Philips seria PFL 5008 - nowości 2013

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
5008h

Odbiegamy od tematu !!! Powiedzcie lepiej co zauważyliście po wgraniu najnowszego oprogramowania ! U mnie lepiej chodzi SMART.Za to dalej czekam 5-7 sekund zanim pilot staje się aktywny.
 

bb-sklep

Banned
witam zakupilem tv marki Philips model 47 pfl 5028

o to moje spostrzezenia

obraz z nc+ hd sredniej jakosci, dzwięk oraz ambilight bardzo dobre .... to tyle z plusów

minusy

matryca jakby zakurzona od srodka obejrzenie meczu bez nerwów graniczy z cudem bo pojawiaja sie jakby ciemne zakurzone pasy na tle murawy dla fanów sportu to jest niestety cios

clouding mial byc minimalny jest dramatyczny ale to pikuś w porownaniu z tą brudna matrycą

tryb gra,,,hmm nhl 14 na ps3 to jakby jazda nie na lodzie a po maśle wszystko jakby rozmyte,,choc bede obiektywny to wrc4 dziala pieknie myśle ze to wina matrycy bo po prostu ona nie radzi sobie z jasnym tłem dodam ze wszelakie wspomagacze obrazu sa wyłączone !!!

niestety racje mieli ci którzy pisali ze to przecietny sprzęt i za cene 2890 to niestety jest pomyłka a moja głupota polega na tym ze zaufałem pewnem panu który omamil mnie tym ze do nc+ i gry na ps3 ten telewizor bedzie słusznym wyborem

dodam ze po 3 dniach użytkowania tv jest w serwisie Philipsa i narazie od tygodnia cicho....

podsumowywujac chcesz miec dobry dzwiek i swiatelko na scianie kup Philipsa

chcesz oglądac duzo sportu głownie pilkę nożną odpuść sobie Philipsa przynajmniej ten model
 

Adziu5

Member
witam zakupilem tv marki Philips model 47 pfl 5028

o to moje spostrzezenia

obraz z nc+ hd sredniej jakosci, dzwięk oraz ambilight bardzo dobre .... to tyle z plusów

minusy

matryca jakby zakurzona od srodka obejrzenie meczu bez nerwów graniczy z cudem bo pojawiaja sie jakby ciemne zakurzone pasy na tle murawy dla fanów sportu to jest niestety cios

clouding mial byc minimalny jest dramatyczny ale to pikuś w porownaniu z tą brudna matrycą

tryb gra,,,hmm nhl 14 na ps3 to jakby jazda nie na lodzie a po maśle wszystko jakby rozmyte,,choc bede obiektywny to wrc4 dziala pieknie myśle ze to wina matrycy bo po prostu ona nie radzi sobie z jasnym tłem dodam ze wszelakie wspomagacze obrazu sa wyłączone !!!

niestety racje mieli ci którzy pisali ze to przecietny sprzęt i za cene 2890 to niestety jest pomyłka a moja głupota polega na tym ze zaufałem pewnem panu który omamil mnie tym ze do nc+ i gry na ps3 ten telewizor bedzie słusznym wyborem

dodam ze po 3 dniach użytkowania tv jest w serwisie Philipsa i narazie od tygodnia cicho....

podsumowywujac chcesz miec dobry dzwiek i swiatelko na scianie kup Philipsa

chcesz oglądac duzo sportu głownie pilkę nożną odpuść sobie Philipsa przynajmniej ten model
Daj znać jak wróci z serwisu, też mam clouding i pasy na matrycy. Co do obrazu na nc+ ja jestew zachwycony, sprobuj z innymi ustawieniami.
 

phil7008

New member
Bez reklam
cloudingu serwis napewno nie bedzie bral pod uwage,jest to wina technologii nie egzemplarza,sprawa jest prosta kupuje tv testuje, nie pasi wymieniam na nowy lub zwrot kaski ,nie bujam sie po serwisach !!
Powodzenia Panowie ;)
 

bb-sklep

Banned
cloudingu nie uwzglednia to juz wiem

jak kupisz w sklepie stacjonarnym to mozesz sobie......isc na piwo ale nie dostaniesz zwrotu kasy lub nowego tv

co do ustawien testowane różne ogolnie nie jest zle ale do plazmy Panasonica 42 s30 której sie pozbyłem bo była za mała,,,,, to niestety jest porażka..

dam znać jak wróci z serwisu
 

phil7008

New member
Bez reklam
ja kupilem w sklepie stacjonarnym i nie bylo problemow...,tylko trzeba podejsc do tematu z glowa i zamowic przez neta a odbierac wlasnie w sklepie ;)
 

Nyg

New member
witam zakupilem tv marki Philips model 47 pfl 5028

o to moje spostrzezenia

obraz z nc+ hd sredniej jakosci, dzwięk oraz ambilight bardzo dobre .... to tyle z plusów

minusy

matryca jakby zakurzona od srodka obejrzenie meczu bez nerwów graniczy z cudem bo pojawiaja sie jakby ciemne zakurzone pasy na tle murawy dla fanów sportu to jest niestety cios

clouding mial byc minimalny jest dramatyczny ale to pikuś w porownaniu z tą brudna matrycą

l


Pisałem o tym (efekt zakurzonej matrycy) i ostrzegałem już w listopadzie 2013. Ja też oddałem go do serwisu, który oczywiście stwierdził, że TV spełnia wszystkie normy. Czyli wg Philipsa norma to kiepska jakość obrazu.
 

r4zor92

New member
Jaki masz kolor sciany i ile cm jes odsuniety tv?

Lekko niebieskawy/biały z 10cm odsunięty.

Oczekuje waszej pomocy , podłączyłem kino domowe przez zła.cze scart i "dupa" dźwięk nie idzie przez kino , jak można to naprawić . Tv to philips 42pfl5008h kino domowe Thomson Scenium DPL910VD( w tv rodziców samsung były w tv dwa wyjścia czy wejscia scart i tam działało a u mnie nic nie słychać) Bardzo proszę o pomoc .
 
Do góry