Philips seria PFL 5008 - nowości 2013

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Scart

No właśnie ! SCART w naszym Philipsie ma tylko WEJŚCIE VIDEO i WEJŚCIE AUDIO a nie ma WYJŚCIA VIDEO i WYJŚCIA AUDIO.Jest to ewenement,ale tak jest. W związku z czym kina domowe wyposażone w wejścia kompozytowe/cinch,euro/ NIE BĘDĄ współpracowały z tym Philipsem. Nowoczesne kina z wejściami cyfrowymi/HDMI AUDIO,COAXIAL,OPTICAL/jak najbardziej. I ten Thomson o ile pamiętam należy do tej starszej generacji.Co ciekawe,niektóre inne marki TV /Panasonic,Toschiba/bez problemu oferują złącze SCART z pełnym okablowaniem.Jak mnie poinformowano w BOK-u Philipsa chodzi o zabezpieczenie przed piractwem/czytaj :nagrywaniem audycji TV na DVD,HDD lub magnetowid/.:-?
 

r4zor92

New member
No właśnie ! SCART w naszym Philipsie ma tylko WEJŚCIE VIDEO i WEJŚCIE AUDIO a nie ma WYJŚCIA VIDEO i WYJŚCIA AUDIO.Jest to ewenement,ale tak jest. W związku z czym kina domowe wyposażone w wejścia kompozytowe/cinch,euro/ NIE BĘDĄ współpracowały z tym Philipsem. Nowoczesne kina z wejściami cyfrowymi/HDMI AUDIO,COAXIAL,OPTICAL/jak najbardziej. I ten Thomson o ile pamiętam należy do tej starszej generacji.Co ciekawe,niektóre inne marki TV /Panasonic,Toschiba/bez problemu oferują złącze SCART z pełnym okablowaniem.Jak mnie poinformowano w BOK-u Philipsa chodzi o zabezpieczenie przed piractwem/czytaj :nagrywaniem audycji TV na DVD,HDD lub magnetowid/.:-?

Czyli co optical mi zostaje tylko czy jak?
 

Adziu5

Member
Ten tv nie posiada opticala, żeby cieszys sie dźwiękiem na kinie kupilem odtwarzacz który czyta pliki 3d i ma wyjscie optyczne.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sprawdziłem.Nasz TV posiada cyfrowe wyjście audio COAXIAL.Nie ma potrzeby kupować optyka,wystarczy koncentryk i wtyczka cinch.Pod warunkiem ,że w kinie jest wejście cyfrowe tego samego typu.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
5008h

Dochodzę do wniosku, że mimo nowych oprogramowań z tego telewizora więcej się nie wyciśnie.Jest taki jaki jest.Albo się z tym godzimy,albo wymieniamy na...no właśnie na co ?...Czy są jakieś nowe modele 2014 ?...podobnej klasy
 

Vale-Tudo

New member
no włąśnie czym człowiek ma sie zainteresować jakim modelem jakiej marki w podobnej kwocie 3000zł aby wybić sobie z głowy tego philipsa, ktory poniekąd kusi tym ambilightem ;D
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
coaxial

Bez problemu kupić można taki kabel,albo zrobić samemu z kawałka kabla koncentrycznego /antenowego/ i dwóch wtyczek cinch.Kabel może być cienki i dość elastyczny.
 
Do góry