Philips seria PFL 5008 - nowości 2013

pados135

New member
Z tego wynika ,że Philips testuje poprawki w innych krajach a potem udostępnia w Polsce. Tylko nie rozumiem dlaczego tak robią. A na infolinii nie każą instalować tej poprawki .
 
Ostatnia edycja:

polo508

New member
U mnie telewizor nawet nie widzi tej poprawki.

Sam mam ostatnio problem , może ktoś zna przyczynę.
Mianowicie mimo wyłączonego czujnika oświetlenia , co jakiś czas zmienia się jasność podświetlenia, , jest to strasznie denerwujące np podczas sesji w BF4 gdzie momentami potrafi zrobić się tak ciemno że przeciwnicy zlewają się z cieniem . Ma ktoś jakiś pomysł co może być przyczyną?
 

Vix3n

New member
Witam, czytałem że telewizor strasznie nie lubi dużo klikania (zawiesza się smart tv) jak jest teraz? problem nadal występuje? zostało to poprawione w aktualizacji?
 

pados135

New member
Musisz trochę pokombinować z ustawieniami bo jest ich wiele. ja bawię się z tym już 2 tygodnie i jakoś jeszcze nie jestem do końca zadowolony choć już jest prawie OK .Dużo zależy od programu TV i ostatnio bawiłem się na obrazie testowym z pena w ustawienia i teraz jest prawie OK. To wg. mnie jest najbardziej optymalna zabawa z ustawieniami.
 

Adziu5

Member
Witam, czytałem że telewizor strasznie nie lubi dużo klikania (zawiesza się smart tv) jak jest teraz? problem nadal występuje? zostało to poprawione w aktualizacji?

Po aktualizacji na razie wygląda ze jest duzo lepiej, choc tak naprawne siedziałem tylko trocge na you tube, ipli i tvn player, ale zamulanie nie wystepowalo!
 

Adziu5

Member
Panowie! A jak to jest z tymi okularami do tego tv. Przy kupnie dają tylko dwie sztuki a ja rodzinkie mam troche bardziej liczno. Przeglądając aukcje widziałem okulary pasywne i takie po 6zł, jak i po 65 zł. Na tych aukcjach w opisie widnieje, ,,pasują do prawie wszystkich telewizorów z technologią pasywną". Czy do tego tv pasują zwykłe najtańsze np od LG czy muszę kupić jakieś specjalne?
 

mirsiek

New member
Panowie! A jak to jest z tymi okularami do tego tv. Przy kupnie dają tylko dwie sztuki a ja rodzinkie mam troche bardziej liczno. Przeglądając aukcje widziałem okulary pasywne i takie po 6zł, jak i po 65 zł. Na tych aukcjach w opisie widnieje, ,,pasują do prawie wszystkich telewizorów z technologią pasywną". Czy do tego tv pasują zwykłe najtańsze np od LG czy muszę kupić jakieś specjalne?

Jedyny warunek - filtr polaryzacyjny, w zupełności wystarczą z Multikina.
 

r4zor92

New member
Po aktualiZacji wifi od razu łączy i działa regulacja glosnosci w ipla , lecz w youtube nie zalacza się 3d

Wysłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2
 

grzechOOW82

New member
Witam,

Mam problem z Tubą FM na sofcie 2.30 - w ogóle nie łączy mnie z żadną stacją. Kółko postępu kręci się w nieskończoność. Czy ktoś tutaj też ma ten problem? Można to naprawić czy potrzebna jest aktualizacja aplikacji/softu?

Z góry dzięki!
 

Adziu5

Member
Ja sporadycznie mam taki pronlem że przy wyjściu ze smart tv telewizor nie reaguje na pilota ani na przyciski umieszczone z boku tv, wtedy jedyne wyjście to wtyczka z gniazdka. Na sofcie 2.30 nie mam problemu z youtube, filmiki odpalają się w 3d.
 

kufel1

New member
apropos aplikacji... pojawiła się "Gazeta.pl" czy tylko moj philek nie otwiera jej? wyświetla tylko planszę z napisem "Gazeta.pl" i nic się nie dzieje:shock:

edit: oczywiście "Gazeta.tv",a nie ".pl"
 
Ostatnia edycja:

Adziu5

Member
Kurcze chciałem podłączyć tv pod kinio, kupiłem 1.5 m kabelek optyczny, zaglądam za tv w celu podłączenia a tu zonk!!! wyjścia optycznego brak!. W kinie mam tylko optikala i jedno hdmi które raczej nie opsługuje dzwięku przez kananł zwrotny hdmi. Czy da rare to jakoś podłączyć żeby na kinie puścić dzwięk z tv???
 

ToomiGos

New member
Po dostrzeżeniu ofert na najbliższy tydzień w neonet (47 cali ma być za 2999 plus klawiatura z 1 zł) oraz zapoznaniu się z opiniami tegoż fora zdecydowałem się na zakup philipsa mimo, że cały czas miałem w planach samsunga 46F6400 lib 6500.
Po zakupie na pewno podzielę się opinią i mam nadzieję, że jak najbardziej pozytywną a opisane problemy będą rzadkością. DZIĘKI WAM.
 

Adziu5

Member
Też go kupiłem w Neonet, tylko że za 2899 plus klawiatura. Na pewno będziesz zadowolony, mimo paru niedociągnięć w smart polecam!!!!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo to naprawdę dobry telewizor.
Wystarczy nie włączać kilku aplikacji na raz i gra bez problemów.
 
Do góry