Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

sygi82

New member
Jakie głośniki zewnętrzne / soundbar ?

Witajcie,

Z trochę innej beczki chciałbym zapytać o podłączanie zewnętrznych głośników do naszych philipsów - możecie polecić jakieś sprawdzone rozwiązanie, spełniające moje niewygórowane wymagania - podejrzewam że w grę wejdzie jedynie soundbar, ale do końca nie wiem jak funkcjonalnie to działa.
Moje wymagania:

- regulacja głośności na zewnętrznym głośniku/ach pilotem od telewizora ( nie osobno )
- brak konieczności włącza lub wyłączania głośników zewn. przy każdorazowym wł/wył tv ( ma się odpalać / łączyć z tv automatycznie.
- dobry basik :)

p.s wiecie może jak sie ma sprawa soundbara po bluetooth do słuchawek tez po bluetooth ? Wiadomo że np. dwie pary słuchawek po bluetooth w tym samym czasie nie podziałają, a czy mając podłączonego soundbara , mogę bez jego wyłączania podłączyć się słuchawkami tak aby SB się odłączył ?

Napiszcie ew. czego Wy używacie jako zewn głośników - bo wiadomo jak pierdzą te wbudowane w tv...

pozdr

Sygi
 

Ziku90

New member
p.s wiecie może jak sie ma sprawa soundbara po bluetooth do słuchawek tez po bluetooth ? Wiadomo że np. dwie pary słuchawek po bluetooth w tym samym czasie nie podziałają, a czy mając podłączonego soundbara , mogę bez jego wyłączania podłączyć się słuchawkami tak aby SB się odłączył ?

W ustawieniach dźwięku wybiera się, przez co ma być dźwięk odtwarzany, np przy sparowanych słuchawkach Bluetooth można wybrać głośniki wewnętrzne telewizora.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 

remal

New member
Wycofywane w nowych produktach. Model, który posiadamy w specyfikacji ma obsługę 3D i wielu ludzi z tego powodu kupiło właśnie starszy model.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

mik61

New member
Przecież 3D jest wycofane we wszystkich firmach - tu nie będzie
żadnych nowych informacji.

No wycofane w nowych modelach fajnie. Kupie samochód z silnikiem Diesla z usterką fabryczną i co mi powiedzą po roku że diesel już jest wycofany we wszystkich firmach fajne tłumaczenie... Twój argument jest bardzo zbliżony do tłumaczeń Philips-a
 

efel

New member
Szczerze to ja bym wolał działające tak jak powinno 3D zamiast androida 6.0. Żeby mieć porządnego smarta i tak trzeba się posiłkować zewnętrznym urządzeniem, to nie jest w sumie duży wydatek. A choćbym się skichał i wydał nie wiem ile kasy, to skopanego 3D nie obejdę...
 

mg83

New member
W kwestii soundbarów lub zewnętrznych głośników 5.1 - naprawdę nikt...nic...nie używacie ?

Używam Philips HTL 5140 jak na pokój 25m2 jest ok. Autostart głośników w momencie włączenia TV, regulacja głośności za pomocą pilota TV. Jedyny minus to czas uruchomienia głośników.
 

Feeria

New member
Miał ktoś może problem z kurzem pod matrycą? Od jakiegoś czasu zauważyłem plamy, które są bardzo dobrze widoczne na białym tle - po lewej oraz prawej stronie a wczoraj także na środku ekranu. I teraz szybkie pytanie czy jest to kurz i jak do tej sprawy podejdzie serwis (telewizor na gwarancji)
 

sygi82

New member
Dzięki za odpowiedzi, jeśli do soundbara nie potrzeba dodatkowego pilota to ja jestem za :)
mg83 - a jak masz podłaczonego swojego SB - hdmi czy BT ?

Czy do słuchania muzyki taki SB sie nadaje ? - nie jestem jakimś audiofilem, i normalne glosniki 5.1 w poprzednim tv mi wystarczały...
 

Lukaszek78

New member
Szczerze mam model Pfh 6550 40 i od miesiaca juz jestem bez tv..Phililips jest ladny, fajny dopoki dziala, ambilight swiatelka wszystko ladnie pieknie swieca sie..Ja wiem jedno nie kupie juz zadnego Philipsa..Serwis nawet naprawy pogwarancyjnej nie chce wykonac, bo twierdzi ze nie ma czesci..
 
Do góry