Philips (test otwarty) 55PUS8601 to model z HDR, nowym niespotykanym dźwiękiem DTS Premium, pełną stabilnością systemu Android. Obsługa głosowa, Hex C

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są dostępne od ręki od dwóch tygodni, a dla członków forum w specjalnej cenie z kalibracją gratis.
Model z Ambiluxem będzie w kwietniu - w cenie detalicznej 21.000 zł
Dla forumowiczów będzie lepsza cena , również z kalibracją.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
We wszystkich działa z poziomu Kodi.
Dla członków forum jest w specjalnej cenie i to z Kalibracją .
 

DJ82

Member
We wszystkich działa z poziomu Kodi.

Ja nic do Ciebie nie mam ale ciągle to powtarzasz... Mam TV 4k z wbudowaną aplikacją Player która nie działa. I to samo jest we wszystkich TV PHILIPSa z 2015 i 2016r. Obiecują że to poprawią już od prawie roku... i nadal nie działa. Odsyłają do TVNu który nic na ten temat nie wie...

Próbuję znaleźć analogię do KODI w TV - kupuję samochód który ma mieć 150KM a ma tylko 120KM chyba że dołożę instalację LPG (niejako produkt zastępczy) i wtedy osiągnę 150KM - chyba nie o to nam chodzi - prawda??
 

accu

New member
Bez reklam
Ja nic do Ciebie nie mam ale ciągle to powtarzasz... Mam TV 4k z wbudowaną aplikacją Player która nie działa. I to samo jest we wszystkich TV PHILIPSa z 2015 i 2016r. Obiecują że to poprawią już od prawie roku... i nadal nie działa. Odsyłają do TVNu który nic na ten temat nie wie...

Próbuję znaleźć analogię do KODI w TV - kupuję samochód który ma mieć 150KM a ma tylko 120KM chyba że dołożę instalację LPG (niejako produkt zastępczy) i wtedy osiągnę 150KM - chyba nie o to nam chodzi - prawda??

Witam uprzejmie,

Oczywiście , że aplikacja Kodi nie może być panaceum na wszystko , bez dwóch zdań .:neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

flappyduck

New member
A co mają Ci odpowiedzieć.. wina leży po stronie ITI TVN i tyle. A że chowają się za prawnikami to sobie jeszcze poczekamy. Pamiętam jak to było z aplikacjami na konsole Sony.. ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież Aplikacja KODI jest w telewizorze.
Przecież w Kodi jest wtyczka i masz TVN Player i to bez reklam, więc w czym problem.
Nie musisz dokupować żadnej dodatkowej instalacji ....
Wszystko jest gratis !
 

DJ82

Member
tylko na TV 4k wtyczka działa max w FHD itd... Do tego legalność takiego rozwiązania też jest tematem rzeka...

Poza tym kodi nie jest instalowane fabrycznie! a Player tak i on właśnie nie działa...

i jeszcze jedno - na KODI player i inne wtyczki w każdej chwili mogą przestać działać... wystarczy że twórczy oryginalnych rozwiązań się trochę postarają. I co wtedy? Gdzie złożysz reklamacje że na kodi nie działa player??
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Nad czym się zastanawiacie?
Jak TV nie ma funkcji które są w instrukcji, to zgłaszajcie reklamacje u sprzedawcy. To nie Wasz problem tylko jego, że sprzedaje towary niezgodne ze specyfikacją.
 

bluray

Banned
A czy są oprócz Philipsa jakieś TV na których działa flach cda czy telewizjada (via KODI oczywiście).
Pytam, bo chyba nie ma ?
Napiszcie please.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Modele 65PUS8601 są na zapisy niestety, jest znacznie więcej zamówień niż możliwości produkcyjne. Kolejna realizacja zaraz po świętach.
 
Do góry