jest że nowszy pod pewnymi wzgledami gorszy pozdrawiam wszystkich i link do LED Fernseher von Samsung | Samsung Electronics GmbH
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Input Lag 46 D 8000
002_P1270145.JPG


003_P1270146.JPG
 

the_naturat

New member
0.9 sek. opoznienia (nie wiem czy dobrze odczytalem) dla mnie laika wydaje sie duza. Jakie lagi maja inne telewizory?
A co do ceny i jakosci, to ja bym raczej polegal na testach organoleptycznych. Co z tego, ze c8000 drozszy. Pamieci ddr2 tez sa dwa razy drozsze od ddr3 i to znaczy, ze sa lepsze? To w takim przypadku najlepsze sa ddr1, bo sa az 4 razy drozsze ;-P
 

tokland

New member
Od znalazł sie fachowiec filozof tak idac twoim tokiem myslenia to w nowosciach tv zawsz nowośc jest drozsza od modelu produkowanego juz od roku a w tym wypadku jest inaczej bo ten tv jest lipa auto stare antyk jest drozszy od nowego he he zastanów sie co piszesz filozofie
 

Slygado

New member
chyba kubeł zimnej wody przydałby się kilku osobom - może trochę wyluzujecie, bo sie czytać nie chce tego... wyjaśnijcie sobie co nieco na PW i przestańcie w każdym poście sobie dogadywać...
 

mil999

New member
tokland proszę cię nie pisz już tutaj więcej bo tylko się pogrążasz i pokazujesz swój poziom intelektualny. Twoje posty już dawno powinny zostać usunięte.
 

Slygado

New member
Byłem właśnie w sklepie nie dla idiotów. Oglądałem D8000 i wygląda bardzo ciekawie. W pewnej chwili złapałem się na tym, że te naklejki, które zazwyczaj są przyklejone do ramki są wyświetlane na ekranie - i jak nagle zniknęły to mnie zdziwko złapało - buhahaha

Nad D8000 wisiał mój poprzedni faworyt C750 - różnica w obrazie była znikoma choć spodziewać się było można wielkiego skoku - wiadomo oko ni ejest w stanie wychwycić wszystkiego i te różnice widać. Chmur nie stwierdziłem, ale światło mocne więc ciężko było dojrzeć coś poza odciśniętymi na matrycy paluchami :/
Wizualnie chyba nie muszę pisać, że seria D miażdży konkurencję
Wygląda bosko.
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Ja powiem tylko tyle, zeby obraz był naprawde super trzeba napewno pozmieniac ustawienia od tych fabrycznych, i to dosc sporo :)

wiec obawiam sie ze TV był poprostu właczony, byle być :) i w trybie sklep - byle tylko był wlaczony, nikt sie nie bawił napewno kalibracją wiec na 99 % mozna by z iego jeszcze wiecej wyciagnac :)

Wiem co mowie bo mialem wczesniej C8000 a do C750 to chyba przepasc jeszcze ;)
 
Ostatnia edycja:

galiks

New member
Witam!
mam pytanie czy samsung UED8000 jest w krajach UE jednakowy np : u nas jest UE46D8000 a u sąsiada : UE46D8090 , cz mogą być różnice w tych modelach ?
 

mlx

New member
Ja powiem tylko tyle, zeby obraz był naprawde super trzeba napewno pozmieniac ustawienia od tych fabrycznych, i to dosc sporo :)

wiec obawiam sie ze TV był poprostu właczony, byle być :) i w trybie sklep - byle tylko był wlaczony, nikt sie nie bawił napewno kalibracją wiec na 99 % mozna by z iego jeszcze wiecej wyciagnac :)

Wiem co mowie bo mialem wczesniej C8000 a do C750 to chyba przepasc jeszcze ;)


jest gdzieś na sieci solucja do optymalnych ustawień 46D7000?
 

Baarus

New member
... godzine temu przywiozłem bydlaka do domu. Pudlo wielkosci lozka - wrażena po rozpakowaniu niesamowite - zainteresowanym moge podeslac fotki jak sie "to to" prezentuje. Moja dwuletnia coreczka urzadzila sobie w pudle po TV miejsce do zabawy. W weekend pokatuje sprzecik i sprawdze na co go stac (materialy testowe HD ... funkcja 2D->3D itd ...)

pozdrawiam forumowiczów!
 
Do góry