Pierwsze spojrzenie na telewizory Ultra HD LCD firmy Sony serii XF9005 - linia 2018.

Intenso

Banned
Dobra, spoko, nie było tematu
Czekam do poniedziałku.

Dziś mój XF9005 został wymieniony na inny model
Pierwszy model był niezbyt dopracowany jeżeli chodzi o matrycę.
 

Chris_M

New member
Ale chodzi mi prędkość reakcji Androida, bo na ten temat są dosyć sprzeczne opinie; jedni twierdzą, że Android laguje i czasem im się wiesza, inni twierdzą, że nic podobnego nie ma miejsca.
 

Intenso

Banned
Mi nic nie laguje, miałem wcześniej samsunga i ten Sony tak samo szybko reaguje jak Samsung z Tizen.
Z tym ze ja tv nie zapchałem aplikacjami.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A to dużo właśnie daje Antkowi... najgorzej jest wtedy, kiedy napacha go się różnymi aplikacjami.. A sprawdzałeś np podpinając dysk zew ze zdjęciami i filmami i jak szybko sobie to wczytuje?
 

Chris_M

New member
Możliwości sieciowe telewizora Sony XF9005

Mam pytanie o możliwości sieciowe tego telewizora.
Obecnie używam TV Samsung UE40D7000 który widzi wszystkie udostępnione w sieci lokalnej zasoby, jak np. komputer PC z zainstalowanym programem Serviio czy też mój prywatny dysk sieciowy, a na telewizorze mogę wyświetlać filmy oraz zdjęcia zmagazynowane na tych urządzeniach.

Czy Sony XF9005 też posiada taką możliwość?
 

nagdob

Member
Bez reklam
Mam pytanie o możliwości sieciowe tego telewizora.
Obecnie używam TV Samsung UE40D7000 który widzi wszystkie udostępnione w sieci lokalnej zasoby, jak np. komputer PC z zainstalowanym programem Serviio czy też mój prywatny dysk sieciowy, a na telewizorze mogę wyświetlać filmy oraz zdjęcia zmagazynowane na tych urządzeniach.

Czy Sony XF9005 też posiada taką możliwość?

Na pewno dysk sieciowy będzie widział, ale musi być zainstalowana jakaś aplikacja np. Kodi. Wg mnie najlepsze. Jeżeli komputer jest w sieci to myślę, że na pewno też, ale u mnie kompa w sieci nie ma.
 

Chris_M

New member
No to nie ma rewelacji :(
Szkoda, bo już właściwie byłem zdecydowany na ten telewizor, ale możliwości sieciowe telewizora są dla mnie równie ważne jak jakość obrazu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sięgaj po PUS8602 z kropkami kwantowymi. Jest w wielkości i 55 za 4999 zł i 65" za 6999 zł. I daje radę.
 

Intenso

Banned
Dla mnie to mogą z tv wszystko wykastrować, zostawić tylko ustawienia obrazu.
Chcesz odtwarzac pliki po sieci, kup sobie jeden z drugim odtwarzacz sieciowy i po temacie.
 

Chris_M

New member
Dla mnie to mogą z tv wszystko wykastrować, zostawić tylko ustawienia obrazu.
Chcesz odtwarzac pliki po sieci, kup sobie jeden z drugim odtwarzacz sieciowy i po temacie.
Wyjaśnisz, co rozumiesz przez odtwarzacz sieciowy? Jakiś przykładowy model?

Na komputerze oraz na dysku sieciowym mam sporo prywatnych filmów oraz zdjęć, które lubimy sobie na ekranie telewizora wyświetlać i nie chciałbym tej możliwości tracić z powodu zmiany telewizora.
 
Do góry