Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czekam na info - w nowych dostawach już jest.
Spodziewam się , że będzie wkrótce.
 

xernes

Member
Można spokojnie ją instalować. Wczoraj zainstalowałem ale Androida 8.0 nadal brak.
Nie polecam. W moim egzemplarzu, proces aktualizacji z pena skończył się niepowodzeniem. Wszystko wyglądało ok przez kilka minut ale po restarcie wpadł do recovery i wywaliło błąd.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

CureMar

New member
U mnie podobnie - zero problemów. Wydaje mi się, że poprawiła się jakość obrazów. Dodatkowo wywołanie ustawień TV nie przerywa odtwarzania w KODI.
 

xernes

Member
U mnie normalnie poszła


Hmm, może coś zrobiłem nie tak...


Rozpakowałem plik do głównego katalogu pendrive. Podłączyłem pod USB 3.0.
Bezpośrednio po włożeniu niebieski ekran pobieranie. Poszło od 0 do 100%. Info o aktualizacji androida.

TV zaczął się restartować. Plansza aktualizacja oprogramowania - kilka sekund i recovery....
 

diabeelek

New member
Ja robiłem wg instrukcji. Rozpakować, stworzyć katalog upgrade na pendrive i wrzucić plik. Później podłączyłem pendriva i poszło.
 

NickSon

Member
Panowie ten soft pojawi sie w aktualizacji online? Nie kumam dlaczego w 2019 musze bawić sie w aktualizacje z pendraka.
 

xernes

Member
Ja robiłem wg instrukcji. Rozpakować, stworzyć katalog upgrade na pendrive i wrzucić plik. Później podłączyłem pendriva i poszło.


Do mojego modelu (55pus8303) instrukcja mówi o zupełnie innej procedurze. No i oczywiście zgodnie z tokiem postępowania brak aktualizacji. Robiłem tak jak napisałeś ale aktualizacja nie rusza...


EDIT:


Jednak poszło. Wziąłem inny pendrive. Sformatowałem go. Wrzuciłem do głównego katalogu oprogramowanie, podłączyłem do USB 2.0 i poszło. Mam 0.84
 
Ostatnia edycja:

NickSon

Member
Porządni producenci przy aktualizacjach mają listę "bug fixes" nie wiem jak Philips

Wie ktoś możez jaką częstotliwością miga podświetlenie LED w 8303? Może nie każdy wie ale producenci w celu ściemniania led uzywają taniej metody PWM czyli pulsacyjnego sterowania jasnością. Wartości te mogą wynosic 60hz 120hz 240 itd Nie ma to nic wspolnego z odswiezaniem matrycy. Zgranie tych parametrów z odswiezaniem matrycy moze pomoc w eliminacji rozmycia w szybkich scenach. W obrazie statycznym miganie podświetlenia juź nie jest takie wskazane i moze powodować zmęczenie.
Np OLED od LG nie miga ale już oledy w telefonach samsunga migają z wartoscią 240hz z tabelki rtings wynika że np wysokie modele tv sony lcd led nie mają metody sciemniania PWM podświetlenie jest ciągłe Najprawdopodobniej sciemnianie jest rozwiazane za pomoca gaszenia poszcegolnych led.
 
Ostatnia edycja:

xernes

Member
Porządni producenci przy aktualizacjach mają listę "bug fixes" nie wiem jak Philips
Kod:
[B]Changelog TPM171E _ 105.001.002.084 – Date: 2018/12/20
 [/B]
 
Fix for ISF settings not remembered after standby
 
[LIST]
[*] Fix for auto standby due to Google screensaver
[*] Fix for German wrong translation of ‘Monitor’
[*] Updated e-sticker
[*] Updated OFFRS shop mode
[LIST]
[*]Da  es in Shops öfter vorkommt, dass alle TV-Geräte per Hardwareschalter  ausgeschaltet werden, kann die OLED nie ordnungsgemäß durchgeführt  werden. Aus diesem Grund wurde die Routine für den Shop-Modus angepasst,  so dass beim Kaltstart die kurze OLED-Bereinigung durchgeführt wird.
[/LIST]
[*] Updated Picture Quality
[*] Updated channel logo’s
[/LIST]
 
Do góry