Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

magalika

New member
Kupiłam ten telewizor i mam problem z tymi poswiatami na ciemnym ekranie.
Już próbowałam różnie ustawiać ustawienia kontrast, czern, hdr itpAE nic to nie daje . Nie widac tego dopiero przy niskim poziomie czerni i małym kontraście no ale ekran jeat wtedy dosyć ciemny
Wcześniej używałam samsunga I takeigo problemu nie było, obraz jak zyleta a tutaj taki cyrk
3500 tys i trzeba będzie oddać bo chyba nic nei da rady z tym zrobić
Dodam że oglądam telewizję naziemna z anteny i na YouTube to widać. Netflix jest ok jedynie tam jest ten problem
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Może miałaś pecha ,czytałem w tym wątku że ktoś wymieniał go chyba 8 razy a i tak to nic nie dało bo każdy egzemplarz miał jakieś wady ,Chyba potwierdza się to co wcześniej napisałem w sklepach zostały same zrzuty stąd zapewne atrakcyjna cena ,ale i możliwe wady
 

CrazyKetchup

Klub HDTV.com.pl
VIP
Może ktoś ma pomysł z naszymi telewizorami - ruszyła liga NBA mam wykupiony przepustkę sezony z canal+ ale w sklepie na telewizorze nie ma aplikacji canal+ online, konsultant mi wypisał :
  • Samsung SMART TV (dotyczy telewizorów z oprogramowaniem Tizen 4.0 lub nowszych)
  • LG z systemem WebOS (z 2018 roku i nowszych, WebOS 4.0 i nowsze). Sprawdź, czy Twój telewizor obsługuje CANAL+ Online
- Android TV
  • Apple TV 4
  • Airplay - Chromecast
  • Fire TV
No i zgłupiałem bo byłem święcie przekonany że 9206 ma android tv ? Ktoś używa canal+ online na 9206 ?
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Tam się wybiera Polskę, przecież to robiłem i tak bylo. Mam to na telefonie, telewizorze Sony i Philips oraz na przystawce z androidem i wszędzie jest ok
 

CrazyKetchup

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tam się wybiera Polskę, przecież to robiłem i tak bylo. Mam to na telefonie, telewizorze Sony i Philips oraz na przystawce z androidem i wszędzie jest ok
Nie mam w tym momencie dostępu do tv po zainstalowaniu nie miałem nigdzie Polski tylko poszczególne części Francji plus jakieś tam ich była kolonie. Mam na Apple TV w innym pokoju prawidłowo działającą i inaczej wygląda - tutaj ze sklepu nie ma żadnych zdjęć tylko czarny ekran z pl napisami o usłudze canal+ online ale po instalacji jest wszystko po francusku :).
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Panowie mam pytanie czy chcąc odtwarzać filmy z pendrive musi być on sformatowany tzn mam nowy pendrive czy musi on być najpierw sformatowany a następnie umieszczone na nim filmy i dopiero potem można odtwarzać na telewizorze
 

grosjean_2022

New member
Panowie mam pytanie czy chcąc odtwarzać filmy z pendrive musi być on sformatowany tzn mam nowy pendrive czy musi on być najpierw sformatowany a następnie umieszczone na nim filmy i dopiero potem można odtwarzać na telewizorze
No chyba każdy nowy nośnik danych musi być na początku sformatowany w jakimś systemie plików ( ntfs, fat itp. ) Inaczj nic na nim nie zapiszesz.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Czysto teoretycznie nie jest to normalne, ale ja osobiście nie mogę tego zweryfikować ponieważ nie oglądam DVB-T a polotv to już w ogóle :p
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy to normalne, że np na kanale polotv dźwięk jest nie zsynchronizowany z obrazem? Na innych kanałach jest ok. Zwykłe dvbt
Sprawdź sobie odbiór kanału Wydarzenia 24 z naziemnej, z którym tylko Philipsy mają problem, po kilku minutach obraz staje, zatrzymuje się zanika dźwięk. Tu masz to opisane pod pkt. 17: https://forum.emitel.pl/viewtopic.php?t=8420
Oby był to tylko błąd w oprogramowaniu, a nie kwestia sprzętowa nie do naprawy.
 
Do góry