Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

Oliviakrk

New member
Chce dokupić zestaw głośników do tego TV. Czy ktos korzysta z HDMI ARC?

Chce podłaczyc to tak:

PS4 i PC to TV wejscia HDMI 1 i 2
I przez HDMI arc na hdmi 3 albo 4 podłączyć Polk Audio MAGNIFI MAX SR.

Bedzie to działać? PS4 nie chce podłączać do soundbara ze wzgledu na input lag.
 

bobtong

Member
Chce dokupić zestaw głośników do tego TV. Czy ktos korzysta z HDMI ARC?

Chce podłaczyc to tak:

PS4 i PC to TV wejscia HDMI 1 i 2
I przez HDMI arc na hdmi 3 albo 4 podłączyć Polk Audio MAGNIFI MAX SR.

Bedzie to działać? PS4 nie chce podłączać do soundbara ze wzgledu na input lag.
Jaki masz amplituner ? Jeżeli twój amplituner obsługuję HDMI 2.0(a)- 2.0 oznacza że obsługuję 4k, literka (a) oznacza obsługę HDR
to podepnij wszystko do amplitunera i z amplitunera do TV na HDMI 1 lub 2, tylko te 2 porty obsługują HDR.
Takie połączenie pozwoli ci grać na PS4 w trybie HDR a na dodatek będziesz mógł oglądać filmy w 7.1 audio DTS hd master, Dolby true HD.
Jeżeli kiedyś sprawisz sobie Xbox one to dodatkowo możesz grać i oraz oglądać Netflix w HDR z dźwiękiem ATMOS pod warunkiem obsługi przez amplituner.
Swoją drogą to porażka że pus8102 nie obsługuje ATMOS oraz brak HDR na YouTube

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Kurde byłem zainteresowany tym TV ale czytam forum i zaczynam się grubo zastanawiać.

Co tu się zastanawiać ? Wystarczy zamówić w pewnym miejscu, tv sprawdzony i skalibrowany - do tego w dobrej cenie - później pozostaje cieszyć się świetnym obrazem :eek:k:
Ja jak.kupowalem to zaryzykowałem i zamówiłem że sklepu przez internet - trafiłem bardzo dobry egzemplarz ! Zawsze masz czas na zwrot w takim przypadku 14 dni.
 

gustdelf

Member
Ale czytasz jakie opinie ?

Tu masz średnio 5 gwiazdek na 5 możliwych.
Może czytasz złe opinie, najczęściej pisane przez tych którzy nie mają tego telewizora, a niektórzy nie widzieli go nawet na oczy.


Nie czytam opini, czytam o problemach po aktualizacji softu, zasmieceniem matrycy itp, tylko to co jest na tym i konkurencyjnym forum. Telewizor ma byc przejsciowy na jakies 2-3 lata dopoki nie ustabilizuje sie sytuacja z OLED-ami, ktora jak widac co roku sie poprawia ale to jeszcze nie to, nie za te pieniadze.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telewizor 65PUS8102- to jeden z lepszych modeli w historii.
Jest w super cenie dla niebieskich.
Jeśli ktoś ma wątpliwości - niech sobie odpuści.
Ci co kupili są - jak w opiniach - bardzo zadowoleni.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Nie czytam opini, czytam o problemach po aktualizacji softu, zasmieceniem matrycy itp, tylko to co jest na tym i konkurencyjnym forum. Telewizor ma byc przejsciowy na jakies 2-3 lata dopoki nie ustabilizuje sie sytuacja z OLED-ami, ktora jak widac co roku sie poprawia ale to jeszcze nie to, nie za te pieniadze.

Jak masz wątpliwości to kup inny TV - nikt Cię nie namawia - każdy opisuje swoje spostrzeżenia i uwagi.
Jest tutaj 1 osoba która trafiła na egzemplarz trefny (ponad 50 stron o tym samym problemie) - więcej z tego co czytam ludzi wpisy jest zadowolonych.
Twój wybór - wejdź na inne marki i poczytaj czy wszystko jest cacy z ich modelami !
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Pamiętaj też że są osoby które piszą bzdury o Philipsie wcale go nie mając.
Są tacy którzy mają ten model " kilka miesięcy " i nie wiedzą jaki kolor ma ramka :)
 

DzaceQ

Banned
Pamiętaj też że są osoby które piszą bzdury o Philipsie wcale go nie mając.
Są tacy którzy mają ten model " kilka miesięcy " i nie wiedzą jaki kolor ma ramka :)
Żart Ci się nie udał skoro mówię, że ramka została wymieniona na nową w serwisie i ma inny kolor to tak jest powtarzam jeszcze raz teraz jest fioletowa! Odcień jest zupełnie inny niż ten z którym kupiłem no ale przecież Ty wiesz lepiej, widziałes moj telewizor i możesz to oceniać - bez komentarza.
 
Ostatnia edycja:

DzaceQ

Banned
Co do felernych TV to bzdurą jest gadanie, że tylko jeden taki się trafił być może na tym forum, sam technik stwierdził, że w tych modelach kurz również występuje. Możesz też wejść na niemieckie forum, problem również zaznaczony jest tam.
Co do innych telewizorów, innych marek również zdarzają się problemy jak wszędzie, ktoś kto przeczytał 50 stron i dalej nie wie o co chodzi nie powinien się wypowiadać albo wrócić się do szkoły na naukę czytania ze zrozumieniem. Nie narzekam na problem/wadę tego telewizora tylko na sposób naprawy tego przez serwis co jest niedopuszczalne! W innych firmach nie bawią się w takie pseudo naprawy, matryca jest wymieniana na nową.
 
Ostatnia edycja:
Do góry