Philips OLED819

cHaBeOn

New member
Cześć ludzie 🙋🏻‍♂️
Znajdzie się ktoś z jakimiś informacjami na temat modelu OLED809/819?
Podobno miały być w maju, Philips mi napisał „Telewizor już powinien być dostępny w sprzedaży. Pojawił się w sklepach w 22 tygodniu od 27 maja do 2 czerwca.”, no ale jakoś go nie widać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są już w wielkości 55" , na większe przekątne czekamy.
Mają być nie długo.
Masz na PW.
 

wolwgang

New member
Podepnę się pod temat aby nie spamować:

Hej @kiki widzę że jesteś tu znawcą - masz może jakieś informacje o modelu 65oled909? Teoretycznie miał być w czerwcu, jest już widoczny na stronie Philipsa ale w sklepach info brak. Zastanawiam się czy 909 pojawi się jakoś w krótkim czasie czy może szykuje się obsuwa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ta seria ma być pod koniec lipca.
Cena mają być w przyszłym tygodniu,
Przypomnij się proszę.
 

cwirek91

New member
Witam. Jestem zainteresowany najnowszymi modelami Philipsa OLED Ambilight.

@kiki jak Pan ocenia modele 2024? Duży skok w porównaniu do 2023? Warte dopłacenia czy lepiej celować w poprzednią - sprawdzoną serię?

Jak wygląda dostępność i cena poniższych modeli?:

65OLED959
65OLED909
65OLED809
 

cHaBeOn

New member
Na pewno fajnie, że będziemy mieli możliwość konfigurowania Ambilight czyli coś takiego jak szybkość reakcji, czy ma świecić na biało przy czarnym ekranie i pojawiła się opcja automatycznej jasności - tego jestem ciekawy jak to się będzie sprawowało.

@kiki mógłbyś się wypowiedzieć czy dalej jak w modelach OLED807 i 818 w 819 są pofalowane matryce? i jak już będziesz miał wgląd na wersję 65" i 77" to czy 77" ma znacznie grubsze ramki jak było to w modelu 818? (do 65" ramki miały 6mm, a w wersji 77" 12mm)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie są pofalowane - ale wystarczy sprawdzić przed wysyłką.
Nowych nie mierzyłem...
Ale sprawdzę.
Wielka matryca ma zawsze większe potrzeby stabilności.

Dostępność serii 9xx podawali że sierpień, ale to się zmienia co kilka dni.
Czy duża różnica- nie wiem niestety, sprawdzimy na testach - jak dojadą.
 
Do góry