Philips seria PFL 5008 - nowości 2013

ToomiGos

New member
buu

Co tu pisać jak wszystko już napisane.Mamy trzeba oglądać , zbierać na nowe i kupić za 4-5 lat ;-)
I na nowo będą dylematy.
Im człowiek sobie więcej wkręca tym większej dziury w całym szuka.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
racja

Jest w tym trochę racji.Ale patrząc z drugiej strony to dobrze znać wszystkie wady i zalety sprzętu który się kupiło.Po to jest forum.
Ja już pogodziłem się z moim Philipsem i trochę się do niego przyzwycziłem.Nauczyłem się nawet obsługiwać tego wolnego SMART-a.Wiem że na 5-6 lat muszę z nim być.Korzystając z tunera kablówki cyfrowej Multimedia Polska traktuję go jak monitor a nie telewizor.No i tyle...:wink:
 

pados135

New member
Czy macie taką przypadłość : wyłączam TV jak jest na kanale TVP2 . po jakimś czasie włączam na innym kanale np. TVN . Przez 2 sekundy mam głos np. z BBC(angielski) a po tej chwili mam obraz i dźwięk z włączanego kanału TVN.
 

ToomiGos

New member
Korzystam z NC+ i nie narzekam na obraz ani na głos przynajmniej na kanałach HD.Jedyną mą bolączką (ale to już pewni wina dekodera) jest ustawianie rozdzielczości na 1080i po prawie każdym włączeniu tunera i tv.Co do Smarta , tylko żona seriale na vod ogląda a ja raz na jakiś czas YouTuba i TUBE zarzucę i także przyzwyczaiłem się do cierpliwego korzystania.
W sumie jedynie czego mi w nim obecnie brakuje to tzw funkcji teatru tak jak w panasie ,bo daje on fajny efekt głębi , zaś znowu w panasie są problemy z napisami do filmów.Więc czasami żałuję zakupy innym razem znowu nie.
Jak wspomniałem, czasami zamiast cieszyć się z oglądanego filmu człowiek szuka tzw. dziury w całym i czy czasami gdzieś tam w narożniku nie jest za mocno podświetlone albo za mało itp itd.
 

macko030

New member
Sprawa wyjaśniona. Pan z Philipsa poinformował mnie, że pewna część tv z serii 5008 weszła na rynek bez regulacji głębi 3D. Zgłosili to do Holendrów i wraz z nowym oprogramowaniem ma to być naprawione. Czyli jeszcze trochę trzeba poczekać.
A tak na marginesie to ciekawe ile temu TV brakuje jeszcze innych gadżetów, które powinien mieć a nie ma :)

Witajcie, czy ktos wie czy wyszla nowa wersja oprogramowania z regulacja glebi 3d? Dodam ze mam wersje 003... I nadal tej opcji nie mam.

Wysyłane z mojego Xperia Neo V za pomocą Tapatalk 2
 

pawel1304

New member
Witajcie, czy ktos wie czy wyszla nowa wersja oprogramowania z regulacja glebi 3d? Dodam ze mam wersje 003... I nadal tej opcji nie mam.

Wysyłane z mojego Xperia Neo V za pomocą Tapatalk 2
W czasie oglądania telewizji wlacz konwersję do trybu 3D, a następnie nacisnij na pilocie przycisk "domek", wejdz w konfiguracje, ustawienia tv i w ustawieniach 3D będziesz miał opcje "efekt 3D" i tam regulujesz głębię.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
żródła

Wchodząc w menu żródła mamy do wyboru: USB-SIEĆ-TELEWIZJA-HDMI1-HDMI2-HDMI z boku-YPbPr-SCART-AV. Wszystko jasne,ale proszę mi powiedzieć do jakiego gniazda mam dostarczyć sygnał AV.Bo na pewno nie Scart.Na ekranie jest narysowana wtyczka cinch.Nie mogę rozwiązać tej zagadki.:niewiem:
 

kufel1

New member
mam problem z wyświetlaniem multimediów z nowego smartfona (windows 8.) na telewizorze.
Youtube sparowane i działa, jednak co mam zrobić, aby wyświetlać np.zdjęcia zapisane w pamięci telefonu? W laptopie też z win8 wszystko działa : klikam ppm-" odtwarzaj do" i leci OK!
Proszę o pomoc!
 

Adziu5

Member
mam problem z wyświetlaniem multimediów z nowego smartfona (windows 8.) na telewizorze.
Youtube sparowane i działa, jednak co mam zrobić, aby wyświetlać np.zdjęcia zapisane w pamięci telefonu? W laptopie też z win8 wszystko działa : klikam ppm-" odtwarzaj do" i leci OK!
Proszę o pomoc!

Nie pomoge, ale tez mam ten problem. Posiadam L920.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Av

Czy naprawdę nikt mi nie odpowie jakie gniazdo wejściowe telewizora współpracuje z pozycją "AV" w menu"ŻRÓDŁA" ? Próbowałem,ale nie znalazłem.Czyżby błąd oprogramowania ?
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
soft

Na stronie Philipsa zawsze był jako najnowszy soft z 2.10.2013r. o symbolu 002.030....Soft 003.000 można wgrać tylko z internetu z poziomu telewizora.Przy czym Philips/co dowiedziałem się telefonicznie/nie zaleca wersji 003,tylko wgrać z pendriva wersję 002.Czemu ? Kto to wie...
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Smart tv

Od wczoraj nie działa SMART TV.Pojawia się napis : Due to maintenance the requested page is not available. Co to znaczy ? Hybrydowa TV działa poprawnie.Też tak macie ?
 
Do góry