Pierwsze wrazenia z obcowania z "N"-ka :)

darok

New member
fosek napisał:
czy do poprawnego odbioru n-ki wystarczy stara antena pozostała jeszcze z czasów wizji tv? Czy sugerujecie cos innego?
Musisz sam sprawdzić zależy od wielu czynników,u mnie działa stara antena cyfry 60cm jakość 80 procent ,ale do n zaleca się 80cm do kanałów hd
 

qido

New member
DD w n - problemy

taki problem z "n"
Mam biały dekoder n -->HDMI-->3400ES-->HDMI-->52w4500.do tego MA 5.0. Gdy wejdę na jakikolwiek kanał HD na ampli zapala się niebieska diodka MULTI, ale dzwięk leci tylko z przodu , brak dźwięku w tylnych głośnikach. Zmiana ustawień ampli nic nie daje, tylne wciąż milczą. Z DVD czy tez notebooka tylne grają jak powinny. W dekoderze oczywiście ustawione na dźwięk DD.
Gdzie może być problem,że nie gra tył ???? czyżby coś z dekoderem ? Miał ktoś coś podobnego ?
 

Bartos81

Member
Bez reklam
zapewne w amplitunerze w ustawieniach własnie dla złłącza na którym masz dekoder masz ustawiony przesył dźwięku właśnie taki jaki leci, nie wiem jak się to u ciebie nazywa, spróbuj pogrzebać w ustawieniach dla tego konkretnego złącza
 

edek103

Member
Przerywa dzwiek i obraz

Witam!

Mam polaczony n-bokx recorder z plazma Pioneera po HDMI. Co kilka- kilkanascie minut zrywa na 2-3 sekundy obraz i dzwiek. Czy to wina dekodera czy cos z polaczeniami jest nie tak......prosze opomoc
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
MARAS napisał:
Potwierdzam.Wczoraj czas uzyskania połączenia z konsultantem N to 3min a Cyfry 21min.

Rowniez potwierdzam przez 5 lat jak mam cyfre jak dzwonilem to czekalem minimum 20 min a czesto wogole nikt nie odbieral. Obecnie po szopkach z wadliwymi nowymi kartami ktore padly u mnie 3 razy w ciagu 8 mies mam cyfry dosyc, po zakonczeniu umowy biore N . Do cyfry warto pisac tylko wiadomosci e-mail dzwonic nie ma sensu. Instalowalem szwagrowi eNke aktywacja i polaczenie z konsultantem trwalo niecale 5 min. Cyfra na psy spada a uzytkownikow maja za nic. Ale obudza sie z reka w nocniku.Programy filmowe w cyfrze mnie nie interesuja bo nie ma co oglada tak czesto powtarzaja filmy.Reszta programow podobna jak w platformie Nki
 

marbed

New member
Od tygodnia jestem posiadaczem Turborecordera "N". Wcześniej miałem zwykły recorder.
Na plus w stosunku do starego recordera można zaliczyć na pewno nowy layout menu - w tej chwili jest 3D.
Dodatkowo serwisy internetowe jak YouTube oraz Allegro !
Dodano tez kilka gier w Javie (to raczej jako ciekawostka choć miła ... :) ).
No i przeglądanie teraz VOD to czysta przyjemność. Okładki do każdego filmu ...
Z innnych ważnych rzeczy - duży dysk 500 GB, nowy procesor i 512 RAMu. Wszystko to powoduje że maszynka szybciej chodzi od swojego poprzednika.
Dodano także obsługę portu USB ! Obecnie można do niego podłączyć "dongla" DVB-T i cieszyć się naziemną cyfrowa TV !
Wszystkie pakiety mam teraz za 99 zł na 13 miesiećy. Jak dla mnie rewelacja ! Syfra i Polsyf dostały kopa w dupala z czuba. eNka tak trzymać ! :blagam:
 

mil998

New member
Jeszcze mam pytanie do posiadaczy telewizji "N". Jest dużo negatywnych opinii na temat tej platformy, więc nie jestem pewnie czy ją brać. Chcę wziąć zwykły najtańszy pakiet za 48 zł, ale po niektórych opiniach mnie zniechęciła ta telewizja. Czy jest jakaś godna telewizja, by nie płacić nie więcej niż 50 zł ? Najbardziej się obawiam tego, że zepsuje mi się dekoder za 450 zł i będę musiał im za to zapłacić !
 

pattro

New member
Bez reklam
Jeszcze mam pytanie do posiadaczy telewizji "N". Jest dużo negatywnych opinii na temat tej platformy, więc nie jestem pewnie czy ją brać. Chcę wziąć zwykły najtańszy pakiet za 48 zł, ale po niektórych opiniach mnie zniechęciła ta telewizja. Czy jest jakaś godna telewizja, by nie płacić nie więcej niż 50 zł ? Najbardziej się obawiam tego, że zepsuje mi się dekoder za 450 zł i będę musiał im za to zapłacić !

hmm za 50 zł takie oferty z kanałami HD nie dostanie ;)
a na dekodery jest gwarancja przez całą umowę jak sam padnie to wymieniasz i już, wiadomo sam będzie grzebał sypnie się to jeszcze kare zapłacisz ale wątpie aby padł dekoder mam N od sierpnia i wcześniej miałem czarny dekoder 250 GB zero problemu teraz mam Turbo dekoder też zero problemu ;)
 

maniekok3

New member
Mam n.pl od samego jej początku pamiętam jak zapisywałem sie na srebny dekoder hd potem gdy weszły dekodery hd z 250gb wymieniłem na takowy obecnie mam turbodekoder hd i opcie full za 99zł miesięcznie . Jeste w 100% zadowolony z n.pl , miałem cyfre i to ładnych kilka lat (przez rok obie platformy) lecz pozostało "miałem" a polsatu nigdy bym niewzioł .Ps jagby nie n.pl to płacilibyśmy za wszystko extra np: kanały hd itp itd .
 

marbed

New member
A te złe opinie to czego dotyczą ? Bo chyba nie jakości i sprzętu. W porównaniu do konkurentów to N jest przed peletonem i to dobre kilka kilometrów ....
 

pawcho

New member
A te złe opinie to czego dotyczą ? Bo chyba nie jakości i sprzętu. W porównaniu do konkurentów to N jest przed peletonem i to dobre kilka kilometrów ....
W jakości czego? obrazu?? wolne żarty ,jakość N filmu ?jak tam na 100 filmów jeden w hd,czy też w VOD tam chyba w ogóle nie ma hd. Owszem świetna jakość na Animal, Eurosport,NGW, ale te kanały mają też inne platformy/poza ngw/Tak nawiasem obedjrzyj sobie c+sport lub filmhd.
przed peletonem o kilka kilometrów - haha dawno się tak nie uśmiałem,bajkopisarz.
 

k0val

New member
czy ja wiem patrząc na menu cyfry + albo ostatnio miałem cyfrę od Multimedii i tu mogę śmiało powiedzieć że w porównaniu do N to oni jeszcze na starcie są ,bez porównania
 

maldyty

New member
Masz rację, różnimy się tym, że ja ogladam filmy na Canal+ w jakości HD a Ty menu N-ki. Jakość własnych programó N-ki w "HD" jest poprostu zła. Ciekawy jestem czy z tego powodu można zerwać umowę z platformą zarzucając jej kłamstwo w ofercie. HD nie jest HD - czy są jakieś wytyczne parametry których musi przestrzegać każda platforma cyfrowa odnośni jakości kanałów HD. Dodam - mam N-kę i Cyfrę+. Pozdrawiam.
 

korzi

Member
Witam,

jest mi ktos w stanie powiedzieć do kiedy bedzie obecna oferta TV "N" ?
I czy wiadomo jaka bedzie następna oferta ?
 
Do góry