Pierwsza recenzja nowej ST50

sunnyluk

Member
Mógłby ktoś z szanownych posiadaczy 50ST50 zmierzyć wielkość pudła? :)

Zamierzam przewieźć plazmę w moim kombi z jakieś 50km i myślę gdzie najlepiej wyłożyć wnętrze poduszkami by miała miękko w pionie ;)
 

divixman

New member
55st50:BZYCZY/SKWIERCZY czy nie ? Czy w trybie normalnym,wieczorem przy ściszonym sporo dzwięku, mogą do mnie dochodzić odgłosy pracy tego tv ?
 

copperman

New member
Na ten temat napisano wiele ,każdy telewizor jest inny .Ja nie słyszę.Dlaczego chcesz oglądać wieczorem w trybie normalnym?To jest tryb dzienny i do tego skopany. Najleprze tryby ,gdzie ta plazma błyszczy to Kino i Prawdziwe kino.
 

sunnyluk

Member
No i niestety, aby tv przewieźć w pionie brakuje mi po kilka cm z różnych stron, ale nie przeszkodziło mi to zamówić 50st50 wczoraj z PortOne.pl :D już się nie mogę doczekać aż kurier go przywiezie :)
 

Pingu

New member
To jak nie podłącze myszki? Dziwne, chyba tylko Panasonic ma takie ograniczenie. Zauważyłem, że ten TV jest daleko z tyłu jeśli chodzi o "smart".

Czy u Was aplikacja youtube ma jakiś bufor, jak testowałem vt50 to obraz z youtuba się ostro ciął. Czy może jakaś aktualizacja załatwiła sprawę?
 

facir

New member
Nie myszki nie podałczysz, a co do klawiatury to też mam mieszane uczucia, działa z dość sporym opóźnieniem, i nie wszędzie gdzie powinna, np w you tube nie działa.
 

sunnyluk

Member
Kurde a właśnie wczoraj kurier przywiózł mi 50st50 z portone.pl za 3715zł... byłoby na jeszcze 2 pary okularów. Polecam wszystkim ten model, jak dla mnie obraz rewelacja, dopiero próbuję go lepiej ustawić - są jakieś sprawdzone ustawienia zaawans. obrazu, które warto użyć?

Mój egz. troszkę bzyczy na jasnych scenach, ale skutecznie eliminuję go moim KD ;) no i plamkę na dole ekranu z okna znajdującego się za tv również posiadam ;)
 
Do góry