Philips 9705 wszystko o serii

neo_plonsk

New member
A co panowie powiecie o nowszej serii ?
Philips 46PFL9715K

Wydaje sie troche tanszy od poprzednika a wyraznych minusow nie widze.
Ma ktos jakies doswiadczenia z tym TV?
 

Mr_Azathoth

New member
Hell-o;]
Mam nadzieje ze ktos mi pomoze/wyjasni jak looknac 3d bo za cholere nie potrafie tego odpalic.
TV - 46PFL9705H/12 + 3D (Philips PTA02)
Laptop z grafika Radeon HD 4670 wyjscie HDMI
Kabel HDMI 1.4
Oprogramowanie CyberlinkPowerDVD 11 lub ArcSoft.
Alcohol 120 v2.0.0.1331
Film: - TRON_LEGACY_3D.iso

Wiec - ISO zamontowane przez Alcohol, z lapka idzie do TV po kabelku HDMI.
W TV jest opcja autodopasowanie 3d w poziomie albo w pionie. Jak ustawie pion/poziom to obraz sie rozjerzdza.
Jak mam ustawic PowerDVD lub inny program zeby odtwarzal filmy?
ISO jest dokladnym obrazem plyty, wszystko sie wlacza chodzi idealnie ale nie w 3d.
Laptop podlaczony przez port HDMI1 bo tylko na tym porcie odtwarzane jest 3d.
Okulary sprawdzone dzialaja.

Moze ustawienia karty graficznej? Sciagniete najnowsze sterowniki.
Prosze o jakies info instrukcje ;]
Pozdrawiam BTW zajebiste forum ;]
 

Mr_Azathoth

New member
Hej hej ;] No nikt nie oglada filmow z laptopa nie wierze ;] Dajcie moze jakiegos linka do jakiegos manuala czy jak.
Czyzby nie dalo sie ogladac 3d z lapka?
 

GracX

New member
Bez reklam
czarny z tego co piszesz to u mnie zapewne jest to samo telewizor jak na razie od dłuższego czasu sprawuję się znakomicie rewelacyjny obraz dźwięk przestał się 'gubić' 100% satysfakcji jasno z tego wynika że ten model zbiera dużo złych opinii tylko z tego powodu iż nie działa prawidłowo tak jak pisałem w poprzednich postach obraz tragedia po godzince wracam i jakby mi ktoś tv podmienił.wszelakie nieprzychylne opinie na temat obrazu teraz w moim odczuciu są spowodowane usterką/wadą tv gdyż teraz gdy tv pracuje bez zarzutu jak to czarny określa 'cudowne ozdrowienie' nie mam prawa się absolutnie do niczego przyczepić rewelacja pod każdym względem tak zbieżne opinie na temat tego modelu jak dla mnie i pewnie czarnego też są teraz w pełni zrozumiałe.

małe pytanko czy to normalne że przy każdym włączeniu tv muszę przez chwilę oglądać logo philipsa? rozumiem przy 1 odpaleniu ale za każdym razem?

druga sprawa gdy wybieram kanał w jakości HD obraz przez 2/3sekundy jest zastopowany ktoś już chyba o tym wspominał czy to normalne?a może wina dekodera?
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Niezmiernie się cieszę , że wreszcie użytkownicy telewizorów firmy Philips serii 9705 zaczynają doceniać
jakość prezentowanego obrazu przez te telewizory.
Mój ma już 3026 godzin bezawaryjnej pracy.

Pozdrawiam, :)
accu
:kom:
 

Czarny1212

New member
GracX
Do wielkiego logo "Philips" powienieneś się przyzwyczaić :) U mnie odpala się tak za każdym razem i to na dwa etapy, każdy na innym tle - ot tak sobie marketing wymyślił !
Co do kanałów HD to w istocie wolniej wchodzą niż te zwyklaki ale i tak błyskawicy nie ma ! Zależy to jeszcze od kilku innych parametrów na które nie zawsze poradzimy. Efekt jest taki, że zapomnij o błyskawicznym skakaniu po kanałach jak w CRT. Mamy teraz tyle polepszaczy, że musisz im dać pomyśleć zanim zadziałają. Dotyczy to nie tylko dekodera :)
Pozdrawiam,
 

Czarny1212

New member
neo_plonsk

A co panowie powiecie o nowszej serii ?
Philips 46PFL9715K

Wydaje sie troche tanszy od poprzednika a wyraznych minusow nie widze.
Ma ktos jakies doswiadczenia z tym TV?

Takie oto ostrzeżenie widnieje w sklepach internetowych:

Uwaga: Produkt ten jest prawdopodobnie przeznaczony na rynek niemiecki lub austriacki. Proszę wziąć pod uwagę możliwe różnice (wtyczka, napięcie zasilania, układ klawiatury itp.).

Prawie taki sam .... zastanów się nad tym "prawie" ...
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Witam,

Niezmiernie się cieszę , że wreszcie użytkownicy telewizorów firmy Philips serii 9705 zaczynają doceniać
jakość prezentowanego obrazu przez te telewizory.
Mój ma już 3026 godzin bezawaryjnej pracy.

Pozdrawiam, :)
accu
:kom:
Bardzo ladnie to NAPISALES
Mam podobne zdanie!!!:D
 

Mr_Azathoth

New member
Hej hej no a co z tym 3D z laptopa??? Bo juz sie zastanawiam czy do wada techniczna czy jak. Dalej nie moge obejrzec w 3D zadnego filmu, obraz jest 'rozjechany' albo gora/dol albo prawo/lewo.
 

publo102

New member
A co powiecie na tą ofertę: http://allegro(kropka)pl/philips-40pfl9705h-400-hz-40pfl9705-h-jak-nowy-i1658313884(kropka)html
jakiś czas nie śledziłem tematu, miałem zamiar kupić ten tv, ale jak zacząłem czytać, że ciągle są z nim problemy, to zwątpiłem, ale jednak w głębi serca ciągle philips mi gra :) jak to teraz wygląda sytuacja z tymi modelami, uspokoiło się, bo ogólnie zauważyłem, że ten tv mocno poszedł w dół, chodzi o cenę oczywiście, bez problemu można go mieć za 5500, co jeszcze pół roku temu było nie do pomyślenia, czy z tym modelem jest aż tak źle, że tak mocno cena spadła, hm...
 

GracX

New member
Bez reklam
publo jeśli trafisz na w pełni sprawny model to będziesz zachwycony mój na początku świrował gubił dźwięk obraz nie był taki jak powinien potem tak to czarny ujął doznał uzdrowienia i wszystko śmiga przepięknie,również u mnie w NL zauważyłem spadek ceny za model 32 w mm chcą 800euro więc sporo w dół.jak najbardziej polecam Ci ten tv,doradzam jednak zakupić przed internet bądź jakąś ofertę s tylu "testuj 2/4tygodnie" i ostro testować TV
 

accu

New member
Bez reklam
A co powiecie na tą ofertę: http://allegro(kropka)pl/philips-40pfl9705h-400-hz-40pfl9705-h-jak-nowy-i1658313884(kropka)html
jakiś czas nie śledziłem tematu, miałem zamiar kupić ten tv, ale jak zacząłem czytać, że ciągle są z nim problemy, to zwątpiłem, ale jednak w głębi serca ciągle philips mi gra :) jak to teraz wygląda sytuacja z tymi modelami, uspokoiło się, bo ogólnie zauważyłem, że ten tv mocno poszedł w dół, chodzi o cenę oczywiście, bez problemu można go mieć za 5500, co jeszcze pół roku temu było nie do pomyślenia, czy z tym modelem jest aż tak źle, że tak mocno cena spadła, hm...

Witam,
Seria 9705 jest wbrew niektórym, niekorzystnym opiniom bardzo dobra i jest jak najbardziej dobrym wyborem do zakupu.
No oczywiście pod koniec września pojawi się model telewizora firmy Philips z serii 9706- jeden rozmiar wielkości ekranu 46" - Philips 46PFL9706H/12 , który zapowiada się rewelacyjnie , choć nie będzie tani to jak ktoś jest cierpliwy i może poczekać z zakupem telewizora do jesieni to warto tak zrobić.
Oczywiście jest to moja opinia subiektywna.

Pozdrawiam , :)
accu
:kom:
 

brodacz

Active member
Bez reklam
A w czym ma być taki rewelacyjny. Wg obecnych papierów dojdzie jedynie SSD do nagrywania z DVB-T (po co to komu a zapłacić trzeba), 600 Hz (jakby 400 było za mało) i wyświrowane opcje netu. Czyżby diod miało być więcej ? Jakaś nowsza matryca ? Obecnie 9715 (ciekawe czym różni się od 05) są po 5,5k więc nie sądzę by było warto czekać.
 

accu

New member
Bez reklam
A w czym ma być taki rewelacyjny. Wg obecnych papierów dojdzie jedynie SSD do nagrywania z DVB-T (po co to komu a zapłacić trzeba), 600 Hz (jakby 400 było za mało) i wyświrowane opcje netu. Czyżby diod miało być więcej ? Jakaś nowsza matryca ? Obecnie 9715 (ciekawe czym różni się od 05) są po 5,5k więc nie sądzę by było warto czekać.

Witam,

Widać , że nie czytałeś dokładnie specyfikacji tego modelu.Poczekamy do jesieni i będzie wiadomo ,
czy nie miałem racji , uważając że ten model zapowiada się bardzo dobrze.
Napisałem , że moja opinia jest subiektywna , a przecież każdy ma prawo do swojego zdania , zarówno
ja jak i Ty.

Pozdrawiam, :)
accu
:kom:
 

publo102

New member
Właśnie z tym trafieniem na dobry egzemplarz to różnie bywa, mam już jedną sztukę philka 32cale, który ma ponad 2 latka, wtedy była akcja z guzikami na tv, które nie działały, części osobom pomagało wgranie nowego softu, kupiłem po czym po miesiącu się zorientowałem, że moje przyciski nie działają, i wgrywanie softu również nie pomagało, wywózka do serwisu. W związku z tym mam obawy czy znowu nie trafię na ten gorszy egzemplarz heh:) Żeby chociaż było wiadomo które partie numerów seryjnych mają problem, no ale nie wiadomo nic, to jak loteria, a jednak mimo niższej ceny wcale nie jest to tani tv.

Pozdr.
 
A co powiecie na tą ofertę: http://allegro(kropka)pl/philips-40pfl9705h-400-hz-40pfl9705-h-jak-nowy-i1658313884(kropka)html
jakiś czas nie śledziłem tematu, miałem zamiar kupić ten tv, ale jak zacząłem czytać, że ciągle są z nim problemy, to zwątpiłem, ale jednak w głębi serca ciągle philips mi gra :) jak to teraz wygląda sytuacja z tymi modelami, uspokoiło się, bo ogólnie zauważyłem, że ten tv mocno poszedł w dół, chodzi o cenę oczywiście, bez problemu można go mieć za 5500, co jeszcze pół roku temu było nie do pomyślenia, czy z tym modelem jest aż tak źle, że tak mocno cena spadła, hm...

Witam,
5,5 tysiąca nie licząc promocji zwrotu kasy w kwocie 1000 złotych, czyli reasumując 4,5 tysiaka :)
Sam w taki sposób go nabyłem. Po prawie 3 tygodniach użytkowania wiem że dobrze zainwestowałem kasę. Cena spadła z tego powodu, ponieważ niedługo ukaże się jego następca, czyli w tej chwili jest swoista wyprzedaż "rocznika" :))
 
Do góry