Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

szymonkali

New member
Kodi widzi jedynie format fat32 - mam nadzieje ,że jest to chwilowy problem do naprawy w łatce, ciągle nie mam pojęcia dlaczego hue tak oszalało :/
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
czy mial juz ktos okazje sprawdzic czy aktualizacja wplynela na trzymanie ustawien obrazu po wlaczeniu tv po dluzszym czasie? Bo ja to dopiero sprawdze dzis wieczorem.
 

vvlad

New member
Software history
Philips 2K18 73x3/7503/7803/8303/8503 ranges
Philips 2K17 6412/6482/7002/7502/8102/8602/9002 ranges
TPM171E _ 107.000.222.001 – Date: 2019/03/04
- Android Oreo 8.0.0 based software
- Support for Android Oreo on OLED devices (9002/803/903)
- Introduction of Philips TV collection
- Fix for firmware update in shops
- Fix for OLED pixel shift issue
- Fix for ‘network not connected’ message upper right corner (AC power cycle required)
- Improvements for translations
- Improvements of subtitle playback with MKV files
- Improvements for connecting My Remote app
- Improvements for UHD DVB-S reception CTN’s: xxx2/12
- Fix for auto-switch off after few minutes
After the device has received this update, we recommend to check in Google Playstore for updates of
privately installed apps, especially if your preferred Android app update setting was set to ‘No
automatic update’
 

dlugilong

Member
czy mial juz ktos okazje sprawdzic czy aktualizacja wplynela na trzymanie ustawien obrazu po wlaczeniu tv po dluzszym czasie? Bo ja to dopiero sprawdze dzis wieczorem.
Sprawdziłem - nadal to samo. Nie trzyma ustawień obrazu. To jest jakaś kpina po prostu... Ktoś tu pisał niedawno, żeby poczekać na aktualizację...
To już druga po której nic się nie zmieniło czyli ponad pół roku.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Sprawdziłem - nadal to samo. Nie trzyma ustawień obrazu. To jest jakaś kpina po prostu... Ktoś tu pisał niedawno, żeby poczekać na aktualizację...
To już druga po której nic się nie zmieniło czyli ponad pół roku.


robiles "zainstaluj ponownie tv" po aktualizacji? czytalem opinie ze warto to zrobic po aktualizacji. Ja tak zrobilem ale czy pomoglo sprawdze dopiero dzis wieczorem bo wczoraj tv non stop pracowal po aktualizacji
 

koniefka

New member
Ja w swoim egzemplarzu nie zauważyłem nie trzymania ustawień. Odbiornik raz zainstalowany i nigdy nie robiłem ponownej instalacji po żadnej aktualizacji.
 

szybal

Banned
U mnie kolory Ambi takie jakie mają być
 

Attachments

  • 20190305_162339.jpg
    20190305_162339.jpg
    16,5 KB · Wyś: 27

szymonkali

New member
Dzisiaj jestem w pracy ale jutro cykne fotke jak u mnie poszalalo. System hue jest sprawny z aplikacji wszystkie kolory prawidłowo działają. Może ten reset ustawień wyszedł mi na zle .
 

philipstv

New member
Jak gubi ustawienia to pisać do Philipsa, tak nie może być na sofcie 240 nic takiego nie miało miejsca. Teraz zaktualizowałem i chyba też mam ten problem wieczorem sprawdzę dokładnie
 

szymonkali

New member
W najnowszym sofcie nie ma juz odległości pozostały suwaki od położenia i jasności. Dolna tasma byla ustawiona na lewy dolny róg , lampa hue go lewym górny róg, taśma za kanapa środek. Wszystkie na zielonym świecą żółto-zielonym światłem. Jasności mniej wiecej na połowie.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
W najnowszym sofcie nie ma juz odległości pozostały suwaki od położenia i jasności. Dolna tasma byla ustawiona na lewy dolny róg , lampa hue go lewym górny róg, taśma za kanapa środek. Wszystkie na zielonym świecą żółto-zielonym światłem. Jasności mniej wiecej na połowie.

A ja mam cały czas możliwość ustawienia odległości - mam tak jak było : kąt , odległość i jasność
 
Do góry