Pierwsza recenzja nowej ST50

kts

New member
Do sirslavko:

Czasami a nawet czesto jak wlaczysz IFC na maxa robia sie opisane bledy w obrazie. Sugeruje ustawienie na posrednie lub minimum.

Pytanie z innej beczki: Na pewno u wielu z Was jest zestaw tuner N plus ST50.
Moje pytanie brzmi. Z jakim odswiezaniem puszczacie obraz z tunera 1080p 50hz, czy 1080i 25hz.
Zaobserwowalem ze na tym pierwszym ustawieniu statyczne plansze np. glupie MANGO zakupy, obraz drży i skacze, na ustawieniach z przeplotem jesy ok..... Dla mnie ciekawostaka:shock:
Dodam ze dla ruchomych obrazów SD,HD nie ma znaczenia.
 

sirslavko

New member
Do sirslavko:

Czasami a nawet czesto jak wlaczysz IFC na maxa robia sie opisane bledy w obrazie. Sugeruje ustawienie na posrednie lub minimum.
Czyli można to normalnie z pilota w ustawieniach wyłączyć i będzie tak jak powinno? Już mi łepetyna pęka. Panas czy samsung o to jest pytanie... Faktycznie taki rewelacyjny obraz jest na tym telewizorze? Zaznaczam że najbardziej chodzi mi o gry z ps3 a przede wszystkim filmy hd 2D i jakieś ciekawe imaxowe 3D.
 

copperman

New member
Wszystko ''to'' jest w pilocie.mam 50st50 od od paru miesięcy i nie żałuję.Nigdy bym nie kupił Samsunga.Nie wiem ,czy obraz można nazwać rewelacyjnym.Ja uważam ,że jest w miare naturalny .Nie widzę żadnych wad.Trzeba tylko stronić od wielogodzinnego ogłądania np. TVN24.
 

tomcio1055

New member
Stronic od ogladania jesus telewizor jest od ogladania a nie stronienia i to mnie wpienia w nowych plazmach w moim starym panasie problem nie istnieje..jesli chodzi o powidoki lepsze zabezpieczenia ma samsung byl jakis test robiony poszukaj i w tej kwesti samsung jest ok

oba tiviki maja swoje grzeszki ,wiekszosc z nas limitowana jest przez kase wiec jak mam kupic 65st50 za 8k a za 5k moge miec 60 cali od sama to glowa sie zalacza

Za panasem lepsza czern
Za samem jesli pogodzisz sie ze czern nie jest jak diabel samsung 3k w kieszeni przeznaczyc na jakies kino domowe ale to moja mysl..
 

Tribul

New member
Stronic od ogladania jesus telewizor jest od ogladania a nie stronienia i to mnie wpienia w nowych plazmach w moim starym panasie problem nie istnieje..jesli chodzi o powidoki lepsze zabezpieczenia ma samsung byl jakis test robiony poszukaj i w tej kwesti samsung jest ok

oba tiviki maja swoje grzeszki ,wiekszosc z nas limitowana jest przez kase wiec jak mam kupic 65st50 za 8k a za 5k moge miec 60 cali od sama to glowa sie zalacza

Za panasem lepsza czern
Za samem jesli pogodzisz sie ze czern nie jest jak diabel samsung 3k w kieszeni przeznaczyc na jakies kino domowe ale to moja mysl..

Dobrze mówisz, jednak jest jedno ale....Samsung nie ma kompletnie żadnego upłynniacza obrazu wiec radze potencjalnemu nabywcy oglądnąć kilka materiałów na m tv,i to najlepiej swoich materiałów a nie reklamówek puszczanych w sklepie.Dla mnie np. taki tv jest zdyskwalifikowany natychmiast, już wolę nadpłynność i teatrzyk (chociaż w ST50 mamy 3 poziomy regulacji i mozna ustawic do swoich potrzeb) niż skakanie obrazu, szarpanie,klatkowanie a nawet cos w rodzaju smużenia.Moja poprzednia plazma nie miała żadnego upłynniacza, wytrzymałem tak niecałe 3 tygodnie...tv ma służyć do ogladania filmów a nie zdjęć.
 

chrobry

New member
Stronic od ogladania jesus telewizor jest od ogladania a nie stronienia i to mnie wpienia w nowych plazmach w moim starym panasie problem nie istnieje..jesli chodzi o powidoki lepsze zabezpieczenia ma samsung byl jakis test robiony poszukaj i w tej kwesti samsung jest ok

oba tiviki maja swoje grzeszki ,wiekszosc z nas limitowana jest przez kase wiec jak mam kupic 65st50 za 8k a za 5k moge miec 60 cali od sama to glowa sie zalacza

Za panasem lepsza czern
Za samem jesli pogodzisz sie ze czern nie jest jak diabel samsung 3k w kieszeni przeznaczyc na jakies kino domowe ale to moja mysl..

Jeżeli dla Ciebie jedyna różnica to czerń to wg. mnie jesteś szczęściarzem :) Chciałbym, żeby to takie proste było. Pozatym różnica w cenie też jest ciekawa bo 50" sama jest na te chwile droższe od panasa.
 

tomcio1055

New member
poczytajcie troche na forum sama i dowiecie sie od userow ze w normalnym uzytkowaniu czy ogladaniu filmow z dysku 0 przyciec problem objawia sie przy blurayu nie gloryfikuje zadnej z tych firm sam lamie sobie glowe nad 55st50 lub sam 60e6500 albo jeszcze lepiej 65st50 pewnie i tak zdecyduje muj nadrzedny ksiegowy..moja zoncia
 

bartecki

New member
a co myślicie o Samsung UE50ES6100?
trochę tańszy wybór niż e6500 ale podobny pułap cenowy co P50ST50, ciekawe jak z jakością
 
Ostatnia edycja:

RATLOX

New member
Witam. Mam mały problem, a mianowicie korzystam z zewnętrznego tunera cyfry podłączonego pod hdmi i jak ustawić tv aby po włączeniu ustawiał się na podłączone wej hdmi a nie na nie zaprogramowany wew tuner dvb
 

rooz

New member
mam problem z tym wyjsciem audio ... mam wieze samsunga z wyjsciem optycznym podlaczylem do tv i nie dziala :/ dzwiek jest tylko z tv, a nie z wiezy ? czy po podlaczeniu wiezy trzeba cos ustawiac ?
 

RATLOX

New member
Dzięki copperman, a propo dźwięku to w wierzy musisz ustawić na wejście obsługujące 'wejście optyczne" a wierza musi je z identyfikować. Pytanie czy w wierzy podłączyłeś do wejścia czy wyjścia. W telewizorze masz wyjście.
 

r_p_r

New member
Czy st50 ma tak obleśnie (czterema srubami) przykrecona podstawe do korpusu jak widzialem to dzisiaj w MM? - czy moze jest jakas zaslepka maskujaca?

Jaki wieszak proponujecie?
 

r_p_r

New member
Widzialem modele: 42, 50, 55 i w kazdym te sruby byly widoczne, inne firmy maja maskownice. Czy st50 tez? Czy moze to tylko Twoje subiektywne zdanie, gdy piszesz, ze "wszystko elegancko zasloniete"?
 

holokosz

New member
Logicznie to wyjście musi iśc do wejścia.Ja mam podłączony wzmacniacz zintrgrowany analogowo.
Mam pytanie czy odtwarzając z zewnętrznego dysku można wyprowadzic
sygnał audio analogowo tylko przez wyście słuchawek czy jest jeszcze inny
sposób?
Czy odtwarzając z internetu na wyjściu EURO jest sygnał analogowy który
można wyprowadzić?
 

arekw99

New member
mam takie pytanko :

czy nowymi plazmami Panasonica VT/GT/ST 50 można sterować za pomocą smartfona? z androidem lub applowskim oprogramowaniem?
 

copperman

New member
Mam pytanie czy odtwarzając z zewnętrznego dysku można wyprowadzic
sygnał audio analogowo tylko przez wyście słuchawek czy jest jeszcze inny
sposób?
Czy odtwarzając z internetu na wyjściu EURO jest sygnał analogowy który
można wyprowadzić?
Co do punktu pierwszego to chyba tylko przez wyjście słuchawkowe,probowałem przez euro ale działa tylkona tv i zewnętrzny dekoder. Tak ,że myślę ,że wyjście słuchawkowe jest uniwersalne.
 
Do góry