Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

rockmonster

New member
Są w sklepach EURO. wawa.

Poluję na jakąś niższą cenę. Zwracam swoją 49kę, ze względu na pionowe ciemne pasy. I myślałem żeby wziąć 55. Ale 49 kupiłem za 2749zł w Neonet i boli trochę jak 1000zł mam dorzucić za kilka cali :p A oddać i kupić ten sam za 3120zł to też nie interes, a na pasy serwis nic nie poradzi prawda ? No i chcę trochę przyjanuszować. Albo poczekam na jakieś promo, nie wiem.
 

janunio

New member
Bez reklam
Będzie ciężko z promo na 8303. To mocne 120 Hz z kropką kwantową (wysoki IPS LG Dysplay). Dodam, że jestem fanem tego modelu.
Przy takim budżecie został bym przy 49" i dał szansę serwisowi. Wymiana panelu z układem podświetlenia to 30 minut.
Na YT znajdziesz videa z wymiana panelu.
 

NickSon

Member
Jak mozesz to oddaj i poczekaj 2 miesięce będą wchodziły nowe modele. Wtedy 8303 potanieje ze 3-4 stówki. Albo szukaj kogoś w swojej okolicy i we dwoch kupcie w euro . Będzie 370zł taniej na kazdej sztuce. Na forum na pewno ktoś się znajdzie.
 

czupryn

New member
Dzisiaj w nocy mój Philips 8303 sam się włączył. Myślałem że może jakaś aktualizacja to wymusiła, ale jej nie było.

Co do aktualizacji, to nie dość że u mnie też wisi wersja 0.75, chociaż instaluję ręcznie 0.84. Ale nawet aplikacje Googla takie jak Google App for Android TV czy TV Remote były stare, a Google App to już w ogóle, nie było aktualizacji niby od 2016 roku gdzie na APK można pobrać co miesiąc nowszą.
 
Ostatnia edycja:

quarx

New member
Jak mozesz to oddaj i poczekaj 2 miesięce będą wchodziły nowe modele. Wtedy 8303 potanieje ze 3-4 stówki. Albo szukaj kogoś w swojej okolicy i we dwoch kupcie w euro . Będzie 370zł taniej na kazdej sztuce. Na forum na pewno ktoś się znajdzie.


jak znam życie to tanieć zacznie w momencie jak powystawowce zostaną.......
 

matik70

New member
Dzisiaj w nocy mój Philips 8303 sam się włączył. Myślałem że może jakaś aktualizacja to wymusiła, ale jej nie było.

Co do aktualizacji, to nie dość że u mnie też wisi wersja 0.75, chociaż instaluję ręcznie 0.84. Ale nawet aplikacje Googla takie jak Google App for Android TV czy TV Remote były stare, a Google App to już w ogóle, nie było aktualizacji niby od 2016 roku gdzie na APK można pobrać co miesiąc nowszą.

Miałem to samo z tym, że u mnie włączył się z niebieskim ambilightem i wyłączył po chwili
 

Dudi66

New member
Mam pytanie, czy u was tez jak zapytacie poprzez komende glosowa jaka jest pogoda w .....np. Warszawie tez dowiadujecie sie ze 35st.?
 

Tadeusz R

New member
Witam. W dniu dzisiejszym chciałem kupić w Eu o rtv Bydgoszcz Philips 49PUS8303. Obejrzałem dwa odbiorniki i masakra. Matryca z farfoclami i tu szok w drugim egzemplarzu włos i paproszki. Cena 3119zł ale w promo drugi 20%taniej było super do momentu obejrzenia.
 
Ostatnia edycja:

xernes

Member
Mam pytanie, czy u was tez jak zapytacie poprzez komende glosowa jaka jest pogoda w .....np. Warszawie tez dowiadujecie sie ze 35st.?


Jak łatwo się domyślić, odpowiedź jest w stopniach Fahrenheit'a.



Nie wiem czy można to zmienić :) Pewnie z czasem ktoś o tym pomyśli....


EDIT:

Właśnie wpadłem na pomysł i zadziałał:
Wystarczy sformułować pytanie: "Jaka jest pogoda w Warszawie w stopniach Celcjusza?" - DZIAŁA :)
 

czupryn

New member
Jak łatwo się domyślić, odpowiedź jest w stopniach Fahrenheit'a.



Nie wiem czy można to zmienić :) Pewnie z czasem ktoś o tym pomyśli....


EDIT:

Właśnie wpadłem na pomysł i zadziałał:
Wystarczy sformułować pytanie: "Jaka jest pogoda w Warszawie w stopniach Celcjusza?" - DZIAŁA :)

Trzeba w ustawieniach Googla Android zmienić preferowaną wartość C lub F
 

NickSon

Member
Nie zmusiłem się jeszcze do aktualizacji z pendrajwa. Mam pytanie do tych co ja mają. Zauważyliście jakąś poprawę jakosci obrazu o ktorej wspomina Philips? Ciekawe co mieli na myśli. Mniej artefaktow? Poprawa kolorów?
 
Do góry