Pierwsze spojrzenie na telewizory Ultra HD LCD firmy Sony serii XF9005 - linia 2018.

Intenso

Banned
Lolek, przeczytaj jeszcze raz to co kolega napisał, ja za pierwszym razem zrozumiałem ze przesiadłem się z Sony na Samsunga :).
Przeczytałem jeszcze raz na spokojne i zrozumiałem :p
 

accu

New member
Bez reklam
Oplaca sie kupic xf9005 55cali za 5299? Do 6 tys jest coś w stanie z nim konkurować?

Witam uprzejmie,

Tak jak napisałeś . Opłaca się . Jeżeli to w sklepie RTV EURO AGD to ja bym wybrał się osobiście do
sklepu stacjonarnego i dokonał starannego oglądu tego telewizora . Bowiem , chociaż przysługuje prawo do
zwrotu telewizora zakupionego przez Internet do 14 dni włącznie , to w tym sklepie bardzo trudno jest to wyegzekwować ,
jak już wyciągniesz telewizor z kartonu i podłączysz do gniazdka zasilania , aby sprawdzić jak działa
zakupiony telewizor w domu . :-| Proszę się zastanowić "chwilę".

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek, przeczytaj jeszcze raz to co kolega napisał, ja za pierwszym razem zrozumiałem ze przesiadłem się z Sony na Samsunga :).
Przeczytałem jeszcze raz na spokojne i zrozumiałem :p

Faktycznie :) ale co by nie mówić można odnieść takie wrażenie , ze niby masz Samsunga :)
A propo Euro Agd rtv podobne mam zdanie jak i TY.. niech spadają ..
 

ladziu91

New member
Witam uprzejmie,

Tak jak napisałeś . Opłaca się . Jeżeli to w sklepie RTV EURO AGD to ja bym wybrał się osobiście do
sklepu stacjonarnego i dokonał starannego oglądu tego telewizora . Bowiem , chociaż przysługuje prawo do
zwrotu telewizora zakupionego przez Internet do 14 dni włącznie , to w tym sklepie bardzo trudno jest to wyegzekwować ,
jak już wyciągniesz telewizor z kartonu i podłączysz do gniazdka zasilania , aby sprawdzić jak działa
zakupiony telewizor w domu . :-| Proszę się zastanowić "chwilę".

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

dokladnie w Euro RTV AGD jest teraz taka promocja ...
 

Intenso

Banned
Rozumiem że wiesz ze jak otworzysz w domu tv i go sprawdzisz i coś będzie nie tak i będziesz chciał go oddać to Ci go nie przyjmą?
 
Do góry