Pierwsze, tanie kino domowe

jasio1272

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witaj. Proponuję Tobie amplituner Sony STR KS 100 jest to system 5.1 wraz z głośnikami, sam posiadam ten model i jestem z niego zadowolony ,mam go już drugi rok i jak na razie bez uwag . A głównie chodziło mi wielkość samego amplitunera (wysokość) i jego wyposażenie . Miałem na oku zestaw kina z odtwarzaczem Bd firmy LG lecz posiadał on za mało wejść hdmi. Soniacz ma wejścia: 3hdmi 2 optyczne ,1coaxial ,3audio input, w zestawie mikrofon do auto kalibracji pola dźwiękowego wbudowany tuner Am Fm ,regulacja basu i sopranu. Kupiłem go w RTV Euro za 1500 zeta . Jak na moje potrzeby oki pokój w którym oglądam to około 20m2 . Głośniki mogą być na stojakach lub powieszone na ścianie . Natężenie dźwięku wystarczające by w bloku wkurzyć sąsiadów . Także na moje potrzeby wystarczy ten zestaw . Poszukaj sobie opisów w necie na temat tego soniaczka. Pozdrawiam
 

Piti11

New member
Opinia o sprzęcie:

Zdaję sobie sprawę, że drewno zagra lepiej i to sobie WYOBRAŻAM. Ogólnie jest ok, bez rewelacji, ale mi się podoba ;) Bas jest dobry, gdyby nie bas powiedziałbym że jest słabo, teraz jest przyzwoicie. Dobre kino na pierwszy raz, za 5-10 lat kupię coś innego :D
 
Do góry